Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
One su stare 2 mjeseca, a mjesec dana su vani...dali bi sada trebao dodati nekog gnojiva i koje bi bilo najbolje ?
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ako ti je zemlja dobro natopljena nebi trebao nis da dodajes,ako se posusila mozes nesto za vege tipa plantella list
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
malo sam svrljo po googlu sta je to uopste plantella list jer nisam znao. Pronasao sam objasnjenje da se u 1l vode doda 7.5ml ove tecnosti i zaljevati svake sedmice od zacetka do jeseni, tj od marta pa do novembra ?
Nacuo sam da se moze gnojiti i sa vjestackim djubrivom-gnojivom tipa urea itd...dodavati po malo ne pretjerano, ispravite me ako grijesim. Mnoge mi stvari nisu jasne u vezi gnojiva niti poznajem gnojiva koja procitam u tekstu, skroz sam zbunjen
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
tako je....15ml na 2L.
kad ti biljka pocne cvjetat prebacis se na crvenu plantellu (plantela cvijet) i drzis se uputstva.

ovo za ureu ne znam al mislim da nema potreba ako koristis plantellu. Stvar kod uree je da se raspada na amonijak i co2. a amonijak se sastoji od vodika i dusika (N) koji je potreban biljki pogotovo prije cvjetanja.
Tak da zelena plantella je dovoljna u smislu dusika za vrijeme rasta a crvena dovoljna kaj se tice fosfora u fazi cvjetanja.
Nek me neko ispravi ako grijesim.
 
24.03.2014
25
28
13
CilI je napisao(la):
Stiropor nisi trebao stavljati, jer u posudi sad imaš samo 3 litara zemlje /mix ti je u /
Možda si je pregnojio malo❓❓
Menjaj gnojivo za cvet! Napravi dobar flush sa vodom, za par dana kada se osuši zemlja idi sa
gnojivom cvet pa ćemo videt sta ce bit.
flush je napreavljen, listovi su prestali smeđit, al me zanima sta je s ovim cvitovima sta su vec sprzeni, oce li se oporavit koliko toliko ili nema nista od njih?
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
lejton je napisao(la):
flush je napreavljen, listovi su prestali smeđit, al me zanima sta je s ovim cvitovima sta su vec sprzeni, oce li se oporavit koliko toliko ili nema nista od njih?
listovi su mogli prestat smeđit i zbog šoka poslje flusha,a cvjetovi koji su promjenili boju il spaljeni,njih odreži i furaj ....
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ovako, 2-3 dana unazad na biljozi na donjih 2-3 lista počelo sa žutenjem, sušenjem i deformiranjem
recimo , nešto ovako
http://i914.photobucket.com/albums/ac345/CAnnabisCA/DSCN0702.jpg

plus listovi se uvijaju prema dole (tužna vrba :) )

druge 2 biljke sve u redu, zaljevane sve istom vodom i gnojene do sada 2 x plantelom list ispod preporučene doze.

Najjača biljka je ta koja je u problemu, ove dve mlađe ne pokazuju probleme uopče.

temperatura pod lampom max 31C , vlaga 40%

nemam fotkač sad kod sebe, al uglavnom ovak nekak izgleda lišče

p.s.

da li je moguće , s obzirom da je jedno vrijeme ventilator puhao direkt po njima, da su se prehladile????'
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ma zaljevao sam uvijek kad je zemlja suha, gurnem prst osjetim da ima nešto vlage, istina nisam ju nikad pretovario!!!
i sad je zemlja "suha" 3cm je fino rahla zemlja, al da je vlažna ne mogu reć!!!
više suho nego vlažno, uvijek se bojim da ju ne prenapojim vodom!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ako je vise suva nego vlazna mozda je zedna, tesko je gadjati bez fotke al ako sam kazes tako, probaj zaliti kako treba, da voda procuri u posudu, i kad malo zamlje povuce prospes ostatak vode, ako je zedna doci ce sebi za dva~tri sata
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
idemo probat!!!
jbg neam mob sa fotkačem, odradit ćemo ovako napamet!!!
javim se za par sati sa update
* * *

evo me nakon "par sati" hehe niti sat vremena, VODA VODA VODA!!!
bila je jadna žedna, a ja budala si mislim da joj ne treba!!! hvala power!!!
listovi se dižu, ravnaju se!!!!
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
e ekipa....nekaj mi je prelomilo biljku...vjetar ili zivotinja..nebitno sad
znaci biljka je nekih pola metra, prelomila se malo nize od polovice i spustila se do zemlje....al kolko vidim nije jos povenula ni nist.
ja sam je vratio nazad i sa koncem privezao za stap.

dal je to zabrinjavajuce i dal moram nesto posebno radit u tom slucaju, jer tam di se prelomila se cak i malo otvorila stabiljka.
znam da se i neki treninzi rade na taj nacin pa onda biljka tamo zadeblja i sve je ok...al sad trazim po forumu pa pise izolir traka i to je to.
znaci.....privezat, izolir traka i to je to? mogu i indijanski ples odplesat ak treba :S