5xNorthern lights auto, 5xKalashnikova autoflowering, 2x400w philips son-t agro,by mag

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mag

22.04.2015
52
86
18
43
Mislila sam jos malo da ostavim,jos uvek su vecinom prozirne pecurkice:rolleyes:
ok,ne prskam vise...mada sam bas zbog budji i prskala vodom sa malo sode bikarbone...,ali necu vise...
 
30.09.2015
1
0
1
47
nazalost mislim da su te preveslali, automatici ne trpe presadivanje i najbolje ih je od pocetka sadit u posudama u kojem ce bit do kraja , pustit ih isklijavat u mokrom papiru pod prozirnom folijom na toplom i u mraku i kad isklijaju prebacit ih u glavnu posudu ne manju od 12 litara i tako do kraja . posto sam se kasno ukljucio ovaj ce ti savjet pomoci za sljedeci ako ces ga raditi, znam za sta radis i samo puno respecta saljem i zg-a . sretno
 

mag

22.04.2015
52
86
18
43
ja se izvinjavam na ovako dugom periodu ne javljanja,ali dogodila mi se velika nesreca- explodirao je plin u kuci i pretrpela sam velike opekotine,bila 20 dana u sok sobi,imala operacije presadjivanja koze itd... nazalost i dobar deo biljaka je izgoreo,uspeo je tata da spasi nekih 250gr na kraju...dok su male skroz izgorele...zao mi je sto nema zavrsnih slika,ali hvala Bogu sto sam ziva uopste... na kraju je policija pretresla celu kucu i nasla drugi box koji nije izgoreo i biljke koje su pocele da cvetaju u njemu i naravno oduzela ih tati i napisala krivicnu prijavu... pozdrav svima i hvala na pomoci...