Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
Nemoj se slijepo drzati toga sto pise za koliko je biljka gotova sa cvjetanjem,to je za idelne uvjete, ti prati svoju i beri kad je zrela.

pre pregnojena , flushaj, isperi cistom vodom, nek curi voda kroz zemlju 15ak min.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
01.08.2016
11
9
3
pozdrav,
novi sam,znaci potpuno novi,pratim vas forum i ostale forume vec nekih par dana,i zanima me samo indoor grow,pocetnik sam i to zesci,i shvatio sam neke osnovne stvari sto sam citao na vasem forumu zaista mi je pomoglo da shvatim kako i šta,ali jedino što me pati je box.. mene zanima dimenzija kakva bi trebala biti za 3 sadnice,posto sam pocetnik mislio sam uzeti 3 feminizirane sadnice,i usto me zanima gdje i kako nabaviti. procitao sam sta mi sve treba za prvu sadnju,pa me zanima samo ono najosnovnije za prvu sadnju i da ne bude nesto pretjerano skupo posto sam pocetnik i prvu sadnju vise smatram kao eksperimentom za daljne nesto. nadam se da nisam fulao forum jer ne znam gdje da objavim ovo. tako da no hard feelings :) hvala

lp,
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
za tri biljke ko i za cetiri, samo ce biti komotnije ;) ako si citao vodece za unutrasnji uzgoj trebalo bi da si naleteo na to koliki box, no ajd. treba ti metar sa metar i visine koliko mozes da izvuces, od rasvete 400w hps-a i furaj. samo to preko leta treba i haditi pa malo komplikuje pricu, al mozes raditi i sa cfl sijalicama. kad se skockas malo i krenes otvorio ovde temu pa ako treba pomoci tu ces je naci, ova tema je vise za konkretne probleme tokom uzgoja, a ne problem koliki box ;)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ako sam dobro provalio to su aphid i sad pise neem oil..Gdje kod nas da ja to kupim?? Jer ako budem ceko ode sve u 3 pm..i kako se uopce oni dosele??
Ko zaqurac prva biljka bez sranja i sad ovo pokupim a trebala bi dole za 10ak dana..
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Sutra cu probat 2 stavri..pise da pomaze cesnjak, dobroizdrobit i pomjesat s vodom..ili brasno pomjesat s praskom za pecivo i posipat po biljci, oni to kao pozderu i explodiraju..

Loood sam... Konacno biljka bez pizd ph, nute burna i sl..I sad ovo..
 
01.08.2016
11
9
3
za tri biljke ko i za cetiri, samo ce biti komotnije ;) ako si citao vodece za unutrasnji uzgoj trebalo bi da si naleteo na to koliki box, no ajd. treba ti metar sa metar i visine koliko mozes da izvuces, od rasvete 400w hps-a i furaj. samo to preko leta treba i haditi pa malo komplikuje pricu, al mozes raditi i sa cfl sijalicama. kad se skockas malo i krenes otvorio ovde temu pa ako treba pomoci tu ces je naci, ova tema je vise za konkretne probleme tokom uzgoja, a ne problem koliki box ;)
uredu hvala ti puno. novi sam i ti pod forumi i forumi totalno mi je sve zbrkano ovo cak sto si mi linkao za box nisam ni vidio.ali eto hvala.uzet cu svu potrebnu opremu.slozit si.i polako krenuti.zanima me samo odakle da nabavim feminizirano sjeme ako znas odakle je pouzdano i sigurno s brzom dostavom.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
imam jedno pitanje za najiskusnije, baš faraone zelenila....

pošto sam svinjče i sve sam podimio i osto na neš ulja a imam malu indoor, 4 heda udaraju u lampu, samo što cvate 10 dana, jel može nekako da ona ocvate nočas, neda mi se uljarit, :smoke::makaze::watch::zvizd::vutra:
 
06.06.2016
5
0
1
37
Imam problem pukla mi je biljka nakon topinga doslovno po pola,odozgora prema dole.zamitao sam je spagom i oporavila se no taj dio grane se ne deblja sto ce poslje donjeti nove probleme kada postane teska.mogu li odmotati taj dio koj je pukao po pola dali je moguce da se je sama izljecila?
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ako sam dobro provalio to su aphid i sad pise neem oil..Gdje kod nas da ja to kupim?? Jer ako budem ceko ode sve u 3 pm..i kako se uopce oni dosele??
Ko zaqurac prva biljka bez sranja i sad ovo pokupim a trebala bi dole za 10ak dana..
Neem ulje sam ja kupovao u Zagrebu - trgovini Terra Organica - Bauerova 16. Sa neem uljem ne mozes pretjerati, dobro je cak i preventivno pospricati biljke. Samo pazi jer je masno pa da
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
Helou..litl help pliz..biljcica stara dan..juce piknuta u zemlju.vec pokazuje zute listove

Udaljena 60-70cm od 600w hps..je k joj premalo svetla ili previse? Zemlja substral univerzalna
DSC_0104-800x600.JPG
 
Poslednja izmena od urednika: