250w ormaric by C.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
tu smo si negdje i moji su oko 45 dana vege ako brojis dane ;) ,trebale su ici na cvjetnje 10 dana prije i bile bi puno ljepse u odnosu sa prostorom ali sto je tu je ;)
 
16.03.2013
9
5
0
e skontao sam u cemu je problem... izmesao sam zemlju sa malo peska i stiropora koji NIJE BIO CIST pa sam verovatno tako uneo budj u saksije :(
probacu navedene metode valjda ce upaliti.... peace... tnx
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Evo nas krecemo u 3 tjedan izduzile smo se ,mjesta vise nema ,lampa nam je postala slaba ali jos smo uvijek sretne i rastemo ;)
Od novosti sto je bilo dobile smo jednom vodu i jednom sensi A+B i bud candy u propisanoj dozi , imao par zutih listica u doljem dijelu ali nebrinemo se imamo ih i previse ;)
Nije nam se svidjelo sto je gazda skinio par mladih listova sa gornjeg dijela i onom malom kepecu dao 2l nove zemlje a nama nis :D

bb7.gif
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Pocetak 4 tjedna

i dalje nista necackam previse po njima....biljka mi pokazuje koje grane zeli pod sunce i samo njih namjestam malo i savijam da imaju sto vise sunca ;)
Posto mi special kush pokazuje kande i suce listove na jednom topu njemu sam dao sam pola doze a bb punu dozu + dodatak pola doze hessi P+ pa da vidimo sto ce se desiti .
Brainstorm posto kasni oko 2 tjedna je dobio neku blagu otpinu sensi a+b da stari korjen dobije hrane ,racunam na onih 2l zemlje sto je dobio nedavno, lijepo se zelini pa ga nema potrebe siliti sa hranom ;)



to je to drustvo moje neznam sto vise reci eventualno temp ...od 19 do 30C ,vlaga od 40 do 65%.

Nedavno mi je nestalo struje na par sati ...prekid se desio kad su bile na 8 satu dana ,nisam se puno zivicrao samo izvukao tajmer iz struje da se neupali bzv. na 4 sata i drugi dan samo nastimao ponovo tajmer na dobro vrijeme i usteko ga nazad i nastavio sa 12 sati dana ;)
cowboypistol.gif
LP
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
super ti je ovo, nisam ni sumnjao. :respect:
bas me zanima ovaj s. kush, razmisljao sam pre dal njega da uzmem ili BB i uzo BB,
jedna od jeftinijih fem menki(s. queen je jeftinija), bas me zanima dal ima rad kao
tipican kush.
Kolko skidanje listova utice, moja udovica je skoro na istom
danu cvetanja a tvoje su mnogo, mozda i nije jedini razglog al je jedan od...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Weedic kad imas ovakvu masu listova par skinutih listova ne bi smjelo praviti nikakve probleme.
Problem bude kad se mladoj biljci poskidaju listovi.
Kush od royal q je bio neka sica ali sam cuo samo rijeci hvale o njemu pa da se uvjerimo u to ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and weedoye

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
ajme nemam rijeci :O
ti imas kako bi se reklo : zeleni palac za to :D hihiihih meni i ocu sadit idu slinnnnnnnnne.......a kakva bu tek aromom ufffffffffff :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
Zanima me pasivni upuh sa donje strane. Izgleda mi prezatvoren sa daskom (policom), služi kao light trap ali
mi nije jasno kako zrak upije doći do bilja. :mrtva_banana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Polica je 4 cm uza nego orman tako da imas sa svake strane po 2 cm gdje moze proci zrak i odignuta je 2-3 cm od poda a posto je ventilator 240 ili 260 m3 (neznam sad tocno) koji hladi ct i ujedno izvlaci zrak iz ormarica tako da zrak jednostavno nema izbora i mora ici prema gore jer ga vent usisava u ormaric ;)
Zasad dobro radi pa necemo nista dirati ali slazem se da bi imalo vise zraka da nema police ;)
Inace su rupe rezane da budu malo manje od 120mm tako da po potrebi mogu namontirati gore 4 pc venta .

Oprah

Standardna mjera :D
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Sredina 5 tjedana

Htio sam preskociti ovaj tjedan da vam bude lipse kad ih vidite opet ali eto priroda se pobrine da mi nikad nebude dosadno pa mi opet podarila hermica ....dobili smo objasnjenje zasto je biljka pokazala prosli tjedan prve znakove stresa...
E sad imam jedan mali problem velika je vjerovatnost da sam onako napusen kod prvog presadivanja pomjesao lijevu biljku sa desnom :D i vec neko vrijeme mislim da blueberry zapravo special kush i odmah se ispicavam za slike u galeriji ako su kriva imena ispravit cemo kad saznamo pravu istini :) ....nadam se da ce bb dobiti bar malo boje do kraja pa da rijesimo tu dvojbu...
U novo nastaloj situaciji Brainstormka se iselila ...molio sam ju da ostane,plakao, puzao na koljenima ...odbila me hladno a sa vrata mi je dobacila "bolje cu biti beskucnik nego da nosim nje(nu)govu djecu" :D
Posljednja vijest je da smotala nekog bogatasa sa luksuznim boxom i odmah uselila kod njega .....ahhhhh i to vam je ljubav...sponzorusa ;) ostao ormaric zaljubljenom paru ;)
Pa da ih posjetimo malo ....hermic je previse izvezan da bi ga se vadilo a nikako da se potrefi slikanje bez hpsce pa cemo morati s njom


no da nebude sve tako zuto damu sam ipak odvezao i malo pustio da proseta modnom pistom ;)



Papaju punu dozu 1 tjedno. i sad nakon pocetnog obracuna sa banicama odlucio sam da cu ipak pustiti da se ljubav rasplamsa pa da vidimo sto nam buducnost nosi :D

Eto mozete tipovati koja je biljka koja vrsta da vidimo sto ce se biti do kraja :D

LP.drustvo i hvala svima koji prate :wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Creative je napisao(la):
E sad imam jedan mali problem velika je vjerovatnost da sam onako napusen kod prvog presadivanja pomjesao lijevu biljku sa desnom :D i vec neko vrijeme mislim da blueberry zapravo special kush i odmah se ispicavam za slike u galeriji ako su kriva imena ispravit cemo kad saznamo pravu istini :)
[SIZE=10pt]Hm prava istina....[/SIZE]
[SIZE=10pt]Evo moj prijedlog:[/SIZE]
[SIZE=10pt]Ako ne dobije boju, onda bi se par ljudi trebalo skupiti i pronaći rješenje, ali kad budu gotove, kad dozriju, ne treba sad žuriti da saznamo koja je koja...[/SIZE]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
e moj C, majka nikada ne pomiješa svoju djecu, čak ni ako su jednojajčani blizanci... :D

valjda si zapamtio kako koja izgleda, nisu baš 100% identične...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative and mazar

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ma kad stignes stavi biljku do biljke da bacimo pogled... mada indica both... sledeci put vezi konac u boji, pa onda premestaj kako hoces... i nek bluberica ima plavi konac ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative and mazar

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
A skoro sam 99% da su zamjenjeni kaljevi a opet zivi onaj crv sumnje jel mi fali taj 1%.
tako da bi hermic trebao biti special kush .
Ma stavim naljepnicu na kalj i napisem da znam sto je sto i znam da sam ih posadio u krive kaljeve samo se nesjecam jesam li promjenio naljepnice sa imenima isto vecer ili sam ih strpao u box i onaj rad "sutra cu" :D
Power mrzi me da sad vadim jedva sam ih ponovo namjesitio i povezao ....tamo pocetkom 5 mj je planirano vadenje pa onda ako nije kasno bacimo pogled ? :)


Metal brate znas li ti kad je bio 1 mjesec ,nesjecam se sto sam prosli petak rucao a ne kako je koja biljka 10 dan izgledala :D
Majci je najbitnije da su joj djeca ziva,zdrava i sretna i sve ih isto voli od najmanjeg do najveceg ;)

Mazar druze nisam se jos upoznao sa amnezijom ali ako je ikada zapalim ti ces prvi znati ...ili neces :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix and mazar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.