Afgan Kush Ryder HPS 150w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
'imam jedno pitanje-sta radis u svitanje' hihihihi

ej,bestijo....kad vidim ovakve klasifikacije (narcotic effect,almost devastating),prodje me zavist po celom telu xD
ajd,zivo me zanima smoke report-i da l' ces biti u STANJU da kuckas xD
sretno,pratim !

jedna stvar mi samo ne ide u glavu (Powere,pomagaj..)
dakle ako je ovo 'cross' sa ruderalisom,pretpostavljam da je slabija od oridjidji verzije(jerbo ruderalisi imaju slabiji % thc-a,pa mi dodje logicno),kakva je tek onda ta,ne smem ni da pomislim...
ili su uspeli da ih breeduju tako,da od ruderalisa 'povuce' samo sklonost ka automatic cvetanju,a ostaje 'bogata' THC-om ?
zna li ko?
malo off,mozda,ja se izvinjavam,ali to me je oduvek zanimalo....
posto pretpostavljam da je jedina 'losa' strana spajanja ruderalisa i nekog brutal straina-upravo to-mogucnost da se drasticno smanji proizvodnja THC-a na finalnom proizvodu....
ili gresim?

anyways,lep strain,pratim bestijo,sve najbolje,nadam se da ce roditi BOGATO!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Nije mi jasno kako ja ovo nisam vidio do sada :O U svakom slucaju i dalje imas suport :) Peglaj samo drzim fige :)
 
27.11.2012
15
0
0
36
a ono alergican san i ja na prepotentne ljude al stas sad zalit, jedno obicno pitanje 7 ciničnih odgovora, dosta bi bilo jednom al aj kad vec imate potrebu iskalit se, slobodno... hvala
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
cvijecar je napisao(la):
a ono alergican san i ja na prepotentne ljude al stas sad zalit, jedno obicno pitanje 7 ciničnih odgovora, dosta bi bilo jednom al aj kad vec imate potrebu iskalit se, slobodno... hvala


aman,bre,kalimero,sta ti nije jasno ?????????
standardna formula je 0,5 grama po wattu potrosnje-dakle sa 150w HPS ocekuj nekih 75gr,ima ko navuce to i na jedan/jedan,dakle dobije 150gr ispod 150w,ima i ko prebaci (ali to redje)
osim svetla zavisi i od tvojih sposobnosti,uslova,straina,zemlje,vode,vazduha,vlaznosti,djubriva,rezima svetla/ishrane,godisnjeg doba.....
sta si navr'o,mladicu,koji je tvoj problem?
umesto sto pitas retardirana,zilion puta pitana pitanja,uzmi CITAJ forum,jer sve vec pise,i sve ce ti biti jasno.
mos' misliti, 'koliko se dobija od jedne biljke'
wow
sva sreca pa si PRVI koji to ovde pita i dobija pregrst cinicnih odgovora.
pitam se zasto.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
loop je napisao(la):
... pretpostavljam da je jedina 'losa' strana spajanja ruderalisa i nekog brutal straina-upravo to-mogucnost da se drasticno smanji proizvodnja THC-a na finalnom proizvodu....
ili gresim? ...

ne gresis, jedino sto nije drasticno
npr. strain koji u originalu ima npr. oko 20% u auto verziji ima npr. oko 17%, sto po meni uopste nije lose, tj. nije bas ne znam kako drasticno, ili ti 17% je sasvim lep procenat (konkretan primer je auto koji sam radio, biodiesel mass)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
White widow regular ima 12-16 % THC. Pridodajte važnost malo drugim stvarima sastavnicama samog THC te pogledajte druge elemente koji utjecu na situaciju. Uglavnom kontam da se spama covjeku dnevnik bezveze...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.433
28.252
1.098
Trøndelag
krenule su :)

danas je izasla i zadnja iz zemlje,cini mi se da sam ih bio malo dublje zakopao ali nema veze izasle su one svakako van :)
ubacio sam jos dva pc venta za mijesanje zraka,i prebacio rupu za upuh sa druge strane,temperatura ide do 26-27 max,po noci 16-17