Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.11.2013
90
92
18
biljke nemaju ni mesec danas i ne mogu popiti pola litre dnevno, zaliva se tako da se ceo supstrat natopi dok dole ne procuri, pa se ceka da se zemlja lepo prosusi

dinafemove su bobe, a i zemlja je pomijesana sa 30%coco (to sam zaboravio napisat gore) i pise tamo da automatici vole malo ali cesto zaljevanje..pa sam procjenio da bi ovo moglo bit oke...
 
24.04.2015
31
20
8
kog ce ti 15 menki, jel to feminizirano seme. zasadi 5~6
ne znam dali je feminizirano dobio sam ih tek onako slucajno, mada mislim da je to neka fora verovatno da su izdvajani pre pushenja ili slicno... upravo sam stavio 6 semenki u cashu sa vodom da proklija nebih ih vishe dirao do sutra pa cu ih lagano u saksiju..! dali bih mogao da ih drzim napolju u saksiji dok ne reshim pitanje BOXa pa tek onda u indoor jer ako je ta prica da mi treba par kilometara prostora od industriske onda nemam uslove za outdoor a inace nemam uslove ni za indoor za svih 6 kom mada verovatno neke nece uspeti neke su muske tako daaaa nadam se bar jednoj ili dve koje bi bile dobre!
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
decki pozz evo ja nemam problem zasada nego pitanje, a vidim da je ona tema pitajte sto vas interesira zakljucana jos od kad zadnji reply 2010, evo da kazem sto je imam royale haze koji mi je na rezimu 12/12 i imam amnesia haze auto od royal queen seeds, a znam da svjetla nikad ne fali, pitanje je kolike su mi sanse i koliko je pametno biljku staviti van preko dana a navecer kad palim 12/12 rezim za royale haze da stavim pitar u kojem je amnesia u box, znam da se moze desiti da pohermi ako je razlika u temperaturi velika, ali za automatic amnesiu je bolje da dobije sto vise svijetla a u boxu ako promjenim rezim nece mi royal haze procvjetat, racunao sam da ju drzim preko noci u boxu 12 sati, i preko dana bi dobila 8 sati direktnog sunca vani sto vi mislite o tome, ajd pomagajte:zvezda::
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja to nikada ne bi radio. Automatik kakav bude bude na 12 / 12. Prioritet ti je ovdje ono sto ne moze kako hoces. Unosenje, iznošenje bolje zaboravi. Naradit ćeš se a na kraju vjerovatno razočarati ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ma bizzo ja planiram drzati amnesia haze auto vani ona svakako ide van sad dok je mala ima 3 dana, drzim ju unutri jer se bojim da ju sunce ne isprzi, a posto je mala jos uvijek stane u boks ali svejedno sam mislio ako mogu viska 8 sati uhvatit vani zasto ne, kako god da bude planiram ju drzati jos 7 dana unutri, jer temperature su i do 32 ovdje ici ce napolje kad napuni 10 dana, a ovaj plan da preko noci dok je vani mrak biljka bude unutri jer mi grow box radi po noci, taj plan je samo bio da imam vise svijetla u ovaj moj box ona nikako ne moze zavrsit cijeli rast jer mi je boks predvidjen za jednu biljku, ali garant moze biti unutra mjesec dana, hvala na tvome misljenju mene samo zanima koji su rizici, a ovo sto kazes da cu se naraditi sto je unosim iznosim to mi je tri koraka da ju odnesem na balkon, samo me zanima sta moze biti.
 
14.03.2015
34
49
18
38
Imam 15 l posude. Zalijevam svakih 6 - 7 dana tj kad se zemlja prosusi. popiju oko 5 litara vode. e sad dali svaki put da dodajem gnojivo ili ne. 3. tjedan cvjetanja su.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Svako drugo ;) Jesi davao do sada? Planiras li flushati biljku u cvjetanju?

Ne treba ti citat ako pises post iza kojeg citiras. ;)
 
17.11.2013
90
92
18
Tek kada budes PH znao netko ce ti moci konkretno odgovoriti. Ono sto ja vidim je da si gnojio takodjer. Lagano kandjice na listovima i na trecoj slici cisti nut burn. PH, PH, PH!

@Bizzzo Ph metar je tu i voda je 8.5 kad odstoji i s takvom sam ju zaljevao i gnojio do sad...zemlja je suha i sutra ih planiram zalit...
imaš li savjet dal da ide samo voda ili da ih gnojim s obzirom na izgled istih? zadnje gonjenje je bilo 03.05 mjerama po biobizzu (1l po svakoj)
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Ph = 8.5 ?!?!?!?!
Voda se ostavlja po pola sata da odstoji ili se cak odmah zalijeva...8 i pol ph je previse i ne može biljka rast u tim uvjetima.. idealan ph je oko 6.5,pa ti sad vidi
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
@420_DUDE

Flush 4 puta vise vode nego zemlje. Sva voda PH 6.5 obavezno. Nakon toga dobro sušenje zemlje ( 2-3 dana vise nego inace ). Pa onda mozes punu dozu maznit nakon toga ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420_DUDE
24.04.2015
31
20
8
ljudi pomagajte!!! stavio sam semenke pre dva dana kom6 u malu cashicu sa vodom da proklijaju i nishta ni jedna!!! cim sam ih stavio plutale su po povrshini nakon nekih 12h su potonule na dole ali se nisu videle nikakve klice, tako da sam veceras te iste semenke ubacio u saksiju sa zemnljom da vidim dali ce biti pomaka!? recite mi ako negde greshim stvarno mi je potrebna svaka pomoc s obzirom da mi je ovo prvi grow! svaka kritika i sugestija je dobrodoshla!!! a da imace semenke su po saznanju white ruusian nisu bile trule da bi se pod prstima lomile ili slicno svaka je lepa i odabrana! i dali ima neko da mi kaze neshto vishe o toj sorti ili cam dali ima neko iskustva sa njom!???