4 x White Widow by Froggy :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Evo još malo do kraja. Ja računam još nekih 2-3 tjedna. Pognojene pred 2 dana sa punom dozom hesi phosphor, bloom i boost. Fino se debljaju bit ce mesa :)

qEOeKpq.jpg

lQAUQbN.jpg

BpESGnA.jpg

Cvl6vGq.jpg

vwPHrDs.jpg
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Čudesna šuma :) Lijepo zdagle, kad si planirao flush ?
Ae pukni neku sliku trihoma mozda grijesim no malo duze od 2 tj bu trealo ali otom potom ,grle one svjetlo ko blesave :)
Si mjeril ph runoffa,kolki je ph kad ju hranis ? Kak reguliras temperaturu?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
flush ide sad za 2,3 dana na sljedecem zaljevanju... Nemam ph metar pa nemogu tocno izmjerit ali reguliram po prilici. Racunam da je u mom mjestu 7.0 ph i ja ga skinem za 0,2-o,3 sa par kapi limunske. Malo su mi pozutile ali to pripisujem niskoj temp jer mi se par puta desilo da im je bio mrak a ugaseno svijetlo + bez grijalice i pala je temp na 12*c. To sam failo par puta ali inace je grijalica tu i temp je ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: growboss

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Super ti to furaš ,bit ce hedova :)
Treca fotka mi je zapela za oko,one mrlje smede po listovima..
Ali posto ide sutra flush,nebitno je :):respect:
Interesantno je to kaj i kod mene, imam 3 iste biljoze (straina) jedna je osjetljivija od ostalih...tako i kod tebe...3 su super,jedna malo osjetljivija :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Froggy

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
HARVEST TIME!!!

Evo ih doživjele su 73 dana + 2 dana mrak.. Zadovoljan sa svime nisam imao previše problema tokom growa. Što se white widowa tice vrlo kvalitetna sorta ne preteška za uzgojit a opet dosta daje. Malo sam ju stresiro sa temperaturom tokom growa stalno je skakalo od 10*C pa do 30*c ali izdržale su. White widow mi je definitivno u top 5 sorti koje sam pušio ikad jer mi točno paše takav high hibrida gdje te ni ne stonira previše a opet jak high konstantan i dugačak, a u nekim trenutcima nemožeš doci do riječi od smijeha :D :D Dim još nebi ocjenjivo jer se kjura al otom potom nemože bit loš... Pozz svima, do slušanja :)

qZHEEnG.jpg


wexJOnp.jpg


ngw11NB.jpg


9GTOhUX.jpg