Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
hehhe :) fungicid nije protiv gusjenica nego protiv plijesni..ima ih raznoraznih (i fungicida i plijesni) mislim da te gusjenice u ovo doba vise nemoraju brinuti.. bar kod mene ih u ovo doba vise nema, dok je prije 15-20 dana bila prava posast..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ma znam za šta je fungicide ime mu govori, nego rek'o pošto je širokog spectra da ne pokriva i malo sa strane hehe, a baš se gusjenica pojavila na jednom donjem hedu kojeg nisam špricao.
Prošle godine u ovo doba buđ je već krenula na par mjesta, vidim ove godine je nema :banana_rasta:

Nego da pitam još nešto. Prošle godine sam bljku sinuo 1.10. skoro 2 mjeseca cvjetala, a hedovi su bili mekani/prazni nekako bez mase. E prošle godine nije bilo sunca dovoljno, a i nisam je prehranjivao ničim. Ove god prehrana po savjetima sa foruma i valjda će da se napune.
:joint2:
Ak ko ovde vidi pitaje svaka mu cast. Trenutno ne mogu bolje hehe
 
Poslednja izmena:

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Jel opet predjubrena? Pre dve nedelje je bila predjubrena, pa je flushovao i dao 5 ml plantele i Ispalo je sve ok...nakon 8 9 dana opet joj dao,al jos manje i sad posle nekoliko dana za jedan daň joj ovoliko pozuteli listovi...sipao sam joj sad 20 30l vode,da nastavin sutra ispiranje?
IMG_20150917_184932.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
23.07.2015
50
147
33
45
Poz. Imam problem s gusjenicama. Zelenim velikim i crnim malim. Do sad sam ih smaknuo barem cca 200.
Negdje sam citao staviti dvije zlice soli na 5 L vode i malo s tim poprskati. Kao djeluje.
Ima li netko iskustva da ne zeznem nesto?
Male mi gadure unistavaju cvijetove i dolazi do susenja istih.

Hvala
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Nekakvi pesticidi ce pomoci ako nisi u dubokom cvjetanju .
Negdje sam procitao da je dobro u cvjetanju u takvim situacijama koristiti one proizvode za kucne ljubimce... protiv krpelja i sl.
Oni nisu otrovni i trebalo bi to funkcionirati.Gusjenice=plijesan to je 1/1
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ne nije Neopirox protiv gusjenica ali je jedna od opcija ako si u cvjetanju a nezelis se naci u karenci kada budes imao trimanje.
Zelenicovjek......Fungicidi su za plijesan ali ako ces koristiti fungicide onda mozes i pesticide
Imas gusjenice i one su ti prouzrokovale plijesan znaci moras djelovati na dvije fronte jbga...prva su gusjenice i rijesavaj njih .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420
30.10.2014
13
1
3
Ma nema 7 dana prsko sam ih aktarom al izgleda nesto nije djelovalo jos sam rastvorio paketic na 10l. A sutra cu uzet u poljoprivrednoj neki fungicid pa poprskat


* * *
ne treba citat kada odgovaras osmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sve mu hebem, stava i zasu, seven hells, smrt majke bozije!!!

paranoja od sinocne spike o gusenicama i eto baksuza.
odo jutros do biljoza i imam sta videti, zelene gusenice, od onih smrdljivih buba, stenica, sto sam napomenuo @Kobi pre desetak dana, kupio neki qrac za sve, talstar 10ec, report kasnije u dnevniku.
 
25.10.2007
71
57
18
44
pozdrav svima i poziv u pomoć iskusnima, biljka na slikama je prva krenula u cvjetanje, pistile su nedavno počele mijenjati boju prema smeđoj, mislio sam je krajem rujna žeti....
promjene na listu su na sugar listovima, ne vidim ih na fan listovima, ph bi trebao biti u redu, mjerim ph metrom prije zaljevanja, ne vjerujem da je pregnojena niti da je neki lock u pitanju, ali nikad se ne zna
na naličju listova ne primjećujem nametnike, molim Vaša mišljenja....

IMGP0001 - Copy.JPG IMGP0003 - Copy.JPG IMGP0004 - Copy.JPG