Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ja mjenjam doktora danas do 16h
Ja sam ustvari anesteziolog..pa nisam kompetentan,ali sa moje tocke gledista...gangrena!!
Ja bi taj dio amputirao do ispod koljena.
Znaci odrezati taj dio i pratiti situaciju.ventovi na najjace do kraja growa non_stop i kontrola sljedeci tjedan.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Hvala svima na prijedlozima, jedino što mogu učiniti sada za vikend je uzet soli natrpat u kante od 1-2l ( do pola popunit), ispuh, rupa, ventilacija u ostavi ima, ali gura zrak unutra, i fora je što je vani toliko gadno vrijeme, znači opet vlagu uvlači, pa sam kontao naručit one ventove što budu u toiletu, ali da goni zrak vani, samo moram skontati kakav diy filter napravit/namontirat na to, jer ne bi bilo kul da mi čitava zgrada miriše na gandžu, iako je AKF unutra, ipak kada se radi oko biljoza, i bude otvoren šator, miriše to sve.. No pošto je vikend, ne preostaje mi ništa drugo nego pokušati tako sa soli, dok ne odletim u ponedeljak uzet kakav sakupljač vlage..
Ako ništa, cut ću ga cijelog, i to je to.. i onak mu ne bi dao više od 1.5 tjedna.. kada je i onako frgava.. a da ne propadne čitava biljka..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
vidio sam al nisam bio siguran u cemu je problem.
hvatanje plijesni po zemlji i na dnu pota nije nikako dobro i to svi znamo :)
zemlja moze bit mokra iz vise razloga. ili se previse zaljeva uz visoku vlagu i losu ventilaciju..... ili je biljka otisla u "safe mode" zbog necega ne zeli trosili vodu/hranu. Previse vode moze dovest i do P lock pa pokazat na listovima.
...kako god, vlagu treba smanjit ispod 50% i temperaturu hladovine drzat 25-28 sa odlicnom ventilacijom ispod i iznad krosnje....naravno uz adekvatni ispuh koji ce izbacit vlagu dalje od boxa i te prostorije. Uz te uvijete i ako je biljka zdrava, nema teoretske sanse da se nakuplja plijesan po zemlji i potovima...i biljka bi morala popit sve iz zemlje kroz 2-4 dana sa ovom velicinom.... inace nesto ne valja.

ti "cerezit" i ostali odvlazivaci na bazi soli su glupost kakve nema. meni je uspio skupit cca 1dcl vode u tjedan dana. ako zalijes sa npr 10L svaka 2 dana i 10L transpirira u prostor, kako ce onda taj odvlazivac to pokupit ako moze pokupit 2 zlice vode u 2 dana.
...tako da nemojte ni pokusavat to kupovat. ako vec ne mozete ispuh izgurat van prostorije, onda jedino sto dolazi u obzir je ovo sto Hazeri kaze. Elektricni odvlazivac. Ono kad pise da trosi 500 ili 800W i pokupi 20-30L po danu..... to jedino funkcionira....i kosta od 150€ pa na dalje...za razliku od ovih igracka sa soli koji kostaju 3€
 
02.10.2016
6
0
1
Pozdrav!Ovo je moja prva tema na forumu i nadam se da nisam odmah pogresio u vezi njenog mesta. Potreban mi je savet oko 3 automatica.Brendirano je seme,2nl i 1 og kush.07.10. su pobodene u final pot saksije zapremine 10ak l.Rezim svetla 18/6 od pocetka,nakon 20ak dana sam prebacio hps umesto mh(250w).Zemlja florabela uz perlit.Temperatura nije isla iznad 27 i ispod 16.5C.Vlaga 50%-65%.Upuh pasivan,Ispuh 2venta,na jednom carbo filter i 1 sobni mesa vazduh.Djubrivo Iguana za vege,Iguana bloom,CarboLoad i Nirvana booster.Sve po tablicama.Zalivanje kada ozedne.Radjen lst na sve 3.Lolipop na jednoj.Pogledajte prilog 191474Pogledajte prilog 191475Pogledajte prilog 191476Pogledajte prilog 191483Pogledajte prilog 191484Pogledajte prilog 191485Pogledajte prilog 191487Pogledajte prilog 191488Imao problem sa fungus gnats i jedva ih se resio,ali posledice ostale na maloj nl.Moje dileme su zasto ovoliko traje,dns cca 115 dan,a nisu ni izbliza gotove.Trihomi su uglavnom transparent/milky.Koliko ce otprilike trajati jos?Kada da ih flushnem?Mislio sam da mi pomoc nece trebati iako mi je prvi grow,vrdao sam,ali sada sam naisao na zid.Pozdrav jos jednom i izvinjenje zbog nesto losijih slika.Hvala unapred!
Anyone?
 
01.03.2017
59
202
33
1.jpg 2.jpg 3.JPG
Special Queen #1 RQS
Zemlja Florabella (saksija 7L)
150W HPS
Otkad je presadjena u ovu saksiju od 7L, zalivena dva puta sa oko 1L vode bez provere pH.
Stara oko mesec dana.
Temperature i vlaga su u normalnim vrednostima.
ps. Ove crne tačkice su na kameri...
 
Poslednja izmena:
01.03.2017
59
202
33
Mislim da je rano za klopu, jer je iz manje saksije presadjena u ovu veću pre 10-ak dana...Gde će brže potrošiti sve iz zemlje...Mada možda si i u pravu jer je mala saksija, al' mala je i biljka ehheheh :)