Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2014
3
0
0
Bile su u lošoj zemlji (onoj iz plodina) do prije 10 dana + skurene fertinom + zaljevane vodom ph 8.0. pod lampom hps 250w dvojnog spektra.

Kada sam ih dobio presadio sam ih u zemlju opisanu u prijasnjem postu i napravio flush sa vodom ph 6.5 te ih stavio pod MH lampu 250w plavi spektar.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
nemoj trositi struju bezveze na te zombije..sve i da bude nesta za rizlu bit ce lose i nekvalitetno.
Zabij neko sjeme i ispocetka ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
e ovak....one moje famozne WW imaju tehnickih problema.
zasadjene prije kojih 3 tjedna (5komada)
jedna izasla van i raste lijepo.

ove dvije izasle...ALI
jedna je nekak pukla...sjemenka sa kotiledonom ostala u zemlji a stabiljka malo izrasla i sad stoji. (pretpostavljam da ju mogu bacit)
druga je izasla ok ali nekak je sljepljena...neznam sto se desilo. kao da su kotiledoni sljepili/istrulili ....

ima ko kakvav prijedlog sta da napravim ili da pustim prirodi na volju


 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
al ne cini mi se da je ostalo nesto...kao kad komad sjemenke ostane.
nego mi izgleda koda se ovaj desni kotiledon zaljepio oko lijevog i istrulio. pogledaj na drugoj slici i vidi da desnog skoro ni nema.

a budem probao skinut to nekak....valjda ce prezivjet samo sa jednim :)
ova druga ide u smece....mamu joj....sama sebi glavu odrubila :S
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ja sam imala na jednoj biljcici slican problem,ali sam uzela onu fackalicu pa sa njome isprskala je.. pa kad je malo odmeknula skunula sa mojim nokticima..:) i sad super napreduje...:)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
i meni se to desilo kad ostane opna od sjemenke...to je sve ok.
ali ovo je kotiledon "zagrlio" drugoga i zajedno poceli truliti.
evo fotka....skinuo sam to trulo gore . (fajtalica i prskanje je super :) )

kaj mislite oce prezivjet?

 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma svakako mu daj sansu,pa sta bude...ali sacekaj verovatno ce ti odgovoriti Power i ekipa ,oni znaju sve kako i sta treba u growu...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Vidim da ljudi imaju vecih problema trenutno pa ako neko moze usputno da mi odgovori na moje pitanje. Koliko litara vode je dovoljno na jednu biljku da je zaljevam dva puta sedmicno kada dodju velike suse pa temperatura bude i preko 35c ovo me zanima informativno, i usput kad budem zaljevao plantela listom koliko 'mjesavine' ide na jednu biljku i dali to koristim umjesto vode tj vodu izbacujem iz upotrebe?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ovisi i na kakvom su mjestu..mojima bi i 2 litre po biljci bilo dosta, al recimo svaki put po 5-10l vode po biljci ako je neka livada i naravno ako mozes nositi, plantelu stavljas po uputama, mozes svaki puta gnojiti da..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ojebina je napisao(la):
Vidim da ljudi imaju vecih problema trenutno pa ako neko moze usputno da mi odgovori na moje pitanje. Koliko litara vode je dovoljno na jednu biljku da je zaljevam dva puta sedmicno kada dodju velike suse pa temperatura bude i preko 35c ovo me zanima informativno, i usput kad budem zaljevao plantela listom koliko 'mjesavine' ide na jednu biljku i dali to koristim umjesto vode tj vodu izbacujem iz upotrebe?
bez 10-15l vode po biljci u tim okolnostima i nepomisljaj......Plantela se u outdooru daje duplo od propisane ;)
A ovo da izbacujes vodu iz upotrebe i umjesto nje dajes plantelu...to mi je izbilo pljugu iz ruke haha