6x domaje by Smoky

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Hvala Power!

Eto jucer sam presadio biljke u malo vece posude. Za sada nisam imao nikakvih problema. Zemlja je biokompovit,a posto mi je jednu vrecu zemlje majka sasula u ruze,dodao sam nesto crvenice. Planirao sam ih odnijeti na sajt,ali najavljuju neko nevrijeme,pa nisam htio riskirati. Evo ovo je vec 2. tjedan da pada kisa,hvala bogu danas je suncano. Ima li tko iskustva sa biokompovit zemljom i sa crvenicom? Evo jos da napomenem crvenica je iz prirode. Drzim ih na balkonu,znam da je to bles*vo od mene,ali nemam nikakvog straha od policije tako da samo lagano i strpljivo cekam da mi biljke napreduju,pa idu van. SLIKE: ( http://www.zaslike.com/files/6wjdbqx1f44sqh8jve6m.jpg ) ( http://www.zaslike.com/viewer.php?file=wad3cuz736tm19mstqu7.jpg )
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
blesavo je jedino ako ce ti neko od matoraca skontati i baciti, inace... ;)

2cfd344.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Ma s matorcima nema problema. Evo vrijeme je odlicno,sunce vec drugi dan. Biljke primaju po 9 sati suncevog svijetla. Sajt sam pripremio i iskopao rupe,stavit cu po 2-3 sake ovcijeg gnojiva po biljci. Jedino tko moze naici na sajt su veprovi i srne. Ovih dana stizu slike,ali molim vas moze li mi tko reci kako da stavim vec otvorene slike,znaci da ne morate otvarati linkove.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
imgur.com kad uploadas sliku/slike imas s desne strane neke linkove, kliknes na link ispod ovoga "BBCode (message boards & forums)" i samo zalijepis u post, kad postaš slike se pokažu, ali vodi računa da slike nisu prevelike..poz
 

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Evo nakon duzeg perioda mali update,zamolio bi moderatora ako nije problem da promijeni naziv teme u 6x domaje by smoky. Biljke su mi i dalje na terasi. Jucer je bilo nevrijeme i jos najavljuju nekakvo zahladenje,pa cu jos pricekat,jer mi se nikamo ne zuri. 16.4. sam stavio proklijalo sjeme u zemlju,a bilje sad izgledaju ovako:
vEoBWjn.jpg

0u16UPD.jpg
Stavio sam dvije slike jer imam problema sa uploadom slika preko mobitela. Prokomentirajte malo
 

Smoky69

Aktivan Član
12.04.2014
65
35
0
Hvala svima,cudi me ova razlika u velicini. Od kemije nista ne koristim,mislio sam uzeti na pocetku par stvari,ali sam odustao. Radim tekuce gnojivo od pticijeg izmeta,koprive i preslice.
Zanima me za koliko mogu ocekivati plodove? Negdje u 9 mjesecu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
hehe, za onu prvu sativcugu mozda se i nacekas, al kraj 9 i prva polovina 10 uglavnom tajming za skidanje najveceg broja vrsta, samo strpljivo, znaces kada su zrele ili kad ih moras skidati zbog eventalne budji