Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ce probam, ali sumnjam, pogledaj samo razliku za jedan dan

danas

AJLeON.jpg

juce

Y73eJl.jpg
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
ne, kristal rastopiv u vodi, 20-20-20 + ME 100gr na kantu 12l za vegetaciju, isla ko luda, mislim da sam mogao i vise da je hranim,a prosle nedelje i u ponedeljak 16-11-24 + MgO + ME 50gr na 3/4 kante znaci oko 8l

videcemo, eno curi voda vec sat i po.
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Ljudi biljka mi krenula cvjetat,ima par fan listova zutih,listovi na vrhovima imaju kandje i deformirani su neki,i neki listovi su se savinuli,onako prema van,ako treba slika mogu slikat,jel znate zbog cega bi to moglo bit??,mozda od gnojiva? Negdje sam vidio temu na forumu di su bile te bolesti al kad mi trazilica neradi,vec sat vremena trazim po forumu,al se nemogu sjetit ni kako se zove ta tema ni nista,pa ak mi tko moze pomoc bio bi mu zahvalan pozz...
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Naisao i ja na problem..desava se :) biljke su manje vise usle u cvetanje,jedna koja je ispred ostalih.Nalazi se u 15l zemlje.Vec par dana joj zute listovi,kapirao sam da je to zbog toga sto cveta i sva energija ide u cvetove,a listovi izostaju.
15q7tr5.jpg

..pre 5 dana sam je zalio sa 4ml hidrogena na 1.5l vode,jer sam posumnjao da joj fali kiseonika (korenu).Juce kupio blumi tecno gnojivo za cvetanje sa odnosom N-P-K=6-5-4.1..zalio kako pise u uputstvu,a pre blumija je pocelo i ovo:
el5f0p.jpg

Sledeca biljka koja se zahuktava za cvetove je malo veca,ali takodje su poceli da zute listovi odozdo na gore...par komada je skinuto vec.....
Sta bih mogao da uradim,cisto da izbegnem nesto jos gore sto moze da se desi ? :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
za ekipu koja koristi slavol: on pospesuje rast i razvoj korena i njegovu sposobnost bolje apsorpcije n-p-k i ostalih mikroelemenata iz zemlje. drugim recima: imas veci, jaci i razvijeniji koren koji vise i bolje papa sve sto biljci treba. ako ide slavol kroz ceo grow, a biljka u posudi imate zapravo sledecu situaciju: vise korena u sve siromasnijoj zemlji. kao neki zakljucak mislim da se namece to da uz slavol biljka mora da se prihranjuje, slavol nije n-p-k djubrivo a pomaze biljci tj. korenu da bolje pokupi sve iz zemlje. valda sam objasnio, nesto sam smoren ko matori meteoropata :)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
eve ti odgovora od big bossa,ako se ne varam sad bi trebao da ju hranis sa gnojivom za cvetanje,u prevodu sa vecim omjerom P-K,ako se stigne biljka osvezit drugo neznam sta da ti kazem,mozda se netko pametniji nadje odgovor na tvoje probleme,big up balcan ;)

e da,imas li malo vecu sliku da se vidi cijela biljka pa cemo mozd bit pametniji ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Power hvala,razumem u potpunosti preparat Slavol :) Ako ovo lici na sprzeno,bojim se da je gnojim :) elem,ova slika cveta ,je jedna jedina ..ostale izgledaju koliko toliko zdravo (sada)

Edit: bice slika uskoro...
 
16.08.2014
3
3
0
Ovako , imam par pitanja oko grow-a , odma se izvinjavam ako sam otvorio temu na pogresno mjesto , novi sam clan malo mi je teze da se snadjem , odma bih se izvinuo u vezi toga i zahvalio unapred svim ljudima dobre volje koji mi mogu pomoci. :)

Radi se o tome da sam probao da zasadim sjeme (nepoznatog porekla) . Pa mi oko toga treba malo pomoci jeste da sam precesljo skoro cijeli forum al zelio bi da mi neko kaze nesto vise , jer odgovore sve nisam mogao da nadjem :)

Imam 20 sjemena od vuje koju sam dimio i svidjela mi se pa sam ostavljo sa strane u razne kutijice. Svih 20 sam stavio u casu vode ostavio 24 sata , posle toga ih stavio da proklijaju u navlazeni ubrus , pa u kutiju od patika to sve , posle prvog dana samo je jedna proklijala , odmah sam natopio malko vode i ostavio dalje da klijaju a 2 koje nisu proklijale sam zasadio u 2 saksijice , cisto da vidim oce li biti pomaka dok ostatak ne proklija , od sadjenja je proslo 3 dana ostalih 15 je proklijalo 3 nisu , to sam danas vidio , planiram da ih sve posadim na jedan sajt malo veci pa koja nikne , nikne , zemlju i sve sam vec sredio , sad me zzanima jer znam da je kasno malo za ovaj poduhvat , pa me zanima da li je moguce ista da se desi sa njima , hoce li izrasti i mogu li ista da ocekujem. :)

I da naglasim 4-ti dan mi ove dvije prve zasadjene stoje u saksijama polivam redovno 10 sati su na suncu , i dalje nema pomaka.

Te dvije u saksijama mi i nisu tolko bitne jer prvo nisu proklijale , najvise me zanimaju ovim 15 sto jesu , dal da se upustim u to sadjenje na sajt i ako je prekasno i dali da ocekujem ista od toga. Hvala vam svima puno unaprijed , i jos jednom se izvinjavam ako sam na pogresno mjesto stavio post. :leafblunt: Peace.
 
18.06.2011
17
3
3
32
ok,sefe...pa nista bila je super pre dva dana i danas bacim oko i vidim da su malo pozuteli i smezurali listovi... :p

koristim gnojivo cini mi se da je iguana...