Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Dok nestaviš sliku obustavi zalivanje, biljke u indoru se ne zalivaju svaki ili svaki drugi dan kao što veliš. Bez slike je teško nagađati.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
20 dana- 5 cm? I koja je fora sa tolikim semenkama...? I kako su ti zaplenili taj "grow" pre dva tri meseca? Generalno srecem gomilu ovakvih stvari na forumu, pa mi nije jasno sto svi idu onom: Sto da bude jednostavno kad moze da bude komplikovano! Autos sa 20 dana vec krene preflower, a to sto ti imas je pokusaj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
dobio sam 30 sjemenki big bang auto, i kao bonus 3 tutankhamon auto.
od 30 ih je proklijalo samo pola(????
i od ostatka big banga izbile samo 2!
frend mi je dao 10 tutankhamona i uspjele mi 8 od 10


ajd frende da ja tebe pitam nešto,šta će tebi toliko biljaka??? sad imaš nekih 13 biljki autosa,a šta da su ti svih tih 30-ak komada proklijale?? dijelio bi okolo,ili bi se igrao Pabla Escobara vutra style?
 
23.10.2015
6
0
3
41
ma uzeo sam više upravo zato jer sam početnik, jer su mi svi govorili, prvi put ti neće sigurno uspjet kako spada, ovo ono... i ispostavilo se kao istina. ali nisam znao da će mi toliko u banani ispast. eto, nema druge filozofije ;) stvarno bi volio da mogu uzet npr 5 kom neke i da sve uspije kako treba, umjesto da dam više novaca i da ispada da ću djelit okolo ili glumit escobara (nek se sami snalaze za dim ;) )

slikat ću i lampu... hahahahhaha
 
Poslednja izmena od urednika:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
240*5w

alo bing kako brat.... nego imam nesto, cijena sitnica 450€


MarsHydro-High-Power-LED-Grow-Light-1200W-240-x-5W-Chip-Grow-LED-Light-Full-Spectrum.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ma uzeo sam više upravo zato jer sam početnik, jer su mi svi govorili, prvi put ti neće sigurno uspjet kako spada, ovo ono... i ispostavilo se kao istina. ali nisam znao da će mi toliko u banani ispast. eto, nema druge filozofije ;) stvarno bi volio da mogu uzet npr 5 kom neke i da sve uspije kako treba, umjesto da dam više novaca i da ispada da ću djelit okolo ili glumit escobara (nek se sami snalaze za dim ;) )

slikat ću i lampu... hahahahhaha

Procitaj pravilnik to je najvaznije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer
23.08.2015
12
0
1
33
Ljudi moze pomoc.. Listovi su minse poceli susiti i savili su se prema dolje i sada ovako izgledaju. Gnojim ju sa bio bizz start packetom u 15 l zemlje je i zaljevao sam ju sa 2 l vode
image.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
@Konan031
Nisam ekspert ali imaš jako mnogo postova na forumu sa žutim lišćem i problem je uvijek u jednoj od tri stvari; vlaga, temperatura ili gnojivo.

Dakle na tvom mjestu, provjeri da je temperatura manja od 27-28 stupnjeva i da je ne prezalijevaš (ja osobno čekam dok se sasvim zemlja osuši gornji sloj a to bude na mojoj temperaturi od prosjeka 26 stupnjeva i posudi od 8 litara nakon 2-3 dana, ako zalijem i četvri nije greda, bolje je i manje zaliti - ne baš sad da se korjen osuši nego zaliti previše, kod tebe će biti drugačije jer imaš 15L i ne znam koja ti je temperatura boxa).

Po mom skromnom mišljenju prezalijevao si je (koliko sam vidio po forumu kad je temperatura prevelika listovi se prvo frču a tek onda žute), Bio-Bizz koristim i sam i ako se držiš uputstva o razrjeđivanju tu ne možeš pogriješiti.

Edit: Naravno što je veća biljka popit će više, tako da ono u početku dok je mlada ne vrijedi u sredini a u sredini ne vrijedi na kraju odnosno na cvjetanju (u cvjetanju će ti biti manje nego u vegetaciji bez obzira što je velika). Ovo sve naravno iz mog skromnog mišljenja i onoga što sam proučavao.
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
kako to majke ti 2l vode na 15l zemlje jednom u 7 dana ??!! Pod kakvom je to lampom ??

Konan moras dati malo bolji info.da bi dobio nekakav odgovor.Ovako samo nagadjanja i na kraju opet nista neznas.
Znaci sve o biljci napisi..koja lampa,ph..koja zemlja ?? bla,bla
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
15L potovi i jednom tjedno zaljevanje? Cudno malo
Kolka je temperatura u boxu kad je on i kad je off? I kakv je ph?
Djeluje da si pregnojio to i ja bi tu flush napravio i gnojio svako drugo zaljevanje tj vidio bi po biljci.
Na listovima se vidi i cal/mag nedostatak, vjerovatno los ph ili se zalockalo sve zivo zbog previse gnojiva.

Opa brzi si :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
23.08.2015
12
0
1
33
@Konan031
Nisam ekspert ali imaš jako mnogo postova na forumu sa žutim lišćem i problem je uvijek u jednoj od tri stvari; vlaga, temperatura ili gnojivo.

Dakle na tvom mjestu, provjeri da je temperatura manja od 27-28 stupnjeva i da je ne prezalijevaš (ja osobno čekam dok se sasvim zemlja osuši gornji sloj a to bude na mojoj temperaturi od prosjeka 26 stupnjeva i posudi od 8 litara nakon 2-3 dana, ako zalijem i četvri nije greda, bolje je i manje zaliti - ne baš sad da se korjen osuši nego zaliti previše, kod tebe će biti drugačije jer imaš 15L i ne znam koja ti je temperatura boxa).

Po mom skromnom mišljenju prezalijevao si je (koliko sam vidio po forumu kad je temperatura prevelika listovi se prvo frču a tek onda žute), Bio-Bizz koristim i sam i ako se držiš uputstva o razrjeđivanju tu ne možeš pogriješiti.

Edit: Naravno što je veća biljka popit će više, tako da ono u početku dok je mlada ne vrijedi u sredini a u sredini ne vrijedi na kraju odnosno na cvjetanju (u cvjetanju će ti biti
15L potovi i jednom tjedno zaljevanje? Cudno malo
Kolka je temperatura u boxu kad je on i kad je off? I kakv je ph?
Djeluje da si pregnojio to i ja bi tu flush napravio i gnojio svako drugo zaljevanje tj vidio bi po biljci.
Na listovima se vidi i cal/mag nedostatak, vjerovatno los ph ili se zalockalo sve zivo zbog previse gnojiva.

Opa brzi si :D
zemlja je composana. Lampu imam 400 hps box mi je velicine 90x60x160 imam vent i za upuh i ispuh zraka, temeratura mi varira od 20 do30 stupnjeva, vlaga zraka mi varira ali se nikakda nespusta izmad 40% i nedize mi se nikad vise od 70% puno sam citao prije pravljenja prvog boxa i evo ovo mi se sad izdesava, pa ak moze bilo kaki help bilo bi odlicno hvala unaprijed