600w hps 1xOg.kush, 3xCritical i 1xCritical kush, fem RQS by @Judita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Probaj izmeriti ph vode što iscuri iz posude kad zalijevaš.A ne bi bilo na odmet i kalibrirati kineza.
No,još su male,čekamo da uhvate malo 'zraka' ;)
Inače mi se osobno dopada ona narandžasta boja rajeršlusa po mraku ;)
Super je boxić :)
 
06.11.2015
42
67
18
37
@VenloNL mjerim Ph kad zalijevam i onu vodu sta iscuri iz zemlje.Cudan mi je malo taj metar a imam i tekucine za kalibraciju ali opet mi se cini da nesto ne stima.Ma trebam investirat u malo kvalitetniji.
Nadam se da ce bit sve ok.Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Sviđa mi se ovaj tvoj prigusivac :clap:: sretno!

Ja imam original milwuakee i dobro me služi,neznam kakva je kopija ali vjerujem da i ona radi...svejedno,origigi je origigi,išao sam na sigurno jer se ne želim kockat s ph vode :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Judita

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
da, oboje su napravljeni u istoj tvornici vjerojatno, samo je ovaj za par dolara napravljen od nekvalitetnije plastike...
 
13.09.2015
87
155
33
Tu negdi između
Sondice od termometra probaj prekrit nekim kartonom,najbolje kartonom od wc papira jer metal na sondi se vise zagrijava i zadrzava toplinu od lista te ne prikazuje tocnu temp.

Razlika je mozda u 1 do 3 stupnja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Judita
06.11.2015
42
67
18
37
Pozdrav ljudi.Evo javljam se prije update-a jer imam problem.
Dva Criticala su mi poljubicastila a neznam zasto.Druge su ok a sve ih isto tretiram.Presadila sam ih u posude od 18 L zalila sa 2,5 l vode.
Temperatura i vlaga su ok,neznam iskreno sta moze biti bas zato jer su druge normalne.
Evo slike

Picture 003.jpg

Picture 002.jpg

S gornje strane izgleda normalne a od ispod lista ljubicasto.
Ako netko zna o cemu je rijec,jer ja stvarno nemam pojma...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Vec ti je netko spomenu da zemlja koju koristis je jaka za mlade biljcice i vjerovatno ces imati malih problema u prvih 3 tjedna zato samo smireno i nemoj previse dirat oko njih (kao to presadjivanja) pusti ih da polako ojacaju i sve ce biti kako treba ;)
 
06.11.2015
42
67
18
37
Pozdrav svima.Evo ima pomaka u rastu tako da napravim update.
Danas im je 1o.dan i zaljevane su s 2 dcl vode u koju sam stavila Voodoo Juice i Micro pH Perfect da mi regulira ph pa cemo vidjet sta ce bit od toga.Kao sta sam vec napomenula imam problem s pH metrom a Micro mi sam namjesti pH na 6,5 tako da ga mislim koristit dok ne sredim situaciju oko metra.NPK mu je 2 0 0.Ako netko zna nesto vise o tome molim da mi kaze.
Voodoo Juice nema nikakav NPK i to su dobre bakterije za korjenje tako da mislim da im to nemoze nastetiti.
BAT CT sam malo promjenila tako sta sam izravnala onu kupolu sta ide oko CT.Sad je bolje i svijetlo je bolje rasporedeno za sve.
Poslusala sam vase savjete u vezi sondi,zalijevanja,zemlje...Hvala.
Temperatura je sada 27 C dan a po noci padne do 20 C.
Vlaga je 45-55 po danu a nocna 65-75 posto.
Evo slikice
8.jpg
Svih pet na okupu,jedan Og Kush je ipak manje.Nije se uspio izboriti:(.
Tako da sad smo jedan manje i ne planiram vise nadomjestavat sestog.

10.jpg
Ovo je onaj ljubicasti Critical.Cini mi se da se lijepo oporavlja..


11.jpg
I za kraj Og Kush i Critical Kush.Moje ljepotice..
Za sad imam u planu lst i topiranje-svaki savjet i kritika su dobrodosli.
 
Poslednja izmena:
06.11.2015
42
67
18
37
@cerak1000 Iskreno ne bih radila fim.Nisam to nikad radila a vidim kao nedostatke da moze doc do i infekcije a ne zelim si zeznuti jedini og kush koji mi je ostao.Sigurnije za mene i za njega da ga samo topiram,strah me da ne unistim mezimca..Mozda se kasnije odvazim na to ali za sad ipak ne bih.Hvala na savjetu:)
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
kako god odlučiš onda ga makar topiraj bioza je cudo ja ga furam uvek i gde god stignem fotoperiodične automatike nije bitno obožavam og pogotovo sto mi se je pokazao otporan na sva moguca sranja, i prozdrljiva je bioza, a tek kako puca! Toliko za info o og.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Judita