400w domaja+kannabia special out 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Ne bih smeo da kampujem kod tebe u dvoristu, tu zive monstrumi!!!
Extremo zahvalan sto sam mogao ovo da pratim :ludak

+
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
pecurko je napisao(la):
Ne bih smeo da kampujem kod tebe u dvoristu, tu zive monstrumi!!!
Extremo zahvalan sto sam mogao ovo da pratim :ludak

+
ma negrizu one jako ;)
Nema na cemu frend drago mi je da se nekome svida ;)

P.S. thx to all :)
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
kome ovo moze da se ne svidi???:dadamnogima si dao domaci zadatak...rep+ čim se ohladi od proslog repa:sun2:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Harvest part 1

Opet cemo podjeliti harvest na 2 djela...najvise zasluge za to imaju gusjenice... zadnje slikice za uspomenu ;)
pa kaze : puko mi je film, uzeo sam skare u ruku ;)
PA070064.jpg
-lst
-topirana i lst
topovi

Posjeko sam skoro sve vece grane a ostatak neka se jos malo sunca
i jedna za kraj

zelim svima makar isti harvest kao moj ako ne i bolji :)))))))))))))))))))))))))))))))))))):vb_wave:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jako lijepo :) jos da gusjenica nije bilo bi bilo ljepse ali svejedno zasluzio si te hedove i sad uzivaj u njima :)

peace out !
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
kraj prvog dijela ;)
2.dio samo lst lst i toping

Ustanovili smo da presadivanje na polovici cvjetanja nema svrhe (znali smo to i dosad ali znatizelja kopka ;) )a ovdje sam zadnje spresadivanje napravio na samom pocetku cvjetanja pa da vidimo sto se desilo nije se raspala zemlja :) :dada

Kannabia Special toplo ju preporucam..lagana za uzgoj,nemorate se bojati da ce te ju pregnojiti,nabijeni vrhovi,prinos odlican :)))))))))

Smoke report:

mirisom vuce na neko voce limun,grejp sa blagim nijansama neceg paprenog...rad joj je kao voznja u cirkusu prvo sjednete na vlak smrti(brzo i jako udara) i onda nakon sat zasjednete na one male vlakice sto vrte klince u krug polako i opustite se totalno sat,dva...osjeca se sativa u njoj i to mi je posebno drago....sex je svakako dobrodosao ,postanete jako mastoviti samo pazite da ne preterate ;)okus je jos zelekast no o tome za jedno mjesec dana ;)
okus:8
miris:8
izgled:10
rad:9

Ukupno:9

Hvala svima sto ste mi pomagali , bodrili kad je bilo lose,nagradivali moj trud ali i opalili mi packu kad je bilo najpotrebnije... postali ste mi kao dio obitelji i ma volim vas sve .....uzivajte :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Creative je napisao(la):
Hvala svima sto ste mi pomagali , bodrili kad je bilo lose,nagradivali moj trud ali i opalili mi packu kad je bilo najpotrebnije... postali ste mi kao dio obitelji i ma volim vas sve .....uzivajte :vb_wave:
jesi to još na vlakiću pisao ili....:nana:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
repina...ko na traci ;-) i za zavrsen grow (nekoliko njih) a i za kreativan smoke report ;-)

edit: jbg neda mi rep, previse si ih dobio...al zapisat cu si negdje da ne zaboravim
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
onaj rep sto sam ti obecao,sad sam ga zalepio:dadareci mi da li si video razliku u multi harvestu,tj da li je bila znatno veca berba ili...???da li mozes da mi kazes koliko ti je dala grama po biljci ta kanabia tj najveca koliko je dala???svaka cast,zasluzujes da nosis taj nickname?poz kreativni
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
mazar je napisao(la):
jesi to još na vlakiću pisao ili....:nana:
sad sam na vlakicu :p

howhighserbia je napisao(la):
onaj rep sto sam ti obecao,sad sam ga zalepio:dadareci mi da li si video razliku u multi harvestu,tj da li je bila znatno veca berba ili...???da li mozes da mi kazes koliko ti je dala grama po biljci ta kanabia tj najveca koliko je dala???svaka cast,zasluzujes da nosis taj nickname?poz kreativni
sigurno su jos malo narasli hedovi za ovih 8 dana....no na ovakoj biljci te koji gram vise ,manje bas i ne uzbuduje previse ...8 dana je duze sazrjevala i cistila se od gnojiva to mi je puno bitnije ;)
kolicina neka ostane tajna ovaj puta ......toliko ti otkrijem da je velika pobjedila topiranu za 100g u vrhovima i 200g u trimu mokrog ;)
a nick ...kad sam se prvi puta ulogirao na vutru nije mi bila namjera pisati nego samo citati a kad sam morao upisati neki nick sve sto sam probao bilo je zauzeto i pogledao sam u zvucnik pokraj sebe i jbg...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.685
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org


Imao sam rijetku priliku da vidim ove cure za vrijeme njihova života , i moram reći da sam bio oduševljen bojama ovih dijevojaka prije njihove smrti .
Kombinacija žute , zelene i ljubičaste me ostavila bez teksta , a o količini kristala i mirisu se može napisati pjesma .

Fotke ovim biljkama ne daju za pravo , jednostavno se ne vidi taj žarki purple koji je tolko dominantan u živo .

Creative rekao sam ti u živo , reći ću i ovdje ...svaka čast , tako to treba izgledati . Jedan od boljih outdoorova koje sam vidio .
+rep i neka te hedine griju tokom cijele zime . Kome trebaju drva kada imaš take hedine :)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
stvarno je perverzija, boja je neverovatna, svaka cast creative, repcina!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.