Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma to sam lupio onako bezveze, neslana sala da se tako izrazim.
da bi dobio pravilnu iformaciju, potrebno je priloziti sliku, reci koje djubrivo i koliko si koristio, a takodje i koju zemlju i naravno velicinu saksije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
23.07.2015
50
147
33
45
Pomoc molim.
Bile su pregnojene pa sam ih prije dva tjedna prebacio u zemlju.
Napredak je bilo sto su na vrhovima bacile novo zeleno lisce medutim donje lisce stalno gubi boju i otpada plus ove mrlje po listovima.
Vjerovatno nisu rasirile korjena pa im još reguliram ph. cca 6,5 -7.
Ideje??
IMAG0717.jpg
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ako si kao sto kazes spalio onda je to normalna posledica, a takodje i da se po koji donji list susi cak i u idealnim uslovima.
pomoglo bi vise da si dao sliku cele biljke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

Alien51

Banned
Banovan
21.06.2015
20
49
13
29
Pozdrav ljudi . Koliki ide omjer vode kada se radi prirodni pesticid od duhana i dal se ta smjesa šprica i po hedovima. Hvala:)
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Ja nisam radio omjere. U 1L vode sve odokativno. Bez razrjedjivanja sam spricao po svemu. Svasta se prica po forumu za omjere i za kolicine duhana itd itd. Netko ne zeli ni po budovima spricat zbog mirisa ili ... necega. A ti napravi kako ti pase :)
 

Alien51

Banned
Banovan
21.06.2015
20
49
13
29
Hvala čovjeće , baš zato sto se svašta prica moram bit siguran. :) Al kolko si odprilike stavio duhana na litru vode jer se bojim ako bude previse da cu oštetit biljku.:)?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Shaku domaceg rezanog duhana. I chili paprike i cesnjaka. Svega sam stavio i samo procijedio. Ne znam dal se moze sa time osteti biljka ali ja nisam. Ne govorim kako treba, nego kako sam ja....da nebi bio odgovoran za stetu :)
 
23.07.2015
50
147
33
45
Evo malo boljih slika.
Meni se sve vise cini da su gladne fosfora ali me strah da ih ne unistim do kraja.
Sad su u zemlji i bilo je kisa,a i ja sam ispirao prije toga.
Vidim da im se i peteljke crvene.
Nadam se da ce ovo pomoci nekom iskusnijem od mene da mi pruzi pomoc.
Hvala.
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
13.10.2009
70
48
18
36
*****/myr-micro-mix-tekuca-mjesavina-mikroelemenata-organsko-gnojivo-s-biljnim-aminokiselinama

je li itko probao gnojiti s ovim, prijatelj mi se kune da njemu da dupli urod maslina, ne vidim zasto ne bi i meni dalo dupli urod ganđe :D
 
Poslednja izmena od urednika:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
pa barem 2 puta zalit sa tim veoma su vazni mikroelementi nece skodit sigurno

@trubaizauva sta imas vracat u vege niti imas koji list da je prezivio niti je nesto bajno ispala visoka je a ima 3 grane sad bi pocinjala sa vrha... ja bi radije iz sjemena opet.
i sta ti je to bijelo po zemlji?pepeo ili?
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: pusimmnogotrave

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje. Bez direktnih linkova ka sajtovima koji se bave prodajom semena ili opreme za grow.


http:****grama-trgovina.com/myr-m...a-organsko-gnojivo-s-biljnim-aminokiselinama/
je li itko probao gnojiti s ovim, prijatelj mi se kune da njemu da dupli urod maslina, ne vidim zasto ne bi i meni dalo dupli urod ganđe :D

U dvije teme stavljat link trgovine i gnojiva sa komentarima kako dupla urod maslina i marihuane. Dal je reklama ili nije, nebitno. Zvuci kao takva. Zasto svi usporedjuju sa maslinama? :D Kao da je neko mjerilo
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Aha, sad mi je jasno. Zvuči kao reklama za trgovinu koja prodaje to gnojivo. Malo je to delikatno pitanje, jer se na više mjesta spominje npr. plantela, hidrogel, tm, florabella... i trgovine gdje se mogu uzeti, a opet niko nije opomenut zbog toga. U svakom slučaju treba raščistiti i ne dovoditi u sumnju šta je od toga reklama a šta ne. Ovo o maslinama neću ni da komentarišem.:D
 
13.10.2009
70
48
18
36
11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje. Bez direktnih linkova ka sajtovima koji se bave prodajom semena ili opreme za grow.





U dvije teme stavljat link trgovine i gnojiva sa komentarima kako dupla urod maslina i marihuane. Dal je reklama ili nije, nebitno. Zvuci kao takva. Zasto svi usporedjuju sa maslinama? :D Kao da je neko mjerilo


Ej, sorry, stvarno nisam htio reklamirati nikog, moja velika greska, jos jednom se ispricavam. Samo sam htio provjeriti jel tko upoznat s ovim sranjem od algi, jer se ja stvarno ne kuzim u gnojiva a ne bih htio nesto zasrati kod growa...Izbrisi sve, preformulirat cu pitanje.
A lika nisam mogao pitati izravno za travu pa sam okolnim putem preko maslina pokusao ispipati bi li funkcioniralo i kod vutre. Ugl prihranio sam je s tim pa sad sta bude. Ako ima tko da kuzi gnojiva, moze mi poslati i pp da ga priupitam par stvari
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
23.07.2015
50
147
33
45
@pusimmnogotrave bez reklamiranja. Vec si stavio isto pitanje u jos jednu temu. Cemu to?
@Ludi Ludic sa cime si gnojio do sada i kolko?
Pregnojeno sa plantelom cvet.
Sad imam fit phosfite one al sam samo mrvicu stavia. Strah me vise.
A moze biti ovo i nedostatak fosfora koliko sam gledao. Morao bi uzeti nesto sa mikroelemenima al nisam siguran sto i gdje u hr.
Lazem ne znam vise jel cvet il list
Dava oboje.