400w domaja+kannabia special out 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
jednu bih unjeo posto su iste sorte pa da vidim razliku vanjskog i unutrasnjeg uzgoja ....da super im je ali nemogu garantirati da susjed nece jednog dana skociti na zid izmedu basti iz nekog razloga cackajuci oko kuce a tu mu je i jabuka uz zid ,inace ju nebere ali bilo je 2 ili 3 puta u zadnjih 10 ak godina kad mu je neko dosao obrati za rakiju ...a druga je stvar posto ove u boxu nisu nesto extra mirisale pa se nekako plasim i mirisa koji jos uvijek neznam koliko je stvarno jak...jedna vjerovatno i hoce zavrsiti vani kako je sve krenilo...imam jos par dana fore da odlucim sto cu i kako cu ...iskreno puno mi znaci ovaj IN a zbog jedne biljke da padnem mislim da se ne isplati kakva god sorta bila....ali nedam se samo tako smislit cu nesto...mozda poskidam krov na nusprostoriji pa stavim lexan ili tako nesto prozirno gore,ili nekakvu nadstresnicu pa ju sakrijem malo a necu joj uzeti previse sunca ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Isto se i ja na taj način borim protiv temperature,svaka čast biljke su fenomenalne i biče tu krasnih hedova,ja ti želim puno sreče i da nastaviš ovako ko i do sad!
pozdrav
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Creative je napisao(la):
nevidim da se ista mrda po zemlji ,pricekat cemo jos koji dan pa cemo vidjeti sto i kako dalje...

bilo bi samoubojstvo unijeti ih samo u box bez ikakvog tretmana ;)

Za ove nove već u boxu bilo bi dobro već sad poduzeti nešto.
Žute ljepljive trake ispod biljaka jer one mušice šta si primjetio, to su vjerojatno muški, ubio si jednu mrcinu od ženke. Hrane se sokom ispod listova, listovi jednostavno gube na životu, a na kakicu im se hvata neka crna plijesan. Ono bijelo(kao vosak neki) ih štiti od svega osim od prignječenja ili bubamare. Uglavnom, upravo ta interesantna bića sam imao na domaćici u midtower PCju ( 2.grow :) - nisam ih se uspio riješiti kompletno do do kraja. Nisam imao srca stavljat bubamaru da živi u PCiju :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
10 dan cvjetanja



ova mi nije jasna ???????...ovakva je otkako je usla u box duri se...dobila jedanput prije 18. dana malo hesi TNT-a 5 ml na 1.5l vode i danas je dobila prvi puta 6ml Composaninog gnojiva( prva oznaka na cepu...I ) i 5ml hidrogena(3%) na 1.5l vode.

-ova ljepotica je dobila 5ml plantele cvet i 5ml.hidrogena na 1.5l vode

-ova ljepotica je isto na Composani ali dobila je omjer 10ml i 5 ml peroxida na 1.5l vode

45 dan


a ova moja pacenica je danas dobila 10 ml hesu blooma , 4 ml PK+ i 5ml hidrigena na 1.5l vode

 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ona za koju kažeš da se duri je dobila malo previše gnojiva, vidiš kako su listovi na vrhu tamno zeleni i uvinuti prema dolje... očito joj još nije trebalo gnojenje...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ovako oko 1.5 je presadena u kalj od 10l i tek negdje pocetkom 6 mjeseca kad su joj vidno doljni fan listovi pozutili onda je dobila 5 ml TNT na 1.5l vode i da joj je to bilo puno ???????nemogu da vjerujem ...onda sam sad jos vecu bananu napravio sto sam je pognojio sa coposanom ....samo su mali listovi takvi kad narastu isprave se a izgledaju koda je neko prelomio spic lista...nista onda samo voda za nju ubuduce dok se nesmiri ....ili ?ista takva mi je je bila hermina u proslom growu ali ista sad kad se sjetim tako je krenilo i onda ....
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
bolje jedan pravilni fluš pa če odma doć sebi i nastavit kako spada!
Jel imaš mikroskop,ajd provjeri za napasnike,izgleda mi koda ju malo nešto siše,nebi volio da ti infestacija krene u cvjetanju,to je baš zahebano za rešit onda
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
a imam neko kinesko smece .....ali imam veliko povecalo...pronjuskam malo ....neprimjecujem nikakve kretnje u boxu osim jedne domace muhe vec 4 dan obavezno kad se lampa upali i otvorim sator uleti napravi dva.tri kruga i izleti van ;) mislim da je vise ocarana lampom nego biljozama nece ni da sleti na njih ...do navecer odlucimo sto cemo s njom....kako mi se cini ako se uskoro ne uzbilji ;) leti van iz boxa na sunce a zamjenjuje je jedna velika specialka.
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
probaj si otrgnut list pa sa donje strane pregledaj temeljito,ako i imaš nešto teško je to vidjeti bez mikroskopa,ja koristim jedan što ima povečanje do 1300x tako da vjeruj neš vidjet ni sa 2 povečala a ne sa jednim,zašto samo ne poprskaš sa neemom i miran si?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland


specialke .....manja dobila veci kalj..sa 10 na 20l nekako mi ih je lakse baratati u vecem kalju i bolje podnose toplinu...slike su slikane prije 10ak min a vani je 36 C....dobro podnose zasad toplinu...razmisljam o opciji da ju mozda opet za jedno mjesec dana presadim jos jednom u recimo 30 ili 40l no vidjet cemo ...e sad posto neznam kako barati s njima vani iako pustaju lagane pistilice dobili su hesi tnt za vegu i to sam mislio jos jedno 2 do 3 poljevanja znaci jos negdje 2 tjedna i onda kreniti polako sa nekim gnojivom za cvjetanje....grijesim li ?

U boxu nema vecih promjena osim sto su vidno skocile zadnja dva dana i nazalost zbog moje a reci cu nemarnosti (mogao sam preksinoc dici lampu nije mi se dalo reko ujutro cu...ujutro sam zaspao znate dalje..navecer ih nisam mogao pogledati nakon paljenja lampe nego tek par sati kasnije )spalio sam dva vrha...prezivit ce ali uzasno mi je krivo ...savio sam jos malo zicu na dolje sad je na 20 cm lampa od njih kad dodu na max 15cm od lampe ili ona ide gore ili oni dolje....neka se razvuku malo ..mislim da je bolje i to nego da gore...ona mala ljutica je isprana preksinoc ali pomaka nema i dalje su joj slomljeni listovi nisam dao nikakve hrane nakon ispiranja trebam li ? ili da ju ostavim ovako dok se ne isusi ???
hvala na pomoci ...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ti listovi će ostati kakvi jesu, nema tu lijeka više.

biljka će dalje normalno rasti bez ikakvih problema samo će stariji listovi izgledati malo otužno...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
to ok ....pratit cemo mlade listove....a kako sad sa gnojenjem ???? da sad dam neku manju dozu ili da ju ostavim par dana ovako ispranu ????hvala
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
au, baš zajeb...

šteta što je hermić, baš je lijepo ispala...

šteta je sad to sve uništiti, najbolje bi bilo da si daš truda i pincetom lagano čupkaš banane i to je to.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
predobro je krenilo da bude isitinito ....da lijepa je i velika moglo je biti nesto od nje....iskreno.... imam dovoljno za sebe ...a znam po prvoj da necu uspjeti sve povaditi i prasit ce sve oko sebe....eto sudbina je htjela da jedna kanabia ude u nutra....odlucit cu za 10 ak dana kad najstarija izade van sto ce biti....

Pouka:

Osnova uzgoja je pravo sjeme........
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
svejedno je šteta baciti... barem si ostavi peluda da možeš drugu biljku oprašiti ako bude cura pa da imaš fem sjemena...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
E vidis to bi mogao...iako imam vec takvih sjemenki ali jos koje nemoze stetiti ko zna sto ce ispasti na kraju :) ma nisam ju mislio baciti ..odnjet cu je negdje van i zasaditi pa nek se bori za sebe ....a odem kasnije i pokupim pelud pa oprasim koji vrh na seki a ako prezivi mozda i vidimo kako izgleda kad dode do kraja :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
18 dan cvjetanja....slike su od jucer.

Slijedece zaljevanje cu opet pognojiti sa plantelom ovu veliku...nevidim da se buni...poceli su mi biti svjetliji spicevi lista na dva vrha i mislim da je zbog PH.

mala isprana odmah drugi dan i od onda je samo na vodi ali jos uvijek nije dosla k sebi :tuzan nisam pametan...


zajednica u trenu izlaza :sun2:
malo im je toplo ali jos nista strasno...no vlaga me zabrinjava ...od 75 do 85%.

54 dan cvjetanja blizi se kraj...prije dva dana isprana,pistile su tamne,jos par dana(4,5) i mislim da je gotova...mozda jos jedno poljevanje samo sa medom i kad se isusi...THE END
moja prva djevica....definitivno mi je najljepsi poklon u zadnje vrijeme...predivna je ...koliko kristala ...uhhhhhhh...jedva cekam ...:bale
P6260526.jpg


I danas sam se oprostio od ove gadure:signs054:
...kako uziva u suncu ..ccccccc...poskidao sam vec oko 50 ak banana nema svrhe patiti se s njom...neka zivi sad malo kao gerilci da vidi kako je to kad joj se nije svidalo kod mene:vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.