400w domaja+kannabia special out 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
howhighserbia je napisao(la):
ove godine dilerima pokazi ovo :assshaking:necete te vidjati:bananica...svaka cast,prelepi badovi:balekoliko si do sada dobio ukupno grama?

dapace moram ti se pohvaliti otkako nekupujem svaki mjesec stavim 50evrica u stranu i uplacijem si dopunsko....sve ukupno od cega ;)
sutra kad ih skinem sa susenja cu ti reci tocno koliko je ostalo.
Hvala svima od srca na rep+ i lajkovima ...predivan je osjecaj kad neko cijeni tvoj trud :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
neda mi rep+ zaljepiti.....ali pamtim kao slon.:respect:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Pocetak 4 tjedna.

Indor sam zavrsio za ovu godnu sve je rastavljeno i spremljeno:)((((((((((((((() pa sukladno s time vise vremena i paznje pocinju dobijati specialke.

Usporile su sa rastom pa je doslo vrijeme da ih malo povezem , rasirim i lolipopam(vise je neki polu lolipop)...kako kazu zlo i blade nezadovoljavam se sa malim vrhicima i pucam samo na veliko ;)...sto se tice hranjenja od sada dobijaju 2 puta tjedno punu dozu hesi blooma i P+ da vidim kako ce se ponasati(dosad hranjene prva dva tjedna sa punom dozom blooma i pola doze TNT, 3 tjedan puna doza blooma i pola doze P+ )...svrbi me neotvoreni bud candy ali izdrzat cu i prvo potrosit hesi :)
Pa da vidimo sto se izrodilo iz danasnjeg druzenja sa specialkama


:vb_wave::vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
strasno izgleda:thumb:.......steta sto nije bio nekakav jaci trening....
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.700
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Moram priznati da kada sam ih prvi puta vidio odmah sam znao da će biti bolje od zadnje WU.

Crveniju sortu sam nazvao Coco Chanel zbog njenog intenzivnog parfemastog mirisa koji me oduševio .
Dok je Zelena čuna bila pravi doncky dick pa eto mu i nadmika .

I jedna i druga sorta su ispale odlično i vrlo sam zadovoljan sa načinom na koji radi te mirisom okusom i izgledom .
Coco CHnel je toliko tvrda i gusta da je to za svaku pohvalu . Zelena ima nešto posebno u svom mirisu i radu , ali na tome moram još poraditi :)
Prilikom gorenja pepel je bijel što je znak dobrog flusha , lagano reže grlo ali kada odstoji u teglici koji mjesec i taj mali minus će nestati .

Zapalio sam nekoliko pljugica od svake i mislim da uh sada mogu adekvatno ocijeniti .

348kprn.jpg


SMOKE REPORT :

Coco Chanell


Okus :8.5
Miris :9
Izgled:9
Rad: 8.5

35/4 = 9


SMOKE REPORT :

Zelena Čuna

Okus :7.5
Miris :8
Izgled:8,5
Rad: 7.5

31/4 = 8

28r1jqp.jpg


Zaključak je da su obje sorte odlične i da su baš onakve kakve trebaju biti .
I curi se jako sviđa što je stvarno rijetko . :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Gdje se to moze upisati za report? :p Napisao sam ti u rep komentaru sve. Ovdje se samo upisujem da ostanem upisan u odlicnom dnevniku! Rispekt
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Jooj Bizzi najrade bi vas sve pozvao na degustaciju i okrenio jedno prase pa da se malo odmorimo od svega....zamisli koliko bi onda smoke reportova bilo ;)
Iako kakve sam k. srece opet bi bio sam jedan smoke report...recimo od 10 ak ljudi kojima sam podjelio samo je jedan odrzao obecanje(iako ovaj puta nisam trazio da ga napise) i hvala mu na tome ...Haze kad god bude harvest znaj da te ceka tvoj dio.Bizzi ako si mi blizu i pise ti se smoke report nikakvi problem...nisam cicija uvijek rado dam onima koji to znaju cijeniti.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Creative je napisao(la):
Jooj Bizzi najrade bi vas sve pozvao na degustaciju i okrenio jedno prase pa da se malo odmorimo od svega....zamisli koliko bi onda smoke reportova bilo ;)
Iako kakve sam k. srece opet bi bio sam jedan smoke report...recimo od 10 ak ljudi kojima sam podjelio samo je jedan odrzao obecanje(iako ovaj puta nisam trazio da ga napise) i hvala mu na tome ...Haze kad god bude harvest znaj da te ceka tvoj dio.Bizzi ako si mi blizu i pise ti se smoke report nikakvi problem...nisam cicija uvijek rado dam onima koji to znaju cijeniti.
ovo ces veceras sanjati:kauch
:banana_rasta:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
HazeSeeker je napisao(la):
Darežljivi kolega creativni je još jednom podjelio svoju kreaciju samnom .
Moram priznati da kada sam ih prvi puta vidio odmah sam znao da će biti bolje od zadnje WU.
Creative je napisao(la):
Jooj Bizzi najrade bi vas sve pozvao na degustaciju i okrenio jedno prase pa da se malo odmorimo od svega....zamisli koliko bi onda smoke reportova bilo ;)
Iako kakve sam k. srece opet bi bio sam jedan smoke report...recimo od 10 ak ljudi kojima sam podjelio samo je jedan odrzao obecanje(iako ovaj puta nisam trazio da ga napise) i hvala mu na tome ...Haze kad god bude harvest znaj da te ceka tvoj dio.Bizzi ako si mi blizu i pise ti se smoke report nikakvi problem...nisam cicija uvijek rado dam onima koji to znaju cijeniti.

Ja ne znam kako ste vas dvojica zamislili da ovo izjavite bez sankcija ali kod mene to sigurno ne prolazi. :eek:hno:
Javno kršenje pravilnika/točke 14. rezultira insta banom. Ali od mene ćete dobiti pred-banove jer sam eto dobar, drag i mio,
i ne uzdam se u striktno slijeđenje pravila. Pa se onda žalite upravi vodovoda; jer pravilnik je dovoljno jasan.
Ako Genjo odluči možda dobijete i ultimativno krstarenje u banana land, a možda i ne.
Keep your fingers crossed. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.