Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
sve si mi rekao :p :)
napravila sam recept sa youtuba: ukuha se češnjak, ljuta papričica, đumbir, kora od naranđe i sapun za suđe... vidjet ćemo dal radi..
ovo bi trebala biti atomska bomba za male gadove, samo da mi biljku ne shebe.. valjda neće
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.198
358
baš me zanima rezultat, nekako mislim da to neće riješiti problem
ako ti biljke nisu još u cvjetanju, a koliko vidim nisu, probaj ti ipak neki opaki kemijski akaricid
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
ma ovo je bomba.. ak ne uspije probat ću recept sa duhanom, mada mi taj recept nekak ne djeluje pouzdano... ak ni to ne uspije kupila bum nekaj... ali mislim da će ovo radit
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
probaj ti neki kemijski akaricid kupiti...sve ostalo je kocka. Smradovima treba jako malo vremerna da ju uniste potpuno i zato bez razmisljanja djeluj iz najjaceg oruzja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam and Stipe
17.05.2014
20
1
8
Bok svima imam par pitanj pa da odmah i krenem...imam biljku auto anubisa posadena 12.5 u vazu od 6l stavio sam terra magmu...pa me brine sto je autos star skoro dva mjeseca i jos nije izbacio niti jedan head pa si mislim zato jer je prosla par stresova pa je to vjerovatno prolongiralo vegetaciju....usto vidim na listovim kao neki odsjaj poput nekih kristala pa se pitam dali je to njezin prirodan proces ili to cine neki nametnici?hranio sam jednom sa asefom npk 8-4-4 i to je to.ako neko ima neki odgovor bio bih mu jako zahvalan
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
auto anubis bi trebalo da za 65~67 dana zavrsi, jesi siguran da nije fotoperiodni anubis, nisam jos cuo da nekom automatik nije procvetao nakon toliko dana
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
m@l@-Ustvari si u problemu...prvo moras procitati pravilnik..posebno onu tocku pod broj 14 ;)
Drugo tesko je sada rjesiti spidere,pogotovo jer kazes da su listovi puni jajasaca..e tu je problem.vecina akarcida djeluje samo na odrasle a na jajasca 0 bodova tako da si ustvari sa akarcidom odgodila problem na 2 tjedna cc jedini koji rjesava problem je Vermitec ali je vrlo opasan !
Neznam dali si u fazi vege ili cvjetas,uglavnom koristis ga samo ako vegetiraju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@
17.05.2014
20
1
8
auto anubis bi trebalo da za 65~67 dana zavrsi, jesi siguran da nije fotoperiodni anubis, nisam jos cuo da nekom automatik nije procv,etao nakon toliko dana
siguran sam da....ali pripisujem to stresu koji je prosla kad su je puzevi izjeli kad je imala par tjedana tako da mislim da je malo to prolongiralo vegetaciju...siguran sam zato jer su se pistole lijepo razgranale i dlacice su bijele...spol je odavno pokazala i lijepo napreduje sam o malo sporije,,,ne znam strpljenje je vrlina :)
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Evo kolega me zamolio da pitam za njega i dao mi 2 fotke.Na slikama je Jack Herer automatic.On je u kukuruzu i dobro napreduje no cini se, barem meni da je kao neki deformitet na listovima, ili mislite da nesto konkretno 'boluje'.Listovi su se od prije poceli frkati,kao sto se i vidi na slikama.Ima 2 Jack Herera i kaze oba su takvi

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Bassman je napisao(la):
Evo kolega me zamolio da pitam za njega i dao mi 2 fotke.Na slikama je Jack Herer automatic.On je u kukuruzu i dobro napreduje no cini se, barem meni da je kao neki deformitet na listovima, ili mislite da nesto konkretno 'boluje'.Listovi su se od prije poceli frkati,kao sto se i vidi na slikama.Ima 2 Jack Herera i kaze oba su takvi
Evo bas tako Urea djeluje na biljku....to je problem a ne ph:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Jel se moze ona predozirati s tim ako nju sipaju po kukuruzu,tj jel opasna?vidim da je jako gnojivo.Pitam jer sam i ja nasao na svom automaticu malu bijelu mrlju od necega takvog