Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
imam mali problem ako mi mozete odgonetnuti problem ili usmjeriti ovo je slikica odgore, odgore je sve dobro


ovo je prije zaljevanja malo su polegnuti listovi, ali mene sekira sto zute i suse se te se uvijaju kao sto mozete vidjeti na slikama, sto se tice temp ona je u rasponu 18-28, vlaga je od 50-75, sada su u 4 tj. cvijetanja, svijetlost ne dopire do donjih listova zbog gornjih kao sto ste vidjeli na slici gore





s time da sam neke listove i pocupao sto su se osusili, samo se bojim da nekrene dalje zutilo, dali je to normalno gnojim svaki treci put, svaki drugi dodajem h2o2, svaki prvi samo voda, jel moze savjet jel to normano s obzirom da je faza cvijetanja pa da fan listove do kojih i ne dolazi svijetlo odbacuje biljaze, i da tri biljoze su u pitanju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
h2o2 svako drugo zaljevanje..katastrofa :(
Tvoj problem je na prvi pogled slabo zaljevanje !!
Kako i sa cime prehranjujes ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
h2o2 overdoze stajl ;) a i kog ce ti to dole kad ides na mrezu, ogoli to, lolipopaj jer od tog vise nemas nista. koja je kolicina vode po biljci i kolike su posude
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
IMAG3190.jpg
IMAG3191.jpg


evo mene opet....3 dana pod lampama...temp cca 26°C
ne mice se nikam...osim kaj sam primjetio 2 nova mini-listica sto bi trebali bit dobro ali ovo ide jako jako sporo.
da ju drzim jos ovak na milost i nemilost boga marsa ili kaj da joj radim?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore and CilI

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
sve se nalaze u posudi od 45lit, sistem zalijevanja je kroz cijevi nije kap na kap vec gravitacisko, drenazu sam im napravio da glava boli zemlja je na inoxsovoj mrezici tako da skvcasim sve pa na ventil dole isipam visak, h2o2 znaci ukidam i premijestam za svaki neki put, kad da pocnem koristiti jungle jus ili tako nesto poslje butelje mi neide pisanje i engleski :) , onaj za vrhove do sada koristim crveni za cvijet al jebiga zaboravio sam od kojeg proizvodaca, a jungle sam kupio kod prve sadnje posto im je sada 4 tj cvjetanja kada da pocnem sa junglom, p.s. zaboravio sam sta je lolipop pa idem malo se osvjeziti mislim pamcenje, u svako slucaju hvala :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
puno previse vode,korijen joj se davi, bog te pitaj sta si zmiksao u zemlji,
stavi drugu(e) sjemenku,ova je.....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
mislim da joj nije nista veliko, slaba je fotka da se bolje vidi sam vrh, deluje da nije ostecen, u tom slucaju ima sanse. al ce ugasitii ako ne smanjis dozivljaj sa vodom, hidroponski uzgoj se radi bez zemlje kao medija. tako izgleda natopljena zemlja a ne vlazna (kanabis ne raste u mocvari). narednih 10ak dana bez zalivanja pa ces videti, mozda prodje
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
A šta joj nije.......utopio si je......nisi napunio pot do vrha......usadio si je na kraj pota umjesto u sredinu....sve u svemu.....jako loše....
Aj ti lijepo nađi mentora, pa sve ispočetka, nije sramota pitati..
Evo ti link, pa navali..ali prvo pročitaj malo.....nitko se nije naučen rodio

https://vutra.org/forum/60-mentorski-kutak/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: med.medeni
12.05.2014
12
0
0
PowerSeed je napisao(la):
mislim da joj nije nista veliko, slaba je fotka da se bolje vidi sam vrh, deluje da nije ostecen, u tom slucaju ima sanse. al ce ugasitii ako ne smanjis dozivljaj sa vodom, hidroponski uzgoj se radi bez zemlje kao medija. tako izgleda natopljena zemlja a ne vlazna (kanabis ne raste u mocvari). narednih 10ak dana bez zalivanja pa ces videti, mozda prodje
ocu vam slikati sa boljom kamerom sami vrh pa da procijenite