50 nijansi zelene - Outdoor 2015.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Outdoor 2015. - Početak

Pozdrav dobri ljudi evo mene opet u sedlu ;) nakon kraceg razmisljanja ipak sam se odlucio ove godine voditi dnevnik. Novost je da sam ostao bez sajta ali to nije razlog da se ne sadi, tako da ove godine sadim na neko drugo mjesto koje cu izabrati kroz 10-15 dana.

Update dnevnika cu raditi dosta rijetko iz razloga sto ni sam necu ici cesto u obilazak, ali bit cete o svemu obavijesteni. Ne ocekujte puno od ovog dnevnika jer zbog nesretnog dogadaja sa starim sajtom ja ne ocekujem nista, sta bude bit ce. :)

Da vam predstavim ekipu koja je ušla u uži odabir. Još uvijek nisam odlučio :D :D

1 domacica - treca sezona kako sadim to sjeme.
1 White Skunk fem. (White label seeds)
2 Querkle x Vortex
2 Power Skunk x Vortex
2 Z8 x Euforia
+
2 Moby Dick fem. (Dinafem seeds) - ova sorta bi mogla biti opasno dobra u outdooru, stavit cu ih uskoro na klijanje..

-----------------------------
kasnije posadeno:

1 Grape Ape fem. (Barneys farm seeds)
1 Tutankhamon fem. (Pyramid seeds)
1 Lennon fem. (Pyramid seeds)


P1010006.JPG

Sjemenke su jucer sve proklijale i posadene u prilicno male posude (zbog lakseg nosenja na sajt kasnije) ostaju u tim posudama 15 dana pa ih nosim na sajt, zemlja prosijana terramagma od prosle godine.

11.JPG

22.JPG
Prespavale uz prozor na toplome i danas u ranu zoru iznesene van na sigurno, kako bi docekale svoj prvi izlazak sunca :sun2:

33.JPG

Eto toliko od mene za sada.. da nisam otvorio dnevnik ne bih ni sadio, ovako smo zajedno u tome. :cool: Dug, poluopasan put prepun avantura, mogucih opasnosti i na kraju iznenadenja u trajanju od 7mj. je pred nama. Vežite se polijecemoooo!! :D :wave:

 
Poslednja izmena od urednika:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Xaxaxa, sjajan naslov dnevnika , već sam negdje rekao da volim dobre naslove ;) Još da se nagruvaš sa malo više optimizma,nema potrebe da ne očekuješ ništa.... ili si samo pametan?!??!? :) Srećno u daljem radu
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Srecno!
Dosta regular semenki ako sam dobro izbrojao, bice ovo veselo :D
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.