Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
to su kaliksi, otvori jedan pa vidi sta ima unutra :D
ako to skidas/cupas, pogresio si.
@zola
floravit grow je 844 a cvet 556 npk, trebao si poceti max triple doza, ovako im daj jedno extra zalivanje samo vodom, i bice ok.
i da, gladne su :) imao sam slican problem.

sad bas gledam ponudu floravita, bolje da si uzeo ovo za muskatle ili vinovu lozu, NPK je 468.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: zola

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
@zola
floravit grow je 844 a cvet 556 npk, trebao si poceti max triple doza, ovako im daj jedno extra zalivanje samo vodom, i bice ok.
i da, gladne su :) imao sam slican problem.

sad bas gledam ponudu floravita, bolje da si uzeo ovo za muskatle ili vinovu lozu, NPK je 468.[/QUOTE]

Al necu moci da odem tamo tek za minimum 10tak dana, jel im nece napraviti neku veliku stetu ? Mislim da su dovoljno velike i gladne da izdrze.

to su kaliksi, otvori jedan pa vidi sta ima unutra :D
ako to skidas/cupas, pogresio si.
@zola
floravit grow je 844 a cvet 556 npk, trebao si poceti max triple doza, ovako im daj jedno extra zalivanje samo vodom, i bice ok.
i da, gladne su :) imao sam slican problem.

sad bas gledam ponudu floravita, bolje da si uzeo ovo za muskatle ili vinovu lozu, NPK je 468.

al necu moci da odem tamo sledecih 10tak dana, mislim da su dovoljno gladne i velike da im nece napraviti neku vecu stetu ?
Znaci na troduploj dozi za vegetaciju su i dalje bile mnogo gladne, zato sam i povecao na cetvorostruku.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
a i hesi+ ceka ko zapeta puska :D

:D slob ti njima pojacaj dozu PK-a/mikroelemenata i vidjet ces magije, mada znaš i sam smiley9934

sigurno je djubrivo staro, prepakovana etiketa pa me ovo zadesilo, ali tek pred kraj vege, taman kad krece cvet.

Zna se zadesiti i kod biobizz đubriva, neki dan sam mjerio EC vrijednost tekućine sa biobizz đubrivom koje je načeto bilo prije 6 mjeseci,
uz to sam otvorio i novi starter pack, testirano sve na destiliranoj vodi, i EC je daleko veći bio, znači, čim malo nepaziš odmah počne gubiti
vrijednost, tj mislim koncentraciju, valjda izlapi, tako da ću si morati frižider kakav manji kupiti za đubriva, jer izgleda vrućina je opasan igrač kod "organskih" liquid đubriva..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujsprer

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Dobar jutar forume moj najdraži!
NA auto white widowu se vec par dana javljaju nekakva jajašca od pauka narancaste boje bih rekao i spojena su onako, skinuo sam vec dva listica sa tim jajima i vise ih nema, hvala bogu da mogu bit uz njih svaki dan i izviđati situaciju. Inace, u kasnom cvatu je fali mu jos cca dva do tri tjedna.
Da ju spricam duhanom i čilijem? samo po listovima ili moze i po budovima? hvala unaprijed na pomoci ! peace out
I domačice nisu jos izbacile pistile, ako pocnu cvast u polovici devetog nece biti gotove prije prvog jedanaestog...cudna ova godina nešto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Godinu i pol vodim bitku sa spiderima...probao sam sve sto je do sada bilo u praksi.
0 bodova sve !!
Spideri vuku neo na nos..polude od toga.Actara im sluzi kao q10 kremica .Neem je p..dim haha
Sebacil smrdi za popizditi,ali ne djeluje
ALI mamu im ...
pazi ovo!!
Suzbija pokretne razvojne oblike štetnika (crveni voćni pauk na jezgričavim voćkama, lisni miner, trips...).

kontaktni insekticid i akaricid s djelomičnim translaminarnim djelovanjem. Djelatna tvar abamektin je proizvod mikroorganizma Streptomyces avermitilis izoliranog iz tla. Abamektin je insekticid i akaricid s kontaktnim i želučanim djelovanjem. Nakon primjene vrlo brzo ulazi u listove gdje se deponira, pružajući dugotrajnu zaštitu protiv štetnih kukaca koji grizu i sišu. Djeluje na sve pokretne stadije štetnika koji se aktivno hrane. Nakon unosa abamektina u tijelo kukca, odmah dolazi do prestanka ishrane, a kukac ugiba nakon 2 do 4 dana.

A zove se
Vertimec 018 EC
Danas sam napao sa boka..po liniji gdje se naujmanje nadaju..
Kaze lik ...kompa bus sa ovim nasprical i nebu vise spidera.Da si mi prije rekel da vutru diraju prije bi to rijesil hahah

edit
obavezno koristiti zastitnu opremu...meni to sve govori hahah
https://www.syngenta.hr/sites/g/files/zhg401/f/novo_vertimec2001820ec_0.pdf?token=1511172159
 
Poslednja izmena:

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
pa mozes taj organik mix al ne po cvetovima nego po listovima. mada jajasca od pauka tesko da ce nauditi biljci. skidaj ih mehanicki, rukom kad ugledas, nemoj skidati ceo list ako je zdrav. uostalom, stavi fotku da vidimo o cemu se radi
nemam niti jednu fotku, micao sam ih mehanički i bio sam danas i nema ih vise, necu se zezati sa insekticidom kad su mi nadohvat ruke, ako se opet pojave jajašca slikat cu!
 

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
Danas sam na ovo naisao kad sam podigao tegle.. treba li se brinut?
Usput.. jedan automat je zadnjih 20dana bio na 40tak stupnjeva, Cvjetovi kao da su ispalili bili su masni i stisnuti a sad su ljepljivi,ali puhli i cili u “kaliks”-ama. Za 3 dana ga skidam
 

Prilozi

  • 8AE5AE56-8623-4060-B222-E19325BBD6F6.jpeg
    8AE5AE56-8623-4060-B222-E19325BBD6F6.jpeg
    817,1 KB · Pregleda: 70
  • 006A78EA-48CF-4FCC-B922-8402F7AFA99B.jpeg
    006A78EA-48CF-4FCC-B922-8402F7AFA99B.jpeg
    755 KB · Pregleda: 68

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Jesi to poceo tripse uzgajat :rofl:
Salu na stranu. Napadni to svime raspolozivim.

Edit: Moja greska. Ucinilo mi se kao slikano izbliza. Pre veliko je ovo za tripse
 

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
Iman oni prah za mrave i bio kill vec gore, iman i smc protic spidera... ili oredlazes nesto bolje? Nije ih bilo prije 3 dana ocito kako je sparno, a cesto zaljevan onda su dosle na vodu ispod potova.. od 3 ispod 2 su po 2 rupe