400w domaja+kannabia special out 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Ja bi ostavio još nekih tjedan dana, izbacuje nove pistile a i koliko vidim ima još prozirnih trihoma.
Super hedovi izgledaju, pogotovo boja :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
PowerSeed je napisao(la):
jbt. nista to ne valja :)
imas pravo:eek:hno: bas nis nevalja...morat cu je sam:joint2: da niko nevidi tu sramotu ;)
howhighserbia je napisao(la):
idi po sekiru pa onda trk po rizle,odlicna je rep+
ma odmah bi otisao po nju ali prvo malo tame za nju...rolnica je uvijek spremna (jedna uvijek u rezervi) ;)
nenash je napisao(la):
Svaka čast.REP!
hvala na + :)

Evo napokon uhvatio vremena da stavim tocku na I.
Prvo da objasnim postupak pa ce te shvatiti i datume na slikama :)
Prve slike 17.08 su slikane u 5 ujutro i nakon malo sisanja... stavljena odmah u mrak... izvadena 18.07 oko 23 sata(40 sati mraka)...malo samo jos skracene siske a ako i ostane koji listic ma haha ko ga ...:ludaci_lol: ...trima 0 bodova ;).... jos koja fotka prije reza i da vidimo kako je to izgledalo :
:prof10: napravljen oko 76 dana +- koji dan...stavljena na cvjetanje 03.05 koga zanima tocno neka racuna ;)

...:hehe:

Oprostaj od cimerica i ajmo na susenje...:vb_wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
bljak ;) i rep+ za uspesan grov i odlican dnevnik, svaka cast, ispekao si zanat za forever, cekamo sledeci dnevnik, to ti jasno :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland


74g u teglicama ;)

Matia slazem se da je mogla jos koji dan...no ja nisam mogao vise...falila mi spavaca i sve ono sto ide uz nju ;)

Power ima jos do kraja i ovoga polako...malim koracima do velikih stvari ;) ...thx :respect:
Usput vidio sam koju sjemneku nadam se da ima zrelih..definitivno zahavalna domacica i vrijedna truda.:dada:vb_wave:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
527
566
113
balkan
Kreativni momče, čestitam na harvestu iz snova, nisi nas štedio sa slikama i mogu ti reći da sam oslinio dosta sline gledajući, čak me i smijeh uhvatio na pogled tone sitnih malih kapljičica masnih ljepljivih...prođe kroz glavu kakvog li je to okusa, mirisa i rada... teksture dima...
10/10 za trud, specijalno za pažnju i brigu, pregledao sam čitav dnenvnik i moram reći svaka čast.
Žene su ponekad jako zahtjevne, kako zelene tako i prave, ali nakraju te nagrade masno i perverzno! :)
smoke report nabaci da čujemo vesele dojmove! hehe
Lijep pozdrav
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Hvala decki na rep+
Delboy - znas kako se ono kaze jedna slika vrijedi vise od tisucu rijeci ;)...ima ih istina ali nisu velike pa neprave probleme...za smoke report sam ovaj puta zamolio jednog iskusnog kriticara na vutri da napise smoke report...nadam se da ce odrzati obecanje ;)
a kad vec pisem ovaj post onda da ga iskorisitimo i napravimo brzi update za ostatak drusta u mome vrtu ;)

oko 45 dana u cvatu
....imao sam osjecaj da ce se ovo desiti pred kraj no eto kriva procjena sinoc dok sam ju vadio da ocisitim box cuo se samo krccc rasparala se jedno 4 cm po duzini ...sanirao sam ozlijedu i primjetio da je vec ranije pukla sivi su rubovi pri vrhu napuknuca sto povezujem sa usporavanjem rasta u zadnjih par dana...za svaki slucaj sam jos vezao dva topa da se sto manje njisu odovojeno ....imam i jednu losu vijest...par dana nisam bio u mogucnosti adekvatno se baviti s njom i nazalost sideri su opet poharali listove...onaj otrov djeluje na zive spajdere no ne i na jajasca nazalost....sta je tu je sad dalje samo krpa dolazi u obzir...dosad sam relativno dobro prosao sa vadenjem hermica no sad vise nema pomoci krenila je manufaktura sjemenki ....od one male krzljave nece biti nista,bit ce nesto sitno ali ono bitnije kad je vec tu i hermic ju je oprasio iskoristit cemo ju kao mini tvornicu za sjemneke.

Specialke idu svojim putem i dalje, starost oko 80 dana... spol su mi pokazale jos u 5 mjesecu sad samo cekam da krenu sa pravim cvjetanjem da ih prebacim na pripadajuce gnojivo ...jedna ce biti na planteli cvet i pred kraj ce joj u ispomoc uskociti hesi P+ a druga ce dobiti cijeli tretman hesija...doljni listovi polako pocinju zutiti iako ih sibam 2 puta tjedno sa malo vise od pune doze hesi TNT-a no nedira me to previse...ogromene su i mislim da je normalno da doljni listovi polako umiru....jos uvijek sam kod 3l na dan svakoj s time da eto par dana je malo hladnije i pale su kise tako da nisu polivene 3 dana,sad dok se ne potpuno ne isuse nece dobit ni kapi ;)... ...evo jedna za usporedbu da vam docaram kolike su SLH ima oko 30 cm visine :vb_wave:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
59 dan
uljenio sam se malo pa da to nadoknadim

Sinoc je bilo zadnje poljevanje i to skoro duplom dodozom P+...sutra ili u subotu detaljno ispiranje i sibamo do 70-75 dana....nista extra nece biti od njih ali s obzirom na sve sto su prosle...meni i previse:rasta1:
kanabia specialke su napokon krenile u pravo cvjetanjei na zalost zute i dalje pojacao sam dozu gnojiva sa 5 ml na 7ml na 1l vode i pojacao sam sa jednom tjedno na "svaka 4 dana" no utisak mi je da im se nije svidjelo previse...sad tjedan samo voda pa krecemo na bloom i P+...visina velika oko 180,topirana oko 160...i dalje cuclaju 3l dnevno po ovim vrucinama.

opekline od sunca ???

nesto slucajno uslikano uvecajte ovu sliku isplati se :dada...
I za kraj nesto sto je trebalo biti na pocetku dnevnika...
Strain Lineage / Genealogy / Family Tree


Harvest Time Outdoor: End of September +/- 1 Week in B[SUP]l[/SUP]Sh[SUP]β[/SUP] climates.
Strength / Lasting Effect: The weed is strong and long lasting.
Yield / Quantity Outdoor: The crop of this strain is slightly above average.
General Impression Outdoor: is all together a quite good strain.
Votings of our users: Kannabia Special gets 7.00 of 10 possible Points in the average!
Height: Medium-Tall
Indoor flowering time: 7 - 8 weeks
Outdoor harvest timer: September
THC level: 18%
Yield: High
:vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ostar ali iskren kriticar...hahahaha...hvala haze... da sam ja pisao meni bi bila najbolja(ipak je moja ;) )...tvoje ocjene mi govore da moze to biti puno bolje i to mi je posebno drago jer volim izazove...a Jack H.:respect: nadam se da ce nas posjetiti nagodinu...uzasno me zanima njegov rad ...degustacija uvijek frend :)

Smoke ma moze to i bolje pod 400 ali nebinim se :)

Hvala svima na svemu :)

P.S. i niko mi nije odogovorio jel je ono opeklina od sunca ili nesto drugo...imam 3 takva lista s indenticnom crtom...:vb_wave:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ma boli te patka za opeklinu pogledaj jos jednom u to korito i smotaj i sve ce ti biti jasno
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Nakon dugih i predivnih 6 mj. napokon je box krenio na zasluzeni odmor...moram priznati uzasno mi fali buka ventilatora ,cudno mi spavati u tisini...
pa da vidimo kao je sve zavsilo
Harvest sam podjelio u 2 djela:

jedan dio sam skinio 69 dan skinio sve manje vrhove i jedan veliki(obecao sam jedan pravi vrh za poklon za rodos pa nebi bilo u redu da ne odrzim obecanje).

a definitvnu tocku na i sam stavio jucer nakon 76 dana....
ovo je prvo svjetlo nakon 48 sati mraka 5 dana nisu vidjele vode isusene do boli ;)

Intenzivnog su mirisa bas fruti i toliko da sam morao napraviti pauzu u trimanju jel me glava rastrurala(obozavam taj miris ;) )


Velika sve zajedno 340g,mala 230g.

e sad kad sam vec to i napravio pa potvdimo i tu tezu ....malenu sam negdje 30 dan cvjetanja presadio iz 10l u meni standardni 20l kalj ...samo da vidite beskoristan trud korjen se nije razvio prakticno nista...
I da zavrsimo sa specialkama koje cvjetaju vec 2 tjedna(slike su malo losije nisam imao snage i volje vise jucer )

Neznam sto da vise sa ovim zutilom radim ....ima ko kakvi savjet rado poslusam.:vb_wave:
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
ove godine dilerima pokazi ovo :assshaking:necete te vidjati:bananica...svaka cast,prelepi badovi:balekoliko si do sada dobio ukupno grama?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.