4 x White Widow by Froggy :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
sjeme: 4x White Widow od GreenHouseSeeds-a
zemlja: Compo Sana balkon
lampa: HPS 400w + reflektor
box: 100x100x200
režim: 18/6 vegetacija; 12/12 cvjetanje.
Ventilacija: Za sada samo jedan kupaonski vent(upuh)
Temperatura: 20-23*C dok je upaljeno svjetlo, 14-17 dok je ugašeno.
Vlaga: 40-60%

Evo me krecemo u novu pustolovinu... Najstarija ima 20 dana, najmlađa 15 dana. Mislio sam prebaciti na cvjetanje kada ova najveca bude u 25om danu znači za nekih 5 dana. Za sada solidno napreduju. Na jednoj sam napravio neki loš topping pa cemo vidjeti šta ce s njom biti dalje. Evo slike :)

uCotXYk.jpg

UuXGJSO.jpg

r8pLoP7.jpg

Q38gNJN.jpg

NDHHcMN.jpg

yVp8PxN.jpg

3tLHA

udRdD7L.jpg

pAsNWYC.jpg
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Ma problem mi je to što tamo di mi je box nemam grijanja a glupo mi je grijat samo radi boxa.. Sad nezz šta cu napravit.. Trebo bi nabavit neku grijalicu za tu prostoriju da grije dok im je mrak.. Ili ako neko ima neku bolju ideju neka nabaci... Hvala svima
 
13.10.2015
47
160
33
Ma problem mi je to što tamo di mi je box nemam grijanja a glupo mi je grijat samo radi boxa.. Sad nezz šta cu napravit.. Trebo bi nabavit neku grijalicu za tu prostoriju da grije dok im je mrak.. Ili ako neko ima neku bolju ideju neka nabaci... Hvala svima
stavi da ti svetlo ne radi preko dana kad je najtoplije 9-15 i nemoj da koristis vent za ispuh vec da samo duva po biljkama,meni 600w greje ceo stan...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Srecno. Sta da ti kazem, ja imam slicne probleme, temperatura je dosla do 15-16 stepeni i odmah je uletela grejalica. Mora jer na tim temperaturama stvarno slabo napreduje, veruj mi. A bice samo gore tj hladnije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Pozz ljudi, Evo novi update, ne radi mi tocka pa nemojte zamjerit xD
Bilje napreduju malo po malo, Neznam koji im je dan danas ali negdje odprilike 30 dana ima ova najstarija ako nisam nešto pobrko, A i nije mi bitno toliko koliko su stare u vegetaciji nego bitno da se broji cvjetanje ;)
Neke imaju par zutih listova ali nista strasno bit ce radi temperature jer im nisam grijalicu odmah ukljucivo ali sad je grijalica sa njima pa je temp ok,
Evo slike
M2a7xRk.jpg

VahFNvl.jpg

AsByOYO.jpg

ybROalX.jpg

zoBibZV.jpg