Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.03.2015
64
3
8
44
Znam da je slabo. Posadio sam je samo da vidim kako ce sjeme da mi odradi, hoce-nece niknuti. Od pocetka mi je na prozoru, bez dodatnog svjetla. Kazem planirao sam je posaditi u npr. kanti od jupola na terasi i uciti na njoj. Ima li smisla probavati ili ne, ako da kad je smijem iznjeti van i dali da je odmah pognojim ili ne...tnx
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
50% sansa da dobijes musku, a to neces znati naredna 4 meseca, ne znam ima li smisla, jedino da vezbas trening il onako na bezveze... na terasu moze odmah
 

bandit

RDWC
07.10.2014
575
4.048
163
JAMAICA
Privodim grow kraju a posadio bi u isti novu turu.rezim svetala je 20-4 automatici posto su ovo feminizirane sorte da li ce im smetati desetak petnest dana ovaj rezim osvetljenja hps i vlaga je malo niza oko 40% maxsimum pozzz ekipa
 

bandit

RDWC
07.10.2014
575
4.048
163
JAMAICA
Nemam iskustva sa automaticima al nebi trebalo bit frke ako nemaš drugog izbora
Trenutno su automatici na ovom rezimu a posadio bi feminizirane.Automatici se skidaju za petestak dana vlaga je mala da ne dodje do budji da ne smeta mladim biljozama niska vlaga a podigao bih ih na neku pristojnu visinu do lampe da ne dodje do izduzivanja.ne mogu puno da cekam a odradio bi jos jedan grow sa tangerine dream i mobi dick da se oprobam sa feminiziranim biljozama
 

bandit

RDWC
07.10.2014
575
4.048
163
JAMAICA
nece im smetati naravno, odgovarat ce im..moras ih prvo drzati malo u vegetaciji a poslije kad budes htio prebacit na cvjetanje stavis rezim 12-12 poz
ma naravno bile bi htele ne htele na 20-4 dok ne skinem automate onda bi prebacio na 18-6 i zamenio hps sa mh do 30 dana a onda hps 12-12 najvise me brine mala vlaga tih petnestak dana.valjda ce to biti ok jbg nemam vremena da cekam da to sve uradim kako treba pa aj preko reda da uhvatim petnestak dana
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
moj je problem taj da sam narucio diesel auto od rqs i sad stavljene su na klijanje u tacnu u vatu kako je preporuceno ovde a i radio sam to vec dosta puta i uvijek je uspjevalo a sad s ovim dieselima nesto stvarno steka neznam nema previse vode nije suho one su namocene i pustam im zrak neznam u cemu je problem nikako da proklijaju vec tjedan dana su u vati i nista sad sam jednu prebacio u coco pelet al nista bolje ,neznam sta sad da radim jer dosada mi je uvjek sve normalno nicalo i islo
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
a zasto neznam ni sam dosad nikad nisam imao problema a i uvjek su dosad bile domaje i svakakve sjeme stare i po godinu dvije pa su uspjevale a za ove iskeshiram i one ne uspjevaju haha
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
a ove moje se nisu ni pocele otvarat a kad su stigle bile su jako male i svjetle skoro bjele moguce je da nevalja sjeme
strpit cu se jos dva dana pa cu ih probat stavit u zemlju pa sta bude bude
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
bile su jako male i svjetle skoro bjele moguce je da nevalja sjeme

ja sam na temelju ovog opisa,gotovo siguran da je u sjemenkama problem,ipak bi trebale biti tamnije i lagano prošarane crnosmeđim šarama...
images
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Pozdrav ekipa, da ne otvaram novu temu postavit ću pitanje ovdje.
Zanima me jel ima tko iskustva sa zaljevanjem prirodnom izvorskom vodom? Pošto imam šumski izvor relativno blizu sjetio sam se da bi to mogao iskoristiti. Činjenica je da je ta voda puno bolja za piće od vode iz pipe ili kupljene vode. No, nemam iskustva kako na nju reagiraju biljkice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Man From Utopia

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Naravno da je dobra samo i ona ima karbonantnu tvrdoću jer vjerovatno prolazi kroz vapnenac.Znači kalcija neće falit. :) Nabolja voda bi bila RO ili destilirana Poz
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Trebalo bi moći, ali uzmi si one listiće ili kapi za određivanje pH (2-3€ koštaju) da približno vidiš pH vode.