Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.863
358
Sumnjam ja da tu bude ista uzgojeno al ajd prije bi mogla uzgojit probleme,ako ista bude od te biljke s obzirom da prvo sadis pa onda pitas po forumu osnovne stvari. Los i neozbiljan pristup skroz a i bilja mi je iskreno zao. Rade ih posadi negdje u prirodu i nek priroda radi svoje nego sto ih ovako mucis.
 
13.07.2017
32
123
33
40
Tvoj pristup je veoma los i negativan ne razumem cemu to Nemoj mog bilja da ti bude zao uopste jer nema razloga cime li se hranite kad vam je tesko i recima pomoci coveku ...komentar ti je glup i ogranicen verovatno kao i ti sam neko voli ovi biljku i trudi se da nauci ako ne uspe iz prve boze moj uspece druga ...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ajmo smiriti tenzije. Oboje
@Marijana1984
Zabranjen je svaki vid diskriminacije članova i omalovažavanje njihove inteligencije ili sposobnosti, kao i uznemiravanje, pretnja, uvreda, kleveta ili sramoćenje drugih članova foruma!
slijedeci put idu bodovi za ovakav rjecnik

Presadi sve biljke u provjerenu kupovnu zemlju koju koristimo na forumu. svakoj daj barem 20-25L. za nametnike postoje preparati.
sa time ces rijesit sve probleme i biljke ce ti pocet izgledat normalno. do tada mos prskat cim oces i pjevat im i voljet ih, mazit i pazit....al nista od toga dok ne sjednu u normalnu zemlju i dok se ne rijesis nametnika
 
13.07.2017
32
123
33
40
Ja se izvinjavam stvarno nisam neko ko voli na ovaj nacin bilo kome da se obraca lepo sam zamolila za pomoc covek me isproziva kao poslednju nasla sam mentora biljke su u kupovnoj zemlji ph 5,5-6 uzela sam veg.djubrivo sa mikroelementima i tako polagacki naucicu nema razloga za vredjanje izvinite jos jednom i hvala na svemu puno
 
15.04.2017
364
1.060
143
Pozdrav ljudi. E vako počelo mi je lisce zutit i opadat. Prije 5-6 dana sam je malo više nahranio i sutradan vidim nekolko listova spaljeno. Poslije toga sam zalio he 2 put sa cistom vodom i opet sinoc sam je nahranio al manje. Stara je oko 3 mjeseca oko 80 cm. Sve do neku noc listovi su bili zdravi i zeleni pokojo se sam osusi pri dnu al reko to je sve uredu al ovo mi se nije dešavalo. Imam jos jednu biljku i nju sam isto nahranii ko i ovu al ona je zelena nisam joj nista spalio sto me čudi sto je onda ova spaljena a druga nije. Inače prirodni uzgoj sunce svjetlost a hranim ih sa žarom napravio gnojivo sve uredu do neku noc kad sam je malo više nahranio i sprzila se. Ili možda od sunca?? Inace na balkonu ima 35/40+. I sad procitam tek da ne treba zaljevat odstajalom vodom neko cekat 15-20 min kad naspes sa cesme i onda zalit, jer kao ph raste kad voda stoji wtf? A kad sam tek pocinjo uzgajat procito sam ovdje isto da treba ostaviti vodu da odstoji i onda zalit sto sam i citavo vrijeme radio. Naspem flasu vode i stoji 2 dana onda zalijem. Kako god neđe sam zajebo. E sad nezz sta je problem. Zato pitam vas iskusnije. Evo slike dole.
 

Prilozi

  • 20170718_163608.jpg
    20170718_163608.jpg
    314,6 KB · Pregleda: 55
  • 20170718_163629.jpg
    20170718_163629.jpg
    281,9 KB · Pregleda: 50
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ph raste kad voda dugo stoji radi mikrobioloske aktivnosti u vodi ovo je tebi kombinacija pregnojavanja i vrucine plus zedna biljka vjerovatno radi malo zemlje brzo popije vodu i klimatski uvjeti osuse zemlju vise zaljevat manje gnojit pogotovo radi kolicine zemlje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-
15.04.2017
364
1.060
143
@Glaxy Znam lave da joj treba veca saksija i da sto je veca to je veca biljka, urod itd. Al sve dosad nije bilo nikakvih problema. Rasla je solidno jos je topirana. A inace ova biljcica je bila mrtva kad sam je tek posadio imas na profilu koji u problemi bili i eto oporavila se izrasla u veliku biljcicu

@WEEDetix Baš je moguće to sto si reko. Hvala lave. Znaci odsad cu je zaljevat svaku noc sa vodom koja ce odstojat 15-20 min. Svako treće zaljevanje cu je nahranit. A dosad sam je zaljevo kad saksija postane lagana.
 
21.04.2015
39
19
8
28
tamo daleko
@California Sunshinee meni se desavalo isto tako prosle godine da biljka stane ,pozute listovi,a bila je u maloj saksiji,treba joj veca saksija , to je isto kao da beba od 3 godine nosi odecu kad je imala 3 meseca,bice joj mala normalno ,e tako je i ona prerasla,nema korenje gde vise da ide,smem da se kladim da kad je budes izvadio da je korenje poraslo svuda u krug do saksije ... slikaj kad budes presadjivao :watch:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mislim da je tu kombinacija loseg ph vode plus sunce dali si provjeravao ph vode koliko ti odstoji voda nako sto iz pipe stavis u kantu iz koje zaljevas,dali je biljka na jakom suncu,dali ju s necim foliarno hranis(dali necim spricas ljisce )kolka je zapremnina tegle itd daj jos koji detalj????
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ostavi malo vodu da odstoji jedno pol sata i mozes dodat malo limunskog soka ili jabucnog octa da popravis ph i ako dajes punu dozu plantele probaj malo smanjit zna plantela u ful dozi nekim biljkama bit i prejaka pogotovo ako biljka brzo popije vodu i sunce ju isusi ostaju mineralni zaostaci u zemlji pa sa sljedecim zaljevanjem gnojenjem dobijes opet da biljka vuce i te zaostale minerale...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy