Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2015
6
0
1
Iz dva razloga. Prvi jer sam na vise strana procital da autofloweri mogu bez problema cijeli grow biti 24/0(cak i u prirucniku koji sam pronasel na forumu pise da autofloweri budu procvjetali na bilo kojem svjetlosnom rezimu nakon 20tak dana).

A drugi razlog jer prostorija u kojoj je box nije grijana pa je malo problem sa temperaturom.

Ovo mi je prvi grow tako da ucim jos i pokupljam samo stvari koje procitam na internetu..

Da prebacim onda na 18/6 ili bolje 12/12?
 
29.12.2012
15
4
3
31
Drugari mala pomoc. Biljka je vec nekih ~25 dana na rezimu 12/12, lepo cveta ali imam jedan problem sa listovima. Ne znam da li je to normalo u ovom stadijumu? Kao neke zute fleke, na slici se vide ali uzivo su jos "zuce".
Ne preterujem sa plantelom, zalivam svakih 5-7 dana nekad pola nekad 3/4 od full doze, tako da ne bih rekao da je do toga.
Takodje sam tek sad skontao da je na listu izbio jos jedan par listova, jel to normalno? Ovo mi je prvi grow tako da imajte obzira na ovako glupa pitanja. :D
 

Prilozi

  • rsz_dsc_0085.jpg
    rsz_dsc_0085.jpg
    195,9 KB · Pregleda: 57

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Drugari mala pomoc. Biljka je vec nekih ~25 dana na rezimu 12/12, lepo cveta ali imam jedan problem sa listovima. Ne znam da li je to normalo u ovom stadijumu? Kao neke zute fleke, na slici se vide ali uzivo su jos "zuce".
Ne preterujem sa plantelom, zalivam svakih 5-7 dana nekad pola nekad 3/4 od full doze, tako da ne bih rekao da je do toga.
Takodje sam tek sad skontao da je na listu izbio jos jedan par listova, jel to normalno? Ovo mi je prvi grow tako da imajte obzira na ovako glupa pitanja. :D
A kolika je temperatura kod te male sprzene ;)
 
12.04.2014
18
2
8
Pozdrav.Ne znam gde da smestim ovo pitanje za cu ovde,nadam se da je ok.Imam problem sa chemdog sortom.U fazi je seedlinga..za rasad.Prve tri su mi ispale extra.Ista zemlja, ista voda i pc grow box(u njemu je i NL auto istog dana zasadjen i cepa super).A na ovim o s kojima imam problema lisce se uvija prema dole,kao da ce da sklopi krug.Listovi su nekako mesnati kao kod pardajza. Imaju dva para listova i vrh koji mi izgleda ok ali dok se ne razvije ne mogu nista garantovati.Dal da isecem ove bolesne pa da ostavim samo vrh ili da ne diram nistaPosledice,dobit?.Slikacu predvece kad se lampe upale da bas vidite o cemu se radi.Na jednoj su cak krajevi poceli da se suse i pri samom stablu su bledo zelene boje.Pomoc iz iskustva dobrodosla.Hvala unapred.
 
12.04.2014
18
2
8
Hocu samo da uslikam,predvece.Ne cackam po boxu danju.Treba da se vidi.Ne mogu da opisem recima.Prvi put vidim tako nesto.Jedino sto se razlikuje od prve tri koje sam vec izvadio iz boxa je velicina posude.Ove su u casama a one ok u saksijama od po litar.A da uslikam sada, ne smeta li nista sto cu da otvorim box,mislim stres, nisu u fotoperiodu?


* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
12.04.2014
18
2
8
nameravam da obustavim.sad se prisecam da sam ubacio 20% glistenjaka u supstrat.moguce da imaju vise djubriva nego sto je potrebno.da ne secem, nista?mislim na ove sa strane pa da ostavim samo vrh.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
bratko, prekini zalivanje dok se skroz ne osusi, ne iznosi na direktno sunce i strpi se da vidis sta ce biti, posle umereno sa vodom kako treba. ako mislis da je zemlja prejaka presadi u normalniju sto skorije. ako se oporavi i krene lako ces posklanjati listove sto su ugasili