Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.10.2013
79
56
18
Pa ljudi moji! Ja se nikako ne mogu snaći po forumu. svi bitni tekstovi su negdi duboko zakopani. već se danima mučim nać svo štivo potrebno meni i ostaloj ekipi koja baš sad čita moj jad :(
Molim vas da nekako osvježite stare postove jer je dramatična situacija
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Mislim da on misli na fotke, mene je to isto dosta prčilo u početku. Već sam spomenuo ovo par puta. Sve fino opisano ali nigdje fotki. Jebiga imageshack stare fotke bla. Sutra bi mogao nać par bitnijih tema pa možda nać odgovarajuće fotke, da malo i ja pomognem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
to je cfl lampa a ne led ko sto su oni napisali, u pc box i stavljas cfl,, mos takvu istu kupiti i kod nas ne moras narucivati s ebaya.

sta ti je na engleskom, forum? skroz dolje lijevo iznad "Ko smo mi?" imas opciju promjene jezika, poz
 
04.12.2014
19
30
13
84
pozdrav VUTRA EKIPA,, novi sam al citam redovito vas,(GODINAM ), e sad imam problem odma da stavim sve podatke
ovako zemlja je all mix bio bizz razrjedjena sa malo perlita,,,(((tu mi se cini greska))
svjetlo je "hladno 200 wat CFL
najveci problem sto imam to je sa gostom CHESOM, jel ostloj ekipi indica izgleda da odgovara sve tuk,tuk da neureknem,,,
prije neg stavim sliku znaci CHEES je star nekih 2 tjedna i doljni oni prvi pravi listovi su poceli zutit te lagano fleke dobivat i skroz se osusit tad su poceli iduci sa tri lista lagano isto ko i ovi donji te se lagano nazire i prem gore ,,inace vrh joj je zdrav i ona oce da zivi :))
prvih nekolko zaljevanja nisam mjerio PH, ali sigurno znam da je bio preko 7 jel je voda katastrofa a i inace kad mjerim 7 je uvjek,,, juce sam prvi put namjestio PH i zalio a dana s sam namjstio PH stavio malo peroxida i flusho 2 koje su mi mrvu sumnjive i ovaj nesretni CHESE ((jel imam dojam da je ili PH nesto zakljuco ili previse hranjivih tvari) i jos jedna ak48 koja je isto naopako pocela od pocetka isto sumnjam na PH il na previse hranjivih tvari-----------SLIKE;;; OVAJ CHEES SE VIDI ODMSH KOJI JE,,,tad imaju dvije ove sumnjive samo malo su donji listovi zuti,(nist posebno veliko)) i tad skunk blizanci,moglo bi bit ljepo dvoglavo cudoviste
IMG_0020.JPG IMG_0021.JPG IMG_0020.JPG IMG_0021.JPG IMG_0028.JPG IMG_0029.JPG IMG_0017.JPG IMG_0018.JPG IMG_0023.JPG
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Složoi bi se sa Tarzanom,uzmi veće posude i stavi novu zemlju,koliko ti je rasvjeta udaljena od biljoza,temparatura,vlaga navedi više detalja,da se to ispraviti,a i sam si naveo svoje mišljenje da bi moglo biti problem zemlja!pozz,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: indicaVigilante

Rogi

Aktivan Član
20.06.2012
58
65
18
34
Pozdrav ekipa.....

Moze li se u vodu u koju je zamijesan neem prah dodati hesi gnjiva i tako skupa da se zalije...????
Inace neem je potreban zbog fungus gnatsa mamicu im njihovu primjeceni su na zutim ljepljivim trakama jos ih nema previse ali bolje sprijeciti nego lijeciti......

Hvala
Lijep pozdrav
 

Cikari

Aktivan Član
18.03.2013
150
109
43
12
Pozdrav , dali se automatik sjeme odmah stravlja na rezim 12/12 ili i njemu potrebna vegetacija , Prvi puta growam autoflower i nije mi bas jasno . Dali trebam raditi vegetaciju ili biljka odmah ide na cvijetanje . I ako treba ici vegetacija na autofloweru dali trebam koristiti gnojiva u tome periodu . Imam hesi starter kit . Moze mala pomoc .. hvala
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
automatik ce procvjetati i doci do kraja i na 12-12, i na 18-6 odnosno 24-0,, samo sto su rezultati s automaticima bolji ako imamo rezim s vise svjetla, vidim da ti totalno nije jasno sta je automatik pa baci oko :) AUTOMATIK

sto se tice gnojenja u veg. mislim da ti to nije bas pametno jer dosta brzo procvjetaju tako da nece biti potrebe za gnojenjem, savjet: idi bolje s fotoperiodnim u indooru a autose ostavi za van, slabiji je dim a od normalne napravis automatika jer sve sam kontroliras, osim ako bas imas zelju odraditi nekog automatika, kako god se odlucis.. sretno poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
04.12.2014
19
30
13
84
problem je u tom tvom mixu ima tu svega a biljke male.. presadi to u vece posude i u drugu zemlju imas temu pa pogledaj i odluci se koju ces kupiti..

ZEMLJA



Stavio sam zemlju od BIOO-BIZZA all mix((ono sve u njemu i cini mi se da je to bio problem jel je prejaka a nisam je puno razrjedio s perlitom)) i izgleda da je samo ovim dvjema trima zasmetalo jel druge su savrsene,,,,ove koje su bas pokazale da su ""bolesne" samo 2 ozbiljnije ,njih sam flusho

vlaga je 40% udaljenost od sijalice"200w "hladno" oko 10 cm ,,,temp od 20 do 30,,,
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ta zemlja je odlicna zemlja i u nju nemas sta ubacivati perlit jer je savrsena takva kakva je i to ti skupo naplate al nije ona problem vec ti sto se nisi informirao jer u tu zemlju tesko mozes posaditi takve male biljcice ili si trebao dobro isprati tu kolicinu zemlje koju si upotrebio pa kasnije kod presadjivanja nastavio bez problema sa all mix ili si trebao uzeti light mix za prvi dva tjedna

koje gnojivo mislis koristiti?
 
04.12.2014
19
30
13
84
mario### nalo sam se zezno u zemlji i svjestan sam ja kolko je jaka,,te flusho sam je prije sadnje i kad su poceli javljat problemi opet sam je flusho sa podesenim PH, ((neznam bil flusho iostale koje su zdrave)) mislim prva 2-3 tjedna nista ,tad fish mix i super vit, laaaagaaanoo

eee blazena nirvana nikad problem snjom ,,,dok s ovim mainstream semenima imas da nekazem sta,,,
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ma sve ce to doci na svoje ;) ako sam dobro pohvatao zemlja i gnojiva su organska tako da njima nije potrbno stelat ph sto je jedan veliki + a ove ostale vec ako nisu pokazale znake pregnojavanja nemoj ih dirati vjerovatno prvi dva tjedna se malo muce jer im je zemlja jaka al je podnose a kad krenu nista ih vise nece zastavit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp