4xWembley 1x600W HPS - Scrog by @Madness

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.11.2015
21
151
28
Pozz ekipa, znam da me nije dugo bilo ali stvarno nisam stizala od obaveza. Biljozama je 58.dan cvjetanja, znači ostaje još jedan cijeli tjedan do kraja. Razmišljam skinuti 65. ili 66.dan. Stvarno sam prezadovoljna time kako izgledaju. Vrhovi su prepuni kristala ali se na slikama baš i ne vidi najbolje, pošto nemam dobar fotić a i hps je upaljen tako da ću sutra ako stignem dok bude ugašen opaliti par slika. Samo ću dati jedan veliki :respect: za gnojiva, i da budem iskrena stvarno se isplati platiti malo masniju cijenu za tako vrhunski rezultat. Tijekom ovog growa nisam imala nikakvih, ali stvarno nikakvih problema sa ničim! Biljčice nisu pokazivale da im išta fali. Jedna velika pohvala za Wembley - Pyramide seeds, sigurno će biti u mom sljedećem grow-u. White Widow me iskreno razočarao, jer je mala grmasta biljka, sa malim prinosom, i očito je se treba pustiti sigurno tjedan-dva više od navedenoga. Več tjedan dana im dajem od AN "Overdrive" i flusham. Ovaj preostali tjedan ću samo flushati. Svaki dan kad uđem u sobu, samo što ne padnem u nesvjest od toliko dobrog, jakog i slatkog mirisa - kao žvakaća guma hubba bubba.:mario::
Nego da ne duljim, stvarno Vam hvala svima na podršci, savjetima i lijepim komentarima .:vutra:
Slikice:

IMAG1925 modified.jpg
IMAG1973 modified.jpg
IMAG1928.jpg

IMAG1944 modified.jpg
IMAG1978 modified.jpg
Hope you will enjoy it! :rasta::vozdra: :wave:
 
22.11.2015
21
151
28
Pozdrav ekipo, samo da javim da je jučer bio harvest i trimanje što je trajalo sveukupno 12 sati. Skinute su na 66.dan cvjetanja. Sad slijedi sušenje otpr.tjedan dana pa curing u teglama. Evo par slika prije i poslije trima. Za slijedeči put kad budem vodila dnevnik sigurno ću uzet neki malo bolji fotić, jer sa mobitelom to nije to.

IMAG2105.jpg

IMAG2107 modified.jpg
IMAG2108.jpg

IMAG2120 modified.jpg

IMAG2127 modified.jpg
IMAG2149.jpg
IMAG2161.jpg
IMAG2165.jpg
IMAG2167.jpg

IMAG2171.jpg

IMAG2185.jpg
Što se tiče težine mokroga nakon kompletnog trima:
-Wembley 1 - 1025gr.
-Wembley 2 - 1215gr.
-Wembley 3 - 875gr.
-WW - 725gr.
To je sveukupno 3840gr. što kad podjelim sa 7 ispada nekih 550gr. To ispada 0.91gr/w što je super. Nakon 7 dana sušenja ću izvagati, pa javim rezultate da budem preciznija. Mogu reći da sam i više nego zadovoljna ovim growom (osim što me WW razočarao). Sve u svemu javim se s brojkama i sa smoke reportom! Pozdrav :joint2::ajnstajn::sun2::vutra:
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
:clap::
A vidim da po tvojoj racunici ispada da si uzela da se 85% mase gubi , ja sam uvjek nasao da se racuna 70-75% , tako da bi se mogla jos i dodatno obradovati :ajnstajn:

Inace prva liga ! :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Madness