Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.05.2015
32
3
8
37
Bok svima! Jos jednom ja i jos jednom cu postaviti isto pitanje i uz njega jos jedno:
Dakle, pojavio mi se veliki problem sa susenjem biljaka. Ne znam sto je posrijedi tome. Zalijevao sam svaki treci dan i one su visine oko 10-15cm.
pitanje drugo: obzirom da sam prvi puta u ovome, zanima me na kojoj visini lampe moraju biti od biljaka. 400HPS su snage.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
E fino sada si pogodio temu a sada nam daj vise informacija .
Dali su u boxu ?? koliki je taj box,ventilacija,koja zemlja ?? Dali si prehranjivao ??
 
10.04.2015
35
33
18
48
zavisi cime hladis,stavi ruku na najblizu biljku,kad ti je ugodno ruci,ugodno je i njoj, za susenje moras sliku,pa nek ti power,opa cupa i iskusni tacno kazu
 
21.05.2015
32
3
8
37
E hvala na prvoj pomoci.
to je prostor cca 10m2 s tim da je s jedne strane zid do pola! Stonse tice ventilacije, nije jos uredjena kako treba, odnosno za sada otvorim samo prozor koji je pokraj toga. Zemlji ne znam ime, ali ona standardna za cvijece. Sto se tice prihranjivanja, jednom pomijesao gnojivo u vodu i tako zalio
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Znaci i tu si zahebo haha ;)
A jel imas mogucnost presaditi biljku u nekakvu kvalitetniju zemlju ?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
jbga...ovo je gore nego sam mislio.
Sto prije u bolju zemlju i vece posude.To je jedino rijesenje i pitanje dali ce sve biti ok i kada presadis.
 
21.05.2015
32
3
8
37
E sad, znam da cu ispasti sebican prema drugima koji su se trudili potraziti, ali meni je vrijeme uvijek u knapu pa nemam bas puno fore traziti ovdje sta i kako, zato i znam da sam postavio vjerojatno pitanja koja imaju vec ovdje pa sad pitam jos za savjet: Koja zemlja bi bila dobra i koju zapreminu posuda da uzmem.. Mislim, presaditi sam mislio svakako ovaj tjedan pa kad smo kod toga, koja bi bila ok zapremina da onda napravim sve kako treba. I usput, koje gnojivo da uzmem
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Sadis a neznas koja zemlja niti koje gnojivo, glavno da si sve zamjesao i zalio :) to tako nejde.
Ove tri "u sredini" koje izgledaju donekle zive, presadi u zemlju. Gnojivo ne diraj niti jedno zasada.
Uzmi vece case, izbusi ih dole. Kupi zemlju: PotgrondH, Terra Magma, Florabella, Compo Sana, Crveni Terra Brill. Bilo koju od ovih nadji i oprezno presadi, zalij i ne diraj. Zaljevaj samo kada je zemlja skroz suha.
Kupi zemlju i presadi to cim prije. Jucer po mogucnosti ;)
Za ostala pitanja odi u mentorski kutak i odaberi mentora ;)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
za pocetak izbusi rupe na posudama i dobro(!) zalij cistom vodom.. to ce im pomoci do sutra, sutra ujutro odma po kvalitetnu zemlju, stipe ti je nabrojao koje su to. presadit i prvih 20ak dana zalijevati samo vodom, kasnije kad odlucis da je vrijeme za gnojit kupis neko gnojivo, plantelu list ces naci po trgovackim centrima i poljo ljekarnama, a oke je gnojivo i pristupacna cijena, gnojit ces po dozi (pise na uputstvu, al ajd 15ml na 2l)

Gnojivo da ti budem iskren ne znam koje je. Bilo je izvan original vrece, ali pretpostavljam neko koje se koristi u poljoprivredi svaki dan
svi znamo kakva se gnojiva koriste u poljoprivredi, a ja se nadam da nisu granule ili sl. onda su stvari poprilicno jasne :)

spasi te 2-3 sto se spasiti daju, i nemoj s takvim forama nemam vremena za citanje ovo ono, da si malo procitao ovo se nebi dogodilo ;) poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dudek23
21.05.2015
32
3
8
37
Rupe su izbusene. Danas ih onda budem zalio. Ma nisu fore nego sam stvarno jako malo za kompom, ali evo obecavam da cu si jedan dan sada uzeti pa procitati ono sto me zanima :)
 
30.03.2015
64
3
8
44
Trebam li se brinuti ?
Amnezia haze auto stavljena na klijanje 04.6 , drugi dan proklijala i posadena
u zemlju. Do sada nema naznaka da izlazi van ? :(