Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Izvinite sto ovde postavljam post jer nisam hteo da otvaram nove teme...Imam problem sa biljkom stavio sam je u podrumu bez svetlosti podrum je +20C cele godine i 10-tak dana sam bio na putu posle 10-tak dana je izrasla 15cm ali gore je formirala mnogo male listove za disanje i sad formira reckave listove... Da mi neko kaze zasto je ona toliko izrasla u visini a slabo se formirala i da mi kaze neko sta dalje da joj radim kako da se ophodim prema njoj i da li ce imati isti urod kao i normalna biljka ???
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kao sto vidis, postoji tema za takva pitanja, a ne u tudjem dnevniku kaciti... uz to koja je svrha posta kada si na pitanje sam odgovorio, sta ocekujes od podruma bez svetlosti zaista ne znam, sta moze tamo da raste a da nisu sampinjoni... sadi drugu kako spada, imas tutorijala na forumu dovoljno, ispada da nisi sa elementarnim upoznat

Da mi neko kaze zasto je ona toliko izrasla u visini a slabo se formirala
stavio sam je u podrumu bez svetlosti podrum je +20C cele godine
 
16.02.2011
48
0
6
42
pa biljka je u cetvrtoj nedelji...pod mh250w, i radim klasicni lst, koristim hesi po prvi put...sledio sam upoutstva primene hesija, samo sam za nijansu sve smanjio. ph zemlje mi je nesto manji nego sto bi trebalo (5.6) al mislim da je to zbog takve zemlje.. i do danas je sve bilo u savrsenom redu
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Ako ti je ph zemlje 5.6 isperi sa ostajalom vodom iz pipe dvostruko većom kolićinom nego što zaljevaš inaće. Blagi znakovi spaljenosti od gnojiva.

Hesi je odlićna marka gnojiva za cannabis,ali njihove mjerice su stavljene za njihove zemlje i uvjete u kojima bi se koristilo.

Koristi 1/4 preporućene doze i povećavaj dok ti biljka ovako ne kaže: dosta. EC metar bi bio jako poželjan prilikom gnojenja kemijom.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
A koje je to gnojivo 15-15-15 ok omjer je za vege fazu ali daj napisi koje je to gnojivo??! i koja crna Urea moras biti inzinjer agronomije da pogodis sa ureom i jos jedna bitna stvar ako se i upustis u to riskantno prehranjivanje imaj na umu jednom u vege i jednom u cvjetanju
Outdoor je to i nemoj kidati nista pusti ju da raste ali mani se Urea-Kan i slicnih proizvoda Petrokemije..oni rade za kukuruz...zitna polja i te fore
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Ovo sam primjetio u zadnja dva dana, problemi uglavnom s lišćem, redovito se zalijevaju svaka 3 dana, i trebala bi se presaditi uskoro. Problem je na Jack Herreru GHS i Northern Lights Auto SS:





 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Isto knojivo kao i KAN samo sto je drugi proizvodjac NPK. To za Ureu cu jos razmisliti. Poznajem covjeka koji pravi neku tecnost sa ureinim gnojivom i bas dobije dobar i kvalitetan urod...Ako uspijem izvuci od njega neke informacije :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Velicanstveni je napisao(la):
Ovo sam primjetio u zadnja dva dana, problemi uglavnom s lišćem, redovito se zalijevaju svaka 3 dana, i trebala bi se presaditi uskoro. Problem je na Jack Herreru GHS i Northern Lights Auto SS:





A koja zemlja...jesi prehranjivao ???
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
ok.mozemo sada nagađati sta bi moglo biti.
Nastavi pravilno zaljevati i pregledavaj biljku redovno zbog nametnika.
Tu imas oko 6l TM znaci 4 tjedna plafon bez klope..racunaj na to :)

Kontroliras li ph ??
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Pozdrav, biljku mi je izgrizo skakavac,mislim samo ovaj donji list i to ne skroz,znam da nije nesto ozbiljno al posto ce sad ubrzo ic vani zelio bi da mi neko kaze sta je najbolje za zastitu od ovih nakaza,imam ovaj neo-pitroid i jel dovoljno da njega koristim samo?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Meni nije pomogao sam pitroid al je ovak mješavina. Čajna žlica pitroida, dva češnja češnjaka zgnječena, malo ružmarina, lavande, ribane ljute papričice, dva prstohvata papra i par kapi tekućeg sapuna. To sve ubaciš u litru vode i ostaviš da odstoji prek noći. Ujutro procjediš i razrijediš tu litru sa dvije litre čiste vode i onda sve u prskalicu i špricaš svako veče kad zađe sunce i moraš biti redovit bar 3-4 dana za redom i nebi se smijeli više pojavljivati.