Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Pa moze da...Urea nesmije na list nikako cak i kod kukuruza se mora paziti da nedode u srce kukuruza jer ce ga spaliti.Sumljam da je to bijelo po listu kod tebe Bassman od uree ali je moguce :(
 
03.11.2013
38
77
18
Poz ljudi!

Pitanje jedno, da li je nedostatak bora, manjak fosfora u cvatu, pregnojavanje ili nešto sasvim četvrto! :) (malo je stala sa punjenjem cvetova)
U pitanju je Skunk#1. CFL. PCbox. Temp oko 28-30c. Vlaga 50%. LTS. Ph vode izmedju 6-7 (merim s papiricima pa nije baš precizno)...
Plantelom cvet gnojim, manje od pola doze pri zalivanju... tipa, ne jedom nedlejno 5ml na 1l nego svaki put 2ml na litar... Tako već neko vreme i nije se bunila...


capture
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
idi na imgur.com uploadujes tu kopiras link, i ispod ove ikonice gdje smajli imas malu slicicu u taj prozorcic kopiras link slike... jbga bez slike mozemo samo nagadjati sta je..

sad imam i ja pitanje... svidio mi se outor, imam u planu gerilu, znam da ce brzo ravnodnevnica, i sada me interesuje, hoce li biljke uspjeti ako ih sada iz boxa sutnem vani?
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Prije 7 dana sam posadio 3 biljke koje su stare oko 2 mjeseca ali zbog losih uslova nisu napredovale i cjelo su vrijeme bile u malim saksijama smjestene u psenici(sakrivene), jbg :D da li ce stici odraditi vegetaciju, zalio sam ih vcrs prvi put sa plantelom. Sutra sve moram slikati pa nabaciti slike jer msm da mi se pojavila muska biljoza ima neke bobice (pupove). Trenutno jedna biljka ima najmenj 2.2m koliko ce jos rasti?? :signs040: jbg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
daj fotke, koliko su to male saksije ako je biljka 2.2m, i kako tolika biljka skrivena u psenici, kolika je ta psenica kad ni kukuruzi jos nemaju 2m :) ne znam kakvu vegetaciju treba da odrade ako su toliko izrasle
 

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Power izvinjavam se na losoj komunikaciji doslo je do nesporazuma :)

imam 3 velike biljke koje su vani od 1. aprila i za njih sam govorio da su vec sad preko 2m (koliko ce to jos rasti)? i jedna od njih ima te pupolje sto mi lici na musku. Takodje imam i tri male koje sam posadio pre 7 dana one su bile u psenici i mozda su visoke najvise pola metra i slabo su razvijene(hoce li izvuci ista vegetacije)?. Nadam se da sam sada bolje objasnio pa ako moze sada odg na pitanja, trenutno ne mogu doci do slika lose je vrijeme kod mene ali cim prije postavicu slike ;)

sinoc sam zalio plantelom a sada vec kisa dobro pada, da li ce plantela imati efekta ? :sad2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ako kisa dobro pada ko da nisi djubrio, al ponovi kada stane i prolepsa se vreme ;) sve biljke ce ti jos rasti, ako su ti te tri upadljive i previsoke odradi neki trening na njima, a ove manje ce se izvuci ako si ih presadio da dobro mesto, znaci ako je ok zemlja i ima dosta sunca, sretno i fotke kad stignes obavezno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ojebina

Ojebina

Aktivan Član
07.03.2014
69
7
8
Ne razumijem kakav trening? Nemam problema sa njihovom upadljivosti samo me zanima koliko ce one jos narasti, sad mi izgledaju kao divovi i ne razvijaju se u sirinu sve ode u visinu :)
Ali vise o tome kad okacim slike ;)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.923
358
Socotra Island
eelslap.com
Zdravo noob
A sto se pravis pametan pa ne gnojis kako savetuju na pakovanju plantele ? :)

Jednom zagnojis ,pa sledeci put bez gnojiva zalijes .
To je taman period od 6,7 dana kako pise na planteli ( gnojiti jednom u 7 dana ) i tako si miran i siguran da biljka ima dovoljno hrane .

Tek onda ,ako to ispostujes mozes da razmisljas o tome sta ti fali , nisi dao biljozi N/P/K kako valja a tamo razmisljas o nekom boru :)
Moje skromno misljenje ...
 
03.11.2013
38
77
18
Mora malo da se eksperimentiše.. :)

Bolje manje da gnojim nego puno, zar ne, ovako bi trebalo da dobiju dovoljno NPKa a da nepreteram, prošla mi je bil zlo za pušit zbog preterivanja s istim prošli grow?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Noobcina pretjerao si nefali njoj nista onas ima svega previse..nije Plantela sirup protiv kaslja ;)
Ako ti je prosli grow bio "zlo"za pusiti zbog Plantele to znaci da nisi radio flush a hraniti sa plantelom ili bilo kojom kemijom a neraditi flush ..joj,joj :)
 
03.11.2013
38
77
18
Sve znaš.
Prošli grow mi je bio prvi... :) Pa sam preterao i brzo morao da sušim i sve... (ne pitaj)

Vidim da mi je boja prezelena, zato sam mislio da sam preterao... :)
Koji predlog, da samnjim s gnojenjem, da bacim odmah flush jedan ili da sad samo malo zalivam vodom dok se ne odgnoji? :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
poz ekipa....evo bio par dana na putu i doso doma...ugl sve ok osim onaj lst grm. nesto cudno,
izgleda super i zdrav i velik....ali jedna grana kaj izlazi iz glavne stabiljke je povenula....samo jedna grana od njih miljon.
evo slika....pa da vidite....neam blage veze koji k.????? any idea? na grana izgleda zdravo i nije strgana, nema nametnika...nist. sve ok.

(sutra nadam se stize update u dnevnik slike i sve ostalo)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Samuraj u čizmama