Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
jednostavno bude previse za biljku i stagnira rast..oporavile bi se one ali bi cekao 10-ak dana..Hebiga,sad ih pusti nek narastu malo pa presadi po tablici;):thumb:

izvukle se 3 bilje. 2x jack herera i ova jedna cream caramel, al jedan jack herer banana. izgleda da je od stresa oso odma u cvat.
ovo na slici je 33. dan odkad je niknuo. mislio sam pocepat sve te sitne budove koji su se natrpali jedan na drugog? trenutno je sve na 18/6.
savjet?

P01.jpg P02.jpg P03.jpg P04.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Znate šta je fora.. većina koji dođu na forum, su takve ljenčuge da im je stvarno teško koristit pretragu, ili uzeti prelistat ovaj topik 15-25 strana unazad.. 99% odgovora na sva pitanja, ćeš pronaći u ovom Topiku, samo listaj unazad i čitaj.. čak i naučiš mnogo toga.. ma kakve knjige i ebooksi, u ovom threadu imaš više inputa o vezi Cannabisa nego na wikipediji :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja sam ovu godinu izvukao 2 biljke nepoznatog porjekla. Svi znaju na forumu, da nemam slike, nemam dnevnik, nemam nista, ali jedino sta sam radio je to da sam bio na forumu i citao, i samo citao. (one biljoze od predprosle godine ne spominjem jer mi ih je odnijela poplava) ali i to je dio naseg sporta. Jbg, danak neiskustvu. :smoke:
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
Jesi ti siguran da nije autoflower u pitanu?

nisu kupljene kao autosi. bile u original pakovanju 4 komada od green house seeds. fem.
al ako i je autos greskom u pakiranju bila, zar bi ovako mala i u 33. danu od nicanja krenula ovako u cvat (nisam nikad radio autose)?
sprzena je sva jadna bila jer sam ja uhebo motku, al ostale se izvukle i lepo idu zasad.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
Pa i ako te zabo autos, onda je verovatno da


malo sporije ušao u cvet, ako se oporavlja ja bi to ostavio na tom režimu uz malo klope za cvetanje

jako je sitna. saksije koje se vide na slici su 20L.
mislis da joj fali hrane vec. substrat biobizz allmix + stavljeno myco i trichoderme po tablici od biotabs-a. u toj saksiji velikoj je 10 dana tek.
znaci da ne cistim uopce nego da je ostavim kako je? sabijeni su ti jadni budici jedan na drugi, strah me da se tu ne pojavi budj.
 
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Poz narode. Prosli grow sam kada sam narucio ono za kalibrisanje ph metra dobio prasak koji se sipa u 250ml destilovane vode. I tu flasicu sam dobro zatvarao i koristio sam to ceo grow. Medjutim sada mi je stiglo neko go*no u kesici u tecnom stanju. I elektroda se direktno stavlja u kesicu. Ovo mi deluje kao za jednokratnu upotrebu. 20180117_181921.jpg da li ste imali iskustva sa ovim?