Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Pozdrav braco, dobar prijatelj me zamolio da uslikam i pustim vam sliku da kazete jel ima razloga za brigu, radi se o tome da mu se na 3 biljke od 7 listovi uvijaju bas kao sto vidite, u pitanju je skunk #1 , doduse biljke rastu i sve super ali na te tri biljke listovi se uvijaju a nista im ne fali, hrane, vode svega imaju, pa nas brine sta bi mogao da bude uzrok, dok druge 4 su sasvim ok.. Hvala braco, hemicar nisam tako da vama prepustam da skontate..
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    407,9 KB · Pregleda: 50
  • image.jpeg
    image.jpeg
    362,6 KB · Pregleda: 45
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
prvo dugo si tu mogo bi procitat pravilnik nema prijateljevo,nase ,nas nekoliko i te fore ovdje je sve za osobnu upotrebu a kao drugo koliko ja vidim biljkama nista ne fali jednostavno je takva genetika imao sam par takvih tokom growanja uvjek dobro zavrsile i to im ne smeta dok got ne zute nisu porozni da se zaspadaju sve je ok od uvijanja jedino nevalja uvijanje prema dolje u vidu kuka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
prvo dugo si tu mogo bi procitat pravilnik nema prijateljevo,nase ,nas nekoliko i te fore ovdje je sve za osobnu upotrebu a kao drugo koliko ja vidim biljkama nista ne fali jednostavno je takva genetika imao sam par takvih tokom growanja uvjek dobro zavrsile i to im ne smeta dok got ne zute nisu porozni da se zaspadaju sve je ok od uvijanja jedino nevalja uvijanje prema dolje u vidu kuka
Legendo davno sam ja to procitao i znam pravilnik, trebao sam slagati i reci u svoje ime al imam problem sa laganjem tako da sto na umu to na drumu, covek nema internet i ne zna baratati puno oko toga ( i ako je 21 vek) pa me zamolio da dodjem i uslikam, ja ovde dolazim dugo dugo i poznajem odredjene clanove kao i oni mene, ako sam i pogresio a jesam izvinjavam se i nece se ponoviti, a ne znam po cemu si ti zakljucio da ovo nije za osobnu upotrebu, da nije mozda 7 biljaka komercijala ? a druga stvar mislim da postoji problem jer ne znam sto bi se tako skvrcalo lisce, ne deluje mi na zdravu biljku, imaa vlaznosti uvek sve ok, al me lisce brine.. Svaki savet dobrodosao!
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mislis d nema drugih koji rade isto sto ti kad bi svi tako govorili ovaj forum bi prestao bit za osobne upotrebe uzgoji nego ocito neka vrsta organiziranog kriminala i kako ga obavljati zato postoje pravila na forumu kako bi forum zadrzao svoju zakonsku i sveopcu formu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
mislis d nema drugih koji rade isto sto ti kad bi svi tako govorili ovaj forum bi prestao bit za osobne upotrebe uzgoji nego ocito neka vrsta organiziranog kriminala i kako ga obavljati zato postoje pravila na forumu kako bi forum zadrzao svoju zakonsku i sveopcu formu
Ma druze razumem te, krajnje malo neozbiljno da mene neko za takve stvari opominje kao da sam juce se reg, u pravu si jbg, al ja i drugar delimo to sve da ne zavisimo od dilera, obojica za licnu sadimo jedne god on jedne ja, ne bavimo se komercijalom, jebiga moja greska i nece se ponoviti, i daj Boze da nije nesto strasno, inace fino napreduju!
Sad trebaju dobiti tarantulu hranu pa cemo videti oce promeniti se situacija.. Svako dobro!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and WEEDetix

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
pozdrav! je li moguce da biljka stane s rastom jer sam joj previse puta savijo vrh prema dole (LST), nisam nista vezao nego sam ju svaki put kad bi se malo podigla opet rukom savijo prema dole

u pitanju je automatik indoor
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
pa vracala se ona gore ali bi ju ja svako malo savinuo opet u isto poziciju i na pocetku je sve bilo ok cak je vrh krenuo rasti prema svijetlu ( izduzivati se prema gore ) i onda sam cijelu granu koja se malo isto opet podigla savinuo natrag i otad mi se cini da ne napreduje nego je stalno kako sam ju i ostavio.

pa vracala se ona gore ali bi ju ja svako malo savinuo opet u isto poziciju i na pocetku je sve bilo ok cak je vrh krenuo rasti prema svijetlu ( izduzivati se prema gore ) i onda sam cijelu granu koja se malo isto opet podigla savinuo natrag i otad mi se cini da ne napreduje nego je stalno kako sam ju i ostavio.
Takoder sam i listove stalno savijo tako dole te je puno njih ostalo tako savinuto
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
ajd budem oko 4 sad nisam u mogucnosti, na poslu sam a uzasno sam nervozan jer neznam jel sve ok, mislio sam mozda ce me neki vas odgovor smiriti
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vidi,ne razumijem kako si sve to napravio..zato trebam sliku,ne ja..i drugi koji ce ti pomoci.Nije mi jasno kako snaga lampe nije digla granu,listove i kako si uspio savijati bez zatezanja.Mozes saviti,mozes i cropati,puknuti je na 90 stupnjeva ali opet ide prema izvoru svijetla.
Ok..daj slike pa cemo pokusati pomoci:):thumb:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
moze...ma mene najvise muci sto imam dojam kao da sam ju previse izmucio, jer sam kazem svako malo, kad god bih mogao sve grane savijao u isto vrijeme i gledo da budu vrhovi u istoj ravnini, cak i sve listove ispod kojih bi se vidli mali vrhici kokji pocinju rasti da bi dobili svijetla, tako reci htio sam da su mi svi stalno osvijetljeni tj. da nisu u sjeni ispod
 
09.01.2017
22
30
13
38
Pozdrav,
dakle pretražio sam forum, nisam našao odgovor pa ću postaviti pitanje.
Ovo mi je drugi uzgoj ove godine, a budući da je prvi bio loš zbog lošeg vremena, ovom sam se nadao malo više.
Zaradio sam North Light i Amnesiu, oboje automatici.
U prvom uzgoju oboje je bilo visine oko 60cm.
No sada Amnesia zaostaje.
NL je oko pola metra, a Amnesia 30cm.
Vani su u kantama na suncu, kante od 15 litara. Zemlja plantella, gnojivo Biobizz, stare su mjesec dana.
Biobizz grow stavljam normalno, a Biobizz flower malo manje, isto kao i Top max.
Amnesia već cvijeta, ali nikako da poraste .
U vrtu su, sunca imaju od 8 do 7 navečer.
Ne znam dal smijem slike stavljat.
Hvala
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
oce to kod S#1, imao sam i ja to na poejdinim granama, znaci ne na celoj biljci, nego samo na jednom delu. kasnije kad udje u cvetanje ce se rasiri, bar je kod mene tako bilo, ili je do vlaznosti, mezda i genetika, od tri skanka te godine, na jednom je bilo samo na jednoj grani, a na drugom mislim na par grana. nisam se zamarao s tim.
to je sensi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator