300W LED-Amnesia Haze Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Nakon premisljanja da li otvoriti dnevnik ili ne,ipak sam se odlucio malo podjeliti informacije o led-u.
Setup je sljedeci
Box-Secret Jardin 0.60x0.60x150
Rasvjeta-300W led panel full spectrum
Ventilacija-Blauberg 125 TT 345m3/h ulaz pasiva
Filter-Prima Klima 480m3/h
Automatski ovlazivac
Smart pot 20l
Zemlja-Composana
Sjeme-Amnesia Haze Auto od RQ
Plus "sitnice"
Gnojivo ce biti vjerovatno Canna bio ali o tome jos kasnije,ima vremena
Cura je stara 9 dana,slika jos nema samo ovaj video na kojem je stara sedam dana.
http://anonym.to/?http://videobam.com/vExWZ
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Sretan grow! Sretno sa composanom!!! Ja osobno composanu više niti u nocnoj mori... Spržila mi 2 biljke (4,3 Ph)..
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Mali update,cura stara 11 dana.
Bio sam napravio malu pocetnicku gresku sto se tice panela,drzo sam ga preblizu odnosno na nekih 20tak cm od biljke i imam osjecaj da je malo slabije napredovala.
Zadnja dva dana panel stoji na 40cm od nje i stanje se malo popravilo,temp sam digo sa 23 na nekih 25 stupnjeva vlaga i dalje kontrolirana na 75%.
U tih 11 dana je jednom zaljevana sa vodom(ph 6.4) za 3 dana ce dobiti novo zaljevanje.

 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
probaj drzat vlagu izmedju 40-60, 75 ti je malo previse, meni dok su male bilje, uvjek do nekog treceg tjedna cvjetanja, vlaga mi je oko 30, kasnije biljke kad su vece same proizvode vlagu tako da mi je sad 60 vlaga u 4 tjednu cvjetanja.... ukljuci vent neka puse po boxu ili po biljama jos bolje da ojacaju :)

edit: procito sam da imas ovllazivac i odlicna je to stvar, ali drzi vlagu u normali ako mozes, s povisenom ili smanjenom riskiras bzvz :)


peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Mali update,cura stara 18 dana i pocela je bacati cvijet.Dva puta zaljevana u tih 18 dana cistom vodom.
Sve ide po planu i nema nikakvih problema do sad.
Evo par slika i jedan video,nisam nesto spretan sa foticem pa su takve i slike.

5TauFvd.jpg

1NOCABo.jpg

qJ1d2Bt.jpg

ZoodJbm.jpg


http://videobam.com/KCzda
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
HerbalistMJ je napisao(la):
..uvjek do nekog treceg tjedna cvjetanja, vlaga mi je oko 30, kasnije biljke kad su vece same proizvode vlagu tako da mi je sad 60 vlaga u 4 tjednu cvjetanja...
Nisam znalac ali zar ne bi trebalo biti obrnuto? Da je vlaga visoka dok su biljke u fazi vegetacije, a kad su u cvjetanju onda manja?
Nekako mi nema logike posto vlaga nije prijatelj budovima, a i gdje god sam procitao, sam vidio da tako ljudi rade ajmo reći po pravilu.


Himalayan Gold ovo izgleda prekrasno, sretno!
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Istina u pravu si svatko ima svoje misljenje, ne zelim vrijedati nikoga, ali ovo je potpuno suprotno od onoga kako su učili mene, a očito i tebe :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
stvar je u tome da dok biljke ne dodju do nekog 3 tjedna vege su male i malo vlage rade, tek onda su ajmo rec velike i onda proizvode optimalnu vlagu, a evo meni sad u cvjetanju vlaga je 60 skoro stalno jer im je malo tjesno i jer ih ima... ali normalno da bi bilo bolje da je 50... ali nevjerujem da je ikome bez ovlazivaca vlaga do 2-3 tjedna vege iznad 30-40... nadam se da me kuzite :)

edit : korisnik vutre, ti ako ces radit kako treba, od kad proklijaju do kad ih ne pocupas ako odrzis vlagu na 50 svaka cast, ali ja sam htio rec da je jako tesko kontrolirat vlagu u pocetku growa bez ovlazivaca, skoro pa nemoguce, kasnije je lakse upalit vent kad su velike bilje i vlaga pa smanjit... :)

i himalayan fotke su ti zakon, keep it up :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.