400w domaja+kannabia special out 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Pozdrav ekipi

a posebno Creative-u koji je definitivno potvrdio da mu nick nije onako bezveze...Svaka čaaasst na uloženom trudu,ljubavi,fizičkom naporu,psihičkoj stabilnosti,disciplini i naravno kreativnosti.Mogao bih još nabrajat al bi onda to dalje izgledalo kao da te glorificiram :icon_biggrin:
Nego htio sam se osvrnuti na proizvod tvoje kreativnosti pa sam svog kapetana tražio slobodan dan kako bih mogao natanane izgađati svoja čula...
ajd neka bude i naslov:

SMOKE REPORT

Coco Chanell

Izgleda primamljivo pa je dobila prednost.Bud je zaista kompaktan skoro pa rock solid a suhoća taman.Miris je jedinstven više parfemast(kao što je Haze već rekao)i nije preintenzivan.Meni osobno više odgovara fruity međutim ne ostavlja i takav aftertaste ,koji me se pak najviše dojmio...slatkast i blag.Misli da bih mogao zapalit 10 zaredom a da ne osjetim poslije toga spaljenost okusnih osjetila....ili tako nešta....
Što se rada tiče to mi je uvijek najdraža stvar:dada.Dakle kako bih ga iskusio natanane iskoristio sam mirno jutro i dobro raspoloženje .Prvo je bila Coco natašte sa kavicom i to smatram veelikim testom,naime nije me zakucala nego pak pokrenula tok misli prema produktivnosti i kreativnosti...nisam dobio želju da se izvalim ili vratim u krevet.Nije bilo munch-iesa tako da nisam morao opteretit želudac velikim količinama različite hrane nego sam normalno doručkovao:clap:.Dakle ne otvara velik apetit za hranom ali definitivno daje onaj osjećaj da hoćeš već sat vremena poslje zapalit još jedan....ma ko ga j.... prepustio sam se osjećaju i ćaću joj poljubim dobra je....hahahahaha:rofl:
Naravno da to sve skupa nije moglo proći bez dobre mjuze pa mi se slušalo otprilike ovako nešta:
Beastie Boys - The Mix Up - B for My Name. - YouTube

Stereo MCs - Gringo - YouTube

Nego još jedna dobra stvar što je super i za seks...neznam kako se Haze nije osvrnuo na ovu sferu u svom reportu...hahahahha:icon_lol: Nakon drugog paljenja se i ženi svidjela Coco što je za svaku pohvalu....nije bilo: "nedamise" , "tlak mi je u podrumu" , "ne diže mi se" , "boli me glava" i.t.d. nego zaista senzualno ispunjujuće iskustvo....:bale:vb_whip:
Kao što sam rekao potiče kreativnost tako da sam zaista uživao u CocoChanelliziranju a onda i u pisanju ovog reporta.Nemogu to sve skupa ocijenit po nekoj skali pa se nemojte ljutit što nemam spremne brojeve ,uglavnom sviđa mi se jako:thumb:

Ove cure vani neka uživaju u lijepom vremenu i neka imaju sretan završetak.

Dobio sam veliku želju da vam se usput javim.Nedostaju mi jutarnji chatovi a vidim da vutra.org napreduje i raste i dalje...Pozdrav svima znanima i neznanima.:icon_biggrin:

Creative :thumb:
:clap:
:respect:
:thankyou:

živjeli sretno i berićetno!!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
7 tjedan

....izgubim miris pred kraj....najjaci miris je imala u 5 tjednu cak me malo bio strah kako cu do kraja...ima jos uvijek frutti miris ali puno blazi ..osjeti je intenzivnije nakon poljevanja i u zoru...no zato je bube vise nevole...toliko je postala ljepljiva da sto sleti na nju tamo i ostaje .....hranjene se skoro odvija po planu...kisa zezne malo ali dolazi nam 8 tjedan sad cu smanjiti dozu blooma sa 25 ml na 20 ml a povecati P+ sa 12 ml na 18ml na 6l vode i to joj je vjerovatno zadnje hranjenje .... na kraju 8 tjedna cu je isprati i ako vrijeme dozvoli idemo do 70 dana ....
Hvala deckima na smoke reportu stvarno ste se potrudili....mislio sam da cu si tako olaksati pisanje smoke reporta koji mi nikako ne lezi no uspio sam si napraviti vise stete nego koristi tako da hvala svima na trudu od sada pa na dalje pisem ja smoke repotrove pa kako bude.

Veliki pozdrav vutroljubci vidimo se na dan harvesta.:vb_wave:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
kako bi se ja volio zaljepiti za jednu od njih...onako ko kukac,pa neka ostanem tamo boli me k.ta
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
rep+,dugo nisam video ovako lepe biljke u outdooru.jos malo pa harvest i zurka:happy031:svaka cast
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ne brini se za miris. Nakon sto ju zadnji put pognojis preporucam barem 2 puta dobar flush. Nakon prvog ces vec vidjeti razliku i na njoj a bogami i po mirisu :) U svakom slucaju mi neda jos uvijek da zaljepi rep ali kako bi opa rekao "pamtim ko slon" :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Kako volim kad je sudbina darezljiva....dosao nedavno s posla i docekao me prizor ...vjetar ih je malo posamarao po dvoristu...no sva sreca pa su grane vrlo elasticne i cvrste a korjen tako velik da prakticno nisu nu skuzile sto se desilo hehe ali ipak jedna grana se oslobodila zice i kad sam ju protresao da skinem kisu ostala mi je u ruci ...jaaaao sto cu sad ; ....slatke li muke :dada
Thx svima :vb_wave:

P.S. oprah- kaljevi su do 25l i nije bas najzgodnije raditi malo malo flush...isprane su negdje na pocetku 9 mj...nije se uspjelo nakupiti soli od onda ali hvala na savjetu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and natura

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
je** te, pa to je ogromno... na onim slikama vani izgleda puno manje, svaka čast! (i lajk za sensi bloom :D)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
HA HA bas se pitam sta ces s tom hedinom hahahah :)))

Dobro su mi poznate te posude od 25l, kolko su dobre tolko muke s njima, da ih flushas treba ti sat i po do dva a da voda skroz iscuri iz njih treba jos jedno sat vremena. I sad ak imas 5 takvih treba ti pol dana da ih flushas heh.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Doktore ovo je za izlozbu,da zivis u Holandiji verovatno bi se seed banke poklale ciju ces genetiku gajiti pa da kace slike. Svaka cast,mislio sam da imam super biljku al tek sad vidim koji sam ja amater, jedva cekam da cujem opis sad i na kraju kad bude bas gotova da vidimo kolika je razlika u radu.Jos posle one prozivke na ocenjivanje rada prilikom sexa.....bice to slag na tortu ovog izvarednog,poucnog,preglednog....meni omiljenog dnevnika.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
8 tjedan

vrijeme mi ide na ruku no ove glupe gusjenice me unistavaju pa nista od predoziranja i 70 og dana .....isprane u subotu ...nezelim spricati a nevoljko gledam kako mi unistavaju trud,posto sam probao onaj vrh i danas malo skicnio trihome ..mutni su u vodstvu a sami rad i vise nego ;)... metal samo za tebe jedna velika jana ;)

P.S. znam i zasto nema jakog mirisa....vjeverice prsti ti se osusili ;) .....oprasene su cccccc samo sad dolazi ono famozno tko i kako ih je oprasio .....fem su sjemenke ...nijeda nije hermic(doktoriro sam ih ;) ) ..no u svemu ima i nesto dobro ...da su bile sinsemile sigurni bi ih susjedi skontali ...vec sam dobio par pohvala kako mi grozdje fino mirisi ;) ...nagodinu pametnije :)
:vb_wave::vb_wave::vb_wave::vb_wave:
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Doktore,sta je to braon na hedovima,i kod mene ima pa zato pitam?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Napušena Vjeverica;228581 je napisao(la):
Nego... reci ti meni kakav je osjecaj otic tamo, sjest i zapalit frulu? :D

:ludak
:watchplant::bong7bp::abducted:

zli.azra je napisao(la):
Doktore,sta je to braon na hedovima,i kod mene ima pa zato pitam?

gusjenica kad jede unistava hed i on se pocne susit i pljesniviti a one male crne kuglice su dokaz da su gusjenicama fini tvoji hedovi ;)
otvori tamo di je tako suho i smede i nadi gusjenicu i :violent018: ako nije tamo trazi prema vislje po hedu i prati crne kuglice ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pecurko
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.