Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.097
15.783
358
Ovako bi rekao,da je manjak dušika, pogotovo ako je na donjem fun lišču. Nitko ti sa sigurnošću ne može na temelju 2,3 lista reči što je cijeloj biljci!
(Pročitaj prvi post ove teme)
Ne može biti manjak cal/maga ili jedno ili drugo. Kad je oboje,tu su veči problemi!
Ovo je zafalilo dušika,tokom tranzicije,kad vuče najviše hrane. Ali,opet nagađam,jer treba slikat cijelu biljku!
Ili pogledaj 2 posta iznad ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.665
13.874
358
@dead neznam kakav je sastav tog gnojiva homeogardenovog, ali ako imas pri ruci plantelu cvijet daj jednu punu dozu pa vidi situaciju.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.020
2.598
Nevada, USA
@Grip8
Slika bi dobro došla i ubuduće pitaj u temi za probleme (post prije kolega je stavio link), prije ćeš dobit odgovor.
Kad je mrak listovi se opuste, pod svjetlom se dižu u vis...to je sasvim normalno :).
 
Poslednja izmena od urednika:

Grip8

Banned
Banovan
05.04.2022
5
0
1
27
https://vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Imam biljčice sa tek 2 rebrasta lista bile su dobre dok ih danas nisam iznio na sunce i sad kad sam ih mislio vratit u kutiju u kojoj su inače vidim listove dolje da su pali, ona ce ici vani kad bude vrijeme pokušao sam slat sliku ali ne uspjeva mi.

20220405_161950.jpg

7. Ne budite nestrpljivi
Ne budite nestrpljivi! Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Angry
Reactions: Сјај

Grip8

Banned
Banovan
05.04.2022
5
0
1
27
Ako si citao pravilnik onda mozda trebamo promjeniti jezik pravilnika jer nesto ne štima. Treci put jedno te jedno.
Pročitao sam pravilnik više puta nisam baš vješt na forumu ne znam u čeme je greška ..
Samo želim pomoć i neću smetat.
 
Poslednja izmena od urednika:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.665
13.874
358
Nisi bas nesto s informacijama pa pretpostavljam da si ju drzal pod nekakvom rasvjetom pa iznjeo pod sunce,to ako si vec htio trebao si ju postepeno prilagodit kroz koji dan. Vrati ju pod svjetlo daj dozu roota ak imas kazu da on smanjuje stresove od takvih stvari i nadaj se oporavku. Ako liste pozuti i krene otpadat pisi kuci propalo.
 

Grip8

Banned
Banovan
05.04.2022
5
0
1
27
Citiranje bez potrebe. Preporuka citanje https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Bila je pod rasvjetom jer kiša je padala 5 dana i iznjeo sam je danas odnosno jutros i primjetio poslje podne da se uvijaju prema dolje ..
I vratio je u improvizirani šator ugasio svjetlo , dali da upalim sad rasvjetu do jutra ?
 
29.05.2020
9
10
3
23
Pozdrav! Kupio sam T.A root booster 500ml. Zanima me kako se koristi i na koji način pomaze. Sadim 4x Dark Devil autoflower outdoor. Kupio sam Jungle Juice Blooom, micro i grow, dakle sve 3 komponente. E sad isto rijetko viđam po internetu dark devil auto da se uzgaja outdoor, jesam li mozda izabrao krivu sortu ili mogu nastaviti i sa ovom? Hvala i Lp!
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.097
15.783
358
Ima 10.000 strainova, tako da se može dogodit,da ga nitko nije uzgajao!
Ukucaj u tražilicu
Ima ih jako puno,samo moraš čitat .
Dalje ne kužim pitanje?
Sams riječ"Root booster" govori,da pomaže oko korjena. Umanjuje stres,širi ga i dr. Svaki proizvod ima opis,neki i na samoj bočici!
Root daješ u početku,a Jungle juice kad biljka ostane bez hrane. Ako te zanima kakav je strain,ideš na Seedfinder
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.020
2.598
Nevada, USA
Imam biljčice sa tek 2 rebrasta lista bile su dobre dok ih danas nisam iznio na sunce i sad kad sam ih mislio vratit u kutiju u kojoj su inače vidim listove dolje da su pali, ona ce ici vani kad bude vrijeme pokušao sam slat sliku ali ne uspjeva mi.

Pogledajte prilog 436042
Meni to izgleda kao da je prezalivena ili nešto nije u redu sa drenažom :)

JaksaBasura

Sve možeš uzgajat indoor/outdoor. Btw sljedeći put obrati pažnju gdje postavljaš pitanje.
 

Grip8

Banned
Banovan
05.04.2022
5
0
1
27
5 rupa ima promjera 3 mm svaka na dnu ,nisam zaljevao previse prskalicom jutri i na večer provela je cjeli dan na izravnom suncu i kad sam je ponovo zaljevao pred večer zemlja je suha bila a listovi spareni prema dolje ..
 

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
462
2.569
143
space
Meni su se znale biljke tako objesit kad im zakuha teglica na suncu... ovakve male casice sam odmah izbacio iz upotrebe prvi put nakon koristenja. Malo veca teglica (neprozirna) je puno bolji izbor.. I mora se rijedje zaljevati kad je u vecoj teglici (ne znam kakva je zemlja) moze biti i do zemlje.
 
08.03.2018
10
3
3
25
Ekipa, jedno pitanje, stavio sam proklijalo sjeme u zemlju, koliko vremena treba da biljka izadje? Trenutno su ispod svjetla Žarulja Sylvania SHP-T GroXpress 400 W 2000 K (Agro) u boxu 100x100x200 i svjetlo je na 70 cm od vrha zemlje, temp 24 a za vlagu nezz jer cekam da mi dodje instrument za mjerit vlagu.


I svjetla su upaljena 18/6
 
Poslednja izmena od urednika:

alive

Aktivan Član
11.06.2019
115
663
93
29
@h0nda - Ozivila je biljka, iako i dalje mislim da nedostaje kalcija ali zutilo se zaustavilo na par listova, ostatak biljke opet ima zdravo zelenu boju. Hvala hvala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda