AKCIJA - da nas bude mnogo vise

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
kad bi to netko napravio , to bi u biti bio samo paravan , jer se u toj kuchi ne bi smjelo nach apsolutno NISHTA vezano za ganju osim propagandnog materijala , znachi treba nam neko ko ne duva za vodju jer u tom sluchaju niko mu ne bi mogo nishta , jer mu nishta ne bi ni nashli , a ja npr jaaaako volim duvat doma.
 
17.05.2007
2
0
0
41
ima i tu fora i forica, mozes se grupirati, stisnut svoje redove, ali, taj ali... nemas konkretnu podlogu za ucinit ista, nisam pesimist, dapace, imam veliku dozu optimizma u podne u ponoc, ali... znate sto mislim...
jedna, samo jedna, ajmo reci prava osoba, koji bi utjecao na podlogu za bilo kakvu akciju ti je vrijedniji od tih 4000, ma koliko god to lose izgledalo....
ja sam ZA aktivnost u svakom pogledu, trazit cemo potporu, ali....
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
trebalo bi svakako vise da nas bude...mislim da se u tome svi slazemo...
a kako se i na forumu moze pratit broj aktivnih clanova vidimo u cemu je problem...
ta se brojka iz dana u dan sve vise smanjuje...ja bacim pogled s vremena na vrijema ta taj podatak i nevjerujem...sad kako to poboljsat neznam niti imam ideju...
po meni nebi trebalo ljude tjerati ili nagovarati da pisu ili budu aktivni...ako oni vole pomagati jedni drugima poput aktivnih clanova mislim da im nece biti problem malo se pokrenuti...a ako ne...?mislim da nemoram nista govoriti dalje...
 
18.07.2007
5
0
0
47
postoji način...
forumi imaju svoj marketing....to su obično dva ili tri čovjeka zaduzena za to....
razmjena banera,reklame,malo ilegalnih načina ,pozivnice i sl.

npr.regas se na neki veći forum,...odes na slicne teme i vidis sta i ko pise i na pp im posalješ pozivnicu!jest da je malo protiv pravila tog foruma,ali isplati se!
zatim malo poboljsati i ovaj forum,..dopustit i vise slobode npr.,raznolikijih tema,... malo muzika kategorija,racunala,...ovo ono...prosiriti spektar zanimanja i logicno je da ce biti i vise ljudi!

eto...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pravo da vam kažem
prije svega ovo je edukativno,informativna stranica o vuji
-sve ostalo je sporedno
sto se tiče članova,... največa reklama je kvalitet foruma
marketing nije problem ali dok se ne definiše organizacija,registracija ,... sve je to dovrezan meč
prije nisu postajala pravila i nekako je islo-normalno, da se sa velikim brojem članova,gostiju
pojavi i dosta..... sa totalno neumesnim od:prodaje,potražnje,vredjanja,neukusnih dobacivanja,udarenih mokrom krpom koliko hočeš

inačer leti uvek forum malo posustane -na jesen se vrača garda-tako je i pravilno

svaki vas dobar predlog bit če podržan
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
jeste da je apsolutno prihvatljivo...ali trebaju li nam clanovi koji ce nam hackati forum kao prije par dana...?treba nesta poduzeti da se tako sto ne dogodi vise....samo pitanje je sta ???
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
lepiti plakate po gradu(selu)... pozivati ljude da bace pogled na forum...
svaki 50 bi osto clan.... ali ipak jedan po jedan iii...
Bice jednom na vestima "broj canabis aktivista porasto na 50 hiljada..." reko jednom
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
slazem se sa 70kgShita to s pozivnicama je jako dobra ideja...admini se povezu s njihovim adminima koji znaju tko je kakav pa da nedobijemo neke koji ce nastetit nama ili forumu...a jim morisone neznam bas kako bi ljudi reagirali da po gradu vide plakate na kojima ih se poziva da pristupe forumu na kojemu je trava glavna tema...previse je ljudi prezatvoreno i nezele ni cuti za bilo sto sta je protiv zakona...tako da bi dobio puno puno veci broj ljudi koji bi forum poceli osudivati i traziti nekakave mjere protiv njega nego sto ces dobiti clanova na forumu...
 
31.07.2007
22
1
0
35
sto se toga tice ... preko msn-a sam poslao link foruma pouzdanim prijateljima ... sad je do njih da se regaju ... al za 1 sam 100 % siguran da ce se regat .-)
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Pa ako bude na plakatu ispisan i neki propagandi materijal,,, nesto u smislu,,, "samo prirodno"..."Ljubav zapocinje osmehom a osmeh prirodom"..."ziza 4ever kemija for idiots"...."canabis u medicinske svrhe" zasto ne....
MIslim da tako sto nebi moglo naskoditi forumu... bas suprotno... ako i nebi bilo clanova koji ce se registrirati... bice onih koji ce doci i pogledati a mozda kazem mozda neki i promeniti misljenje o nama dragoj biljci....
Ako nista od toga, barem cemo dici prasinu.... vise ce se pricat o nama...
Nema sanse da nam tako nesto naskodi!!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Jim je u pravu to nam nebi naskodilo.Samo da svako uzme stvar u svoje ruke pa da pocnemo dosta je bilo price narode.Evo ja sam krenuo sa lepljenjem plakata.......lets go!peace & respect
 
23.10.2006
8
5
3
Jim Morrison je napisao(la):

a jos uvek je ovo Balkan i ljudi imaju neku predrasudu prema forumima ovakvog tipa!
ali verujem da se vremenom to menja i da ce4 nas biti sve vise
pozdrav od Havera iz Beograda
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
i to sto kazes ljudi su jos uviek glupi i imaju predrasuda prema svemu a di nebi imali protiv "narkomana"
Ali ipak se moramo na neki nacin probit u prvi red i jebat_ kevu svakom neinformisanom debil_... koji usporeduju marichuanu sa kokainom i slicnim...

eeee imam plam... ajmo kidnapovati... tadicu ili nekom tamo glavonji dete, i pripretit da ako u roku od odmah nelegalizuju marichuanu.... da cemo ubit diete... ali pre toga cemu mu ubrezat doku, nasolit, nabiti na kolac, politi benzinom i zapalit!!!
 
08.09.2007
1
0
0
36
Evo najboljeg (za sada, mozda) reshenja:
poshto znamo da je danashnja omladina vecinom geek i da se bakce svakodnevnom tzv. myspace stranicom, onda bi bilo najbolje da svako ko poseduje istu lepo postavi bulletin.

najlakshe je krenuti od elektronskih medija, zar ne?
onda se vide reakcije i odaziv ljudi.. a potom se prelazi na neshto vece :)))

inache, zdravo svima! i'm new here :)))
peace!:hippy:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja nemam moju myspace stranicu,ali planiram nesto u vezi toga,interesantna ideja.Medjutim stariji ljudi prave probleme,jer njihovo misljenje o marihuani kao o smrtonosnoj drogi je previce lose za legalizaciju,jer svakom detetu roditelj govori da je marihuana teska droga i kako onda da ocekujemo da nas ima mnogo,znaci starije generacije imaju lose misljenje o ganji i trude se da ga sto vise prenesu...peace to Mima,welcome!70
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
ne treba nama mladez,mladez duva il makar zna o tom,nama trebaju odrasli,a odrasli imaju predrasuda prema forumima,myspaceu, ali zato citaju novine.treba nac par gradskih novina koje su voljne isprintat neki provutra tekst,ili makar antikriminalizacija,(da se provjerit) i slozit neki tekst,dva,mozda cak u nekom spektakularnom manifestu korisnika marihuane.,mozd najbolje odma na cjelu drzavu sa nekim velikim novinama,al trebat ce nam onda set provutra znansvenika,i socijologa! mozda isto kao dodatak-Droge ,di ce se fino jedna po jedna droga analizirat(hehe ukljucujuci kofein,nikotin,alkohol...),pokazat ponudjene stavove svih sorti o tome,povijest,...pa da popravimo stanje u drzavi!kako,to se treba dogovorit.
zanimljivo kako se malo pise informacija o drogama u medijima,a i dalje su najzastupljenije u crnoj kronici,ponekad sa govorima neke babe iz centra za prevenciju preskrte sa informacijama,pogotovo objektivnim.koda je "droga" u bilo kojem drugom kontekstu tabu,valjd za to se i izraz droga koristi samo za ilegalne,...
ono marihuana ima medijskog potencijala ,a sve ostalo neizbjezno sljedi,sad je ocita razlika izmedju pametnog i zadrtog(kod nas ko u rifer madnesu),lakse je ljudima uocit/ukazat na paradokse,pogotovo sto imamo pozitivni primjer nizozemske,a i gomile istrazivanja!