Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
BqYETTe.jpg


izgleda mi slicno ovome samo ne tako puno, manje ima tih crta ali vidim da nije kako bi trebala biti i listovi joj tako idu prema dolje, kisa je padala danas, pa sam kaljeve maknio iz tanjurića i stavio da se sto vise zemlja procijedi, da ne bude tako puno vode, ja nemam kako moje slike staviti na net. jbg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
izgleda mi slicno ovome samo ne tako puno, manje ima tih crta ali vidim da nije kako bi trebala biti i listovi joj tako idu prema dolje, kisa je padala danas, pa sam kaljeve maknio iz tanjurića i stavio da se sto vise zemlja procijedi, da ne bude tako puno vode, ja nemam kako moje slike staviti na net. jbg
to je od previse vode al nemam pojma kakve crte spominjes
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
pa manje tih tockica, crta kako god, razumijes me, te fleke, kuzis na biljci, steta ako je od vode,jer je danas padala kisa, tako da ima jos vise vode, jer se moze desiti da umre biljka?
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
a ok, ja sam krivo objasnio, najlakse bi bilo da imam s cime poslikat i stavit na forum al sta je tu je.vidis ovu kakva je, moja je jaca, niza ova je jako visoka, to zbog svijetla, jel da?, mene samo pate te fleke na njoj.

6A9deCl.jpg
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ne, ova tvoja ima neku ljubicastu boju, moja ima kao nekakva bijela siva boja ni sam ne znam, ne mogu ni procijeniti kakva je boja, ostalo je sve ok, jucer je bio takav pljusak, ali ok su, prvo sto sam napravio kad sam ustao sam ih isao pogledati.
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Imam 4 biljke koje su stare 3 mjeseca a vani su od prvog aprila. Cini mi se da nijedna od te 4 biljke nisu iste vrste ali jedna se istice....ona je na vrhu tanka i ima pupolje kojih ima dosta i ljubicaste su boje kao da ce nesto procvjetati iz njih. pri vrhu stabla ima par takvih koje su ''procvjetale'' i taj cvat je malen i lici na bananu. Trenutno ne mogu da prebacim slike na komp zbog nekog problema pa ako neko zna sta je u pitanju da mi kaze dok ne prebacim slike ? hvala
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
znam da nema smisla raspravljati bez slike al trenutno ne mogu da okacim :sad2:
sajt je odlican ima dovoljno sunca...ne znam sta joj je to rano je da cvjeta? . vise lici na ovu :sadbanana: haha
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
a jbt znaci muskarcina, ne moram ti kaciti sliku vec odma sutra da je odstranim ako si ti siguran?
sad na njegovo mjesto mogu zasaditi drugu biljku nece biti nikakvih problema?
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Da definitivno je muska. Samo se bojim da vec nije oprasila zenke, bio sam na sajtu pre 4-5 dana ti pupoljci su vec bili isao sam danas i ima jos vise tih pupoljaka. Nadam se da sutra vec nece biti kasno :sad2: Usputno imam jos jedno pitanje. Da li znaci da se blizi cvjetanje i ovih ''zenskih'' jer tek je poceo Jun a one su stare 3 mjeseca ? Hvala na odg i izvrnjavam se za :signs040: definitivno sam prije trebao znati kako izgleda muska a kako zenska cc
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ako su se cvetovi otvorili ukloni je sto pazljivije da se polen ne rasipa (umotaj je u kesu il smisli nesto). za sada ne bi trebalo da su zenske oprasene jer jos nisu procvetale, ali ako raseje polen okolo na biljke vetar moze naneti kasnije na cure, kisa ti ovde ide u prilog ako je padala, il ako padne dok cure ne procvetaju. ako se vreme stabilizuje ne bi trebale cvetati jos, kad odes pogledaj da li se vidi preflower na biljkama koje nisu procvetale
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Pozdrav ! Imam dvije biljke,tek im je 10 dana i veoma su fino rasle,drzim ih iza kuce dok su jos male i danas dolazim da ih pogledam kad case u kojima drzim na podu i malo je zemlje ispalo ali su one ostalu jos u zemlji i nisu ispale pa sam sto brze uzeo zemlje i nadopunio ponovo i ne znam da li ce bit unistene ili ne,molim odgovor.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
ako se korijenje nije potrgalo, sve ce biti ok. ovako napamet bez slika ti nitko ne moze odgovorit. ako kazes da su ostale u zemlji i nisu ispale....nemas se sto brinut. vrati zemlju i to je to ;) eventualno ako je vec suha zemlja mozes zalit da se kompaktira nazad zemlja oko korijena
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Ja mislim da se nije potrgalo,odmah sam stavio zemlju te sam zalio,a zemlja je bila suha vidit cu narednih dana sta ce biti,ako kojim slucajm propadne idu nove :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
20.04.2014
21
45
0
Nedavno su proklijale dvije sjemenke koje sam dobio u paketu, nakon 3-4 dana su izbile iz zemlje i ova prva mi je nakako neobicna, sta vi mislite ?!

A ovo je druga kod koje je sve normalno !