Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Što kažete jel' počinje ona to sa cvaton ili su to i dalje prefloweri? Nema apsolutno nikakav miris po zelenoj salati, ogromna je već sad ne znam šta ću kad počne streč a kamoli da je foto :))
Samo što nije počela, kad počnu pistili na samom vrhu računaj da počinje cvjetanje.
Trebao si je već prije trenirat, LST, Supercropping (još uvijek stigneš)...ovako sad imaš fino Božićno drvce.:D
 

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Ma nisam mislio trenirat uopće, htio si napravit božićno drvce nešto zabrijao pošto mi je tent 2m visine :crazyd:, misliš li da pokušam bolje neki lst odradit ako nije kasno malo bar da vertikalu sredim, jer jebo božićno drvce ako bude problema :))
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pa croppaj, ne vidim u čemu je problem ;)
 
23.05.2019
50
26
18
29
Ljudi moze pomoc, imam problem!
Radi se o gorilla Zkittlez auto staroj oko 5-6 tjedana.( inace 75 dana od sadnje do zetve) Rezim svijetla je 18/6 i izgleda kao da je u prelowering periodu ali pistila na vrhovima nema, samo kao mali zavijutak! Kao da nece uopce procvjetat!
E sad me zanima dali da je stavim na 12/12 da je natjeram da procvjeta?? IMG_20201207_141518.jpg IMG_20201207_141604.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lemonjuice

COM5

Grow, Smoke and Chill
02.10.2020
520
2.051
163
30
Hrvatska
Jeli imas rupe na dnu te kese? A i da imas rupe voda nemoze bjezat van jer se kesa oblikuje i zacepi.

Probusi par rupa dolje i stavi je tako u kesi u pitar ali ne da dira dno pitara tako da se moze voda cijediti iz kese. Isto tako bocne stane kese nekako zastiti od svjetla nevalja svjetlo na korjenju
 
23.05.2019
50
26
18
29
Jeli imas rupe na dnu te kese? A i da imas rupe voda nemoze bjezat van jer se kesa oblikuje i zacepi.

Probusi par rupa dolje i stavi je tako u kesi u pitar ali ne da dira dno pitara tako da se moze voda cijediti iz kese. Isto tako bocne stane kese nekako zastiti od svjetla nevalja svjetlo na korjenju
Naravno da imam rupe na dnu kese, 30ak rupa i par proreza.. Na svakom zalijevanju voda izlazi kroz rupice i ne stoji direktno na podu vec u posudii za visak vode koju ispraznim nakon svakog zalijevanja. Znaci nema nakupina vode u kesi ni u posudi, a sto se tice zatamnjivanja kese, jutros sam je stavio u jedan dosta veci pitar
 
23.05.2019
50
26
18
29
Jeli imas rupe na dnu te kese? A i da imas rupe voda nemoze bjezat van jer se kesa oblikuje i zacepi.

Probusi par rupa dolje i stavi je tako u kesi u pitar ali ne da dira dno pitara tako da se moze voda cijediti iz kese. Isto tako bocne stane kese nekako zastiti od svjetla nevalja svjetlo na korjenju
Naravno da imam rupe na dnu kese, 30ak rupa i par proreza.. Na svakom zalijevanju voda izlazi kroz rupice i ne stoji direktno na podu vec u posudii za visak vode koju ispraznim nakon svakog zalijevanja. Znaci nema na kupina vode u kesi ni u posudi, a sto se tice zatamnjivanja kese, jutros sam je stavio u jedan dosta veci pitar
Onda si po meni rjesio problem. Svako koliko je zalivas i koliko vode u zalivanju?
Zaljevam ovisno o suhoci zemlje jednom do 2 puta tjedno sa 2l vode, odnosno dok ne vidim da visak izlazi na dnu..
Al posto je to autoflower cudno mi je zasto se nakon 5 tjedana nisu pojavili pistili na vrhovima?