Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.925
358
Socotra Island
eelslap.com
Ne znam LooD , ne razumem te nista . Biljka mu je u 15l saksiji i tu nema sta da ti bude nejasno . pH igra jako bitnu ulogu ovde , a ti Ludi Ludicu odradi flush slobodno , batali zelenu plantelu i ostavi je sa strane za sledeci grow . Kupi crvenu plantelu i slavol pa obraduj biljku sa mikroelementima te se mozda malo oporavi i bude nesto od nje na kraju . I naravno , pricekaj jos odgovor :thumb:
Pozdrav
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
(neznam dali sam na dobrom mjestu s pitanjem, ipak molim za razumijevanje, hvala)

Gdje najbolje skladištit sjeme i na koliko dugo je preporučljivo?
 
29.05.2013
17
1
1
Nema. Sve je tako tackasto. Mislio sam prvo da je manjak kalcijuma pa sam prskao, al opet isto. Malo sam iskulirao od gnojiva i dalje isto.... Ne xnam sta je problem.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
I meni izgleda ko spideri miteovi, oni to pojedu listove od ispod a odozgo izgleda tako.
Makar nisi nam rekao cime je hranis, kolko cesto, kakvi su uvjeti....sve to ima velke veze, nista nije nepovezano. Ovako na prvu rekao bih kukci ti pojeli. Okreni list i dobro pogledaj jel se ista krece ispod lista. Kak se cini imas pravu koloniju spider miteova na biljci i upravo imaju party.
 
29.05.2013
17
1
1
Sad vidim na gugl kako to izgleda tako da nije iskljuceno da je to to. Pogledacu od ispod jel su oni.

Hranim ih planelom list, posle cu cvet. 16ml po biljci dajem. Slavol 30ml po biljcii puno vode s vremena na vreme

Koji otrov da kupim da ih pobijem?
 
Poslednja izmena:
23.03.2014
99
147
43
imam problem,posadio sam dve biljke,jednu kuci,i jednu u sumi,sa ovom kuci nemam nikakvih problema,visoka je oko dva m,a ova druga izgleda nekako bolestno,i ima nesto zuto oko listova i visoka je mozda nekih 60 cm... a potpuno isto su odrzavane...
 

Prilozi

  • DSC_0033.JPG
    DSC_0033.JPG
    113,7 KB · Pregleda: 23

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
e ja ne mislim, ne podnose sve biljke jednako gnojivo, makar bile iste sorte (po stoti put :) ) pratis po biljci kako reagira na gnojivo i po tome doziras pogotovo ako imas jace gnojivo kao ti.. lako se zeznuti ;) pregnojio si ju to je to sto vidis na listovima, a nerazvijena je zbog lose i tvrde zemlje u kojoj je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi and Stipe
03.08.2013
30
41
18
38
zagreb
imam problem 4 biljke su mi prešle 3 metra ženke su procvale obseg sredine je 210 cm 58 grana ima najveca a stare su 3 mjeseca i 11 dana bojim se jakog vjetra ili oluje oko gospe da ne potrga mada su osigurane sa kolcima mrezom i itd e sad ove durge su mlađe ali divljaju preko 2.50m posadio sam ih u starom kanalu koji je stalno vlazan minerala u zemlji i previše jer je kanal u sred sume sunca non stop doslovce rastu ko blesave grane se vijaju to me brine da nije preslaba biljaka i da sve ne popuca svaki je savjet dobrodošo hvala
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ajde molim te stavi tocku, zarez.... tri tockice, enter. Tesko je za citat.
Ne razumijem koji je problem tu, ili se samo hvalis? :) Ok, imas visoke biljke i ucvrstio si ih sa mrezom i kolcima. Ove druge u kanalu ako nisi isto tako ucvrsti i to je sve sto mozes napravit.
Edit: svaku tesku granu povezi sa kolcem. Jos ako je i mreza gore, to nejde nigdje.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and L0oD