AKCIJA - da nas bude mnogo vise

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mislim da ipak treba usmjeriti vise pozornosti na generaciju koja tek dolazim,makar je to nemoguce.Puno ljudi(17,18 godina) koje znam su protiv,a bas ti bi jednom mogli postati vlast.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Dobro razmisljanje Dirty nego neznam kako to da uradimo ali pasce vec neka ideja na pamet...Web je glavan ...peace & respect 70
 
05.11.2007
2
0
0
48
pozdrav svima redom,svaka cast.nov sam za kompom pa vas molim da tolerirate pogreske.za sve akcije sam milion posto.ovaj forum mi je vise edukativan i volio bi da za sada takav i ostane,jer za velike stvari treba puno vremena.ja i komp.dva pojma.osnovu kuzim a pocetna "gugl".zanimalo me "testiranje na thc" i naletio na vas,sav sretan nemogu vjerovat na sta sam naisao i gotovo,registriro se.tako ce i ostali.tko god da zna za travu ili bilo koji drugi pojam u vezi nje doci ce ovdje.samo treba na "gugl" ili sta ja znam gdje napisat neke teme kao THC,TRAVA,CANABIS... sta god ali velikim slovima i kratko,da se vidi jer bit ce odmah prvo na listi.da li to moze tako sljakat?zapalio?jesam.napisao?jesam.saljem.poslao.
 
28.09.2007
1
0
0
31
znam da nisam baš neki najaktivniji član no veliki sam ljubitelj marihuane i ja sam za da se najde još ljudi ja ču predložit to ljudima iz škole(grafička sami metalci koji duvaju više nego iko kog znam) :respect:to all
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Uf ja sam sad u zadnje vrijeme znao navratit do umjetničke škole tamo malo probazdit spalit nešta i bit s njima na crtanju i slikanju prejaka škola
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Sa obzirom da na narod najvieći efekat ostavlja neki intrigantan i provokativan natpis možda bi parole na plakatima trebale imati takvu orijentaciju. Npr
" Želite znati istinu???"

:maryjane:

www. marihuana društvo...

Pa ja ne mogu da shvatim da je problem jer niko ne želi ili ne može prijaviti svoju kuću za sedište organizacije. Za to se može uzeti bilo koji stan i lepo plaćati kirija,pa jel to neki problem?
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
mari-huan-ko je napisao(la):
Pa ja ne mogu da shvatim da je problem jer niko ne želi ili ne može prijaviti svoju kuću za sedište organizacije. Za to se može uzeti bilo koji stan i lepo plaćati kirija,pa jel to neki problem?

OK, oćemo na tvoju adresu?
Ili ćeš ti iznajmiti bilo koji stan i svaki mjesec organizirati akciju sakupljanja para za najam, režije .... ?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
mari-huan-ko je napisao(la):
www. marihuana društvo...
nemoj me krivo shvatiti ali sa ovako isturenom rečenicom si najebo kako god da okreneš.osim ako nemisliš low profile kao ovaj sajt naprimjer.
to treba da bude uvijeno.nešto tipa
PRAVO NA SLOBODU IZBORA (POVELJA O LJUDSKM PRAVIMA ČL.18) eh to je već nešto
zato jer su sad EU, vladavina prava, pravna država, demokracija, pluralno civilno društvo, i tako ti naslovi što golicaju uši teme na koje se mediji pale...
a to ti je nažalost jedini način jer nepostoji drugačija moć osim moći informacije,
a sa medijima je stvar da te sad vole pa te ne vole
mah...muka mi je o tom više pričat..
bilo na dnevniku neki dan kako je lik dobio 2godine zbog dvije biljke.
i nemoš vjerovat usporedili su jnegovu kaznu sa reketarima, i ubojicama pa je to bilo nešto (ak oto uopće može bit u cijeloj ovoj priči) pozitivno u smislu borbe za derkim i tako dalje
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
OK, oćemo na tvoju adresu?
Ili ćeš ti iznajmiti bilo koji stan i svaki mjesec organizirati akciju sakupljanja para za naj

Trenutno je za mene vrlo nepogodan period za takvo nešto jer imam u toku veliki indoor grow. Kada se on završi mogu razmisliti da to bude na mojoj adresi. Kao i pošto dobijem kredit koji će odobravati na proleće.

Mislim da bi se mogao naći neko ko nije uživaoc marihuane a ko podržava nas koji je konzumiramo pa bi pristao da obavlja neke poslove za organizaciju a da za uzvrt živi u stanu koji plaćamo mi (ako bi ljudi pristali).

to treba da bude uvijeno.nešto tipa
PRAVO NA SLOBODU IZBORA (POVELJA O LJUDSKM PRAVIMA ČL.18)

Nemoj ni ti mene pogrešno shvatiti što ću ti seda ovo napisati: Ej ovo je Balkan, ako im ne saspeš u oči NIŠTA!
Možda nisam ukapirala šta taj plakat treba da postigne?
 
20.06.2007
17
3
1
34
I ja mislim da je bolje educirat ljude i "babe" jer oni misle da ako pušiš travu da si odma narkoman, odma te drugačije gledaju! - barem je tako u mojem mjestu, a to je jako žalosno! treba im objasnit šta je vutra, i da nema lposljedica!!:respect:
 
10.04.2008
12
0
0
40
didjilidoo je napisao(la):
ne treba nama mladez,mladez duva il makar zna o tom,nama trebaju odrasli,a odrasli imaju predrasuda prema forumima,myspaceu, ali zato citaju novine.treba nac par gradskih novina koje su voljne isprintat neki provutra tekst,ili makar antikriminalizacija,(da se provjerit) i slozit neki tekst,dva,mozda cak u nekom spektakularnom manifestu korisnika marihuane.,mozd najbolje odma na cjelu drzavu sa nekim velikim novinama,al trebat ce nam onda set provutra znansvenika,i socijologa! mozda isto kao dodatak-Droge ,di ce se fino jedna po jedna droga analizirat(hehe ukljucujuci kofein,nikotin,alkohol...),pokazat ponudjene stavove svih sorti o tome,povijest,...pa da popravimo stanje u drzavi!kako,to se treba dogovorit.
zanimljivo kako se malo pise informacija o drogama u medijima,a i dalje su najzastupljenije u crnoj kronici,ponekad sa govorima neke babe iz centra za prevenciju preskrte sa informacijama,pogotovo objektivnim.koda je "droga" u bilo kojem drugom kontekstu tabu,valjd za to se i izraz droga koristi samo za ilegalne,...
ono marihuana ima medijskog potencijala ,a sve ostalo neizbjezno sljedi,sad je ocita razlika izmedju pametnog i zadrtog(kod nas ko u rifer madnesu),lakse je ljudima uocit/ukazat na paradokse,pogotovo sto imamo pozitivni primjer nizozemske,a i gomile istrazivanja!

Al to nikom ne ide u korist. Mislim, osim nama. I ne vjerujem da se išta može postić u tom smijeru. Mi smo slično probali, ali ne ide to. Koči nas naš balkanski mentalitet. ;)
Pa slušam ljude po klupicama u parkovima...to je sve jadno i zatucano.
I nije cijela Nizozemska legalizirala wutru, već samo Amsterdam.
A ni tamo nemožeš zapalit vani na ulici, več u prostoru određenom samo za to.
Recimo ko ti doma, u svom stanu. Ko će ti to zabranit? ;)
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Hvala dobromDoktoru sto je postao jedan haj na potpuno krivo mjesto i otvorio prastaru temu.
Da nije ne bi vidio post od HighTimesa, ne bi otisao na URL i ne bi procitao jedan od najboljih opisa kanabisa dosad.
Moj 100ti post. =)

"Konoplja je samo i jedino pojacalo koje treba znati koristiti. Pojacava intenzitet percepcije, ali smanjuje vidno polje. Nista bitno vise i nista bitno manje.

Od nje cete vidjeti mnogo vise detalja i medjusobnih veza, ali ce na ustrb toga opasno patiti sposobnost da ih se smjesti na pravo mjesto, bit cete skloni nepotrebnom i tragikomicnom gubitku smisla za proporcije medju promatranim stvarima.

Pretpostavljam da na to Vjestac misli pod gubitkom u "medjusvjetovima".
Tu dolazi i do nemogucnosti ozbiljnog shvacanja gluparija za kojima ljudi iz tzv. stvarnog svijeta toliko manijacki trce.
Takodjer, losa stvar je ozbiljna psihicka ovisnost koju izaziva kod konzumenata i drustveno ih pretvara u neku vrstu - otherkina, ali doslovno, pravog , a ne fantazije ovisnika o glupavim bajkama i fanova fantasyja.

Takodjer, interesantno je i sesto osjetilo koje razvije, koje ce uvijek nanjusiti gdje biste ju mogli naci, ako niste prenabrijani na pushenje .

Nista neophodno, ni narocito korisno, ali nije nezanimljivo za one koje stvar zanima kao fenomen.

Nece dovesti nikada do nikakvih bitno novih spoznaja, eventualno moze doci do olaksavanja sposobnosti promjene kuta gledanja na stvari sto uopce nije losa stvar. ( Naravno, ta sposobnost ipak nije zajamcena vec ovisi o covjeku, medju pusacima kronerima naci cete hrpu bezveznjaka koji uopce nikako ne gledaju na stvari, a kamoli iz vise kuteva.)

Doduse, ima ljudi kojima konstitucijski vise ili manje odgovara za bjegove ili (istrazivanja, ovisi o kutu gledanja): kao sto i alkohol ili gledanje TVa ili citanje Cohela nekome vise ili manje odgovaraju....

Onima kojima marihuana odgovara, bolje da smotaju nego da mene shvate preozbiljno. "Jah" valjda ima razloge zasto ih je natjerao pusit.

Onima kojima instinktivno ne odgovara, ovo i nisu argumenti da ju ne koriste, vec bolje da ju ne koriiste ionako - od nje mogu ocekivati samo mucninu i paranoju.


Onima koji je dobro poznaju, ali im je dosadila, ovo ce mozda biti razumljivo....i mozda ce rado smotat frulu-dvije uz casu vina i komad sira sa gorenavedenom bistrookicom"
 
12.10.2008
7
0
0
57
Daj Klick-i nemoj bit tako okrutan ,pa to je moj prvi post , nemaš pojma koliki mi je gušt bia napisat haj. To nije samo haj, to je pozdrav cjelokupnoj zajednici.
 
31.05.2009
1
0
0
31
davno sam se uclanio na forum,a evo,tek sad nesto pisem. nov sam,ne poznajem drustvo,ali poznajem marihuanu i sve one dobre i lepe stvari koje nosi druzenje sa istom. pozzzzzz