Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dulelfc

Aktivan Član
06.08.2014
103
387
63
44
Hvala @CilI druze...samo mi reci da li treba posle odredjenog vremena skinuti ovu traku i kada otprilike, hoce li stabljika biljke moci rasti i debljati se nesmetano ako je ovako uvijena trakom
 
16.05.2018
14
12
3
Pozdrav svima, hteo sam da vam pokazem biljku i ako potrebna opsirija slika, slikacu vam no mn brine da se ne osusi ili zagori jer jedno vreme sam odrzavao kao i bastu sve protiv insekta sam prko al opet neke sitne bube se zalepe oko biljke i ne skinu se dok ih ne skinem inace dosta dbr brzo porasla, problem sad je nevreme kod nas kisovito a biljka je stalno napolju i ne smem stalno da joj menjam mesto zbog murjaka ovde da mi ne vidu da zbije neko sranje...U pitanhu je sativa msm da je zenka jer joj rastu seme izmedju kod drvce, sta zahtevate za sada da odradim, inc biljka je 70cm zalivao sam je obicnom vodom jer od ove biljke hocu prirodnu neprskanu.
20180626_110325.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
zenski cvijet 1530010286479.png muski cvijet 1530010304413.png

imas oba na istoj biljci, sto znaci da je biljka hermafrodit. Ova desno jaja pocupas ako ih nema puno i nadas se da ces imat smo zenske.
...ako ne mozes pocupat kolko se brzo stvaraju onda ces morat ubit cijelu biljku jer nemas sto od nje, osim da nekom drugom outdoorasu pokvaris grow ako doleti polen iz tih hermi jaja.
edit: evo Pow je u biti rekao sve. cupaj i bacaj sve. i drugi put naruci brendirano sjeme pa neces imat ovakvih problema
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio

dulelfc

Aktivan Član
06.08.2014
103
387
63
44
drug, pet clanova ti kaze da od toga nema nista a ti kako hoces...dzaba se cimas i riizikujes a vremena imas da uzmes nekog automata i izguras sve lepo do kraja, i sledeci put napuni tu kofu sa zemljom do vrha i prelistaj malo forum, bar ono osnovno, sta je musko, zensko, hermic...sretno i ziv bio:)