Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Da.. za coco cal/mag je obično neizostavan dio hranjiva.
Zapravo dok čekaš stručniji odgovor možeš i navest kako ju hraniš i koristiš li EC metar?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and 0Marac0
13.11.2016
17
8
3
37
Ne,ne koristim,do sad sam u njih u zadnja dva tjedna stavljao po 1ml,bio growa 1 ml acti verabi po pola mil.boostera gore navedenog,znaci to su tjedne doze,svaki drugi dan po trećinu od prilike
 
03.02.2021
2
0
3
25
Mislio sam ovo proljece posadit prvi put,pusim 2 godine,i vise mi je puna kapa da me okolo svi ti”dileri” zajebavaju i dizu zivce stalno odugovlace i nepouzdani si.Mislis da je bolje za prvi put da uzmem neko sjeme koje nadem kad kupim marihuanu ili da narucim mozda?jeli bolje mozda za pocetnike da automat uzgoje.Mozda malo je svima smijesno al eto nemam koga pitat ni pricat malo o tome a zanima me
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.970
233
Шчбћа
Prvo pročitaš Pravilnik. Onda prelaziš na čitanje ostalog štiva vezano za uzgajanje. Potom sa nekim predznanjem se obratiš mentoru...
A sad će modovi da brišu jer sve ima svoje mesto u odgovarajućim temama. Ova tema nije za takva pitanja.
Jel pusite svaki dan,i koliko ak nije tajna
Pitaj u odgovarajućoj temi.
da bi vidili po kolicini potrosene struje ako se ne varam
Varaš se.
 
Poslednja izmena:
20.06.2020
5
8
3
30
Pozdrav ekipa,
Moj prvi post, prvi uzgoj uopće, 4automatika, 3 easybud-a i jedan dance world cbd.. ova lijeva biljčica samo listovi od nje, neznam koja je jer sam kod presadnje pomješao al moguće da je dance jer ostale tri su manjih listova i pune su cvjetova a ova ništa.. malo pecnute od svjetla sve al žive

Pitanje: slobodno bacam i radim mjesta za ostale tri bebe?
IMG_20210203_215835.jpg IMG_20210203_220637.jpg
 
20.06.2020
5
8
3
30
Uzmi me sa rezervom, početnik sam, al automatik je, bar bi trebao bit.. nemam ni vremena ni financija a ni mjesta baš za to.. znači bacam
 
Poslednja izmena:
20.06.2020
5
8
3
30
Nažalost do 5. Mjeseca moraju svi tragovi uzgoja nestati, nemam gdje nastaviti do daljnjeg, a držati je baš i nema smisla jer neće procvjetati jer još jedan box i nije baš opcija.. svejedno, hvala ti puno
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ne,ne koristim,do sad sam u njih u zadnja dva tjedna stavljao po 1ml,bio growa 1 ml acti verabi po pola mil.boostera gore navedenog,znaci to su tjedne doze,svaki drugi dan po trećinu od prilike
Da bi imao dobre rezultate sa biobizzom i cocom, trebaš koristiti acti veru od početka do kraja, raspon pH bi ti trebao biti od 6.0 do 6.4, a pH minus ili plus solucije bi isto morali biti od biobizza da ne uništiš bakterije koje dodaješ sa acti verom. I cal/mag ovisno o vodi kakvu koristiš. To čisto prenosim riječi od čovjeka iz biobizza.
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ma zato sam to i napisao pa neka čovjek sam odluči. Svi znamo da svatko svoga konja hvali :) iako je imao dobre argumente što se tiče acti vere, a sad šta im je taj pH minus drugačiji od ostalih, to ne znam.
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Plijesan u zemlji?
Primjetio sam danas kroz rupice na dnu ''paučnu'' u zemlji jednog klona(cca 2-3 tjedna u vegetaciji)
Predpostavljam da je to maslo Fungus Gnatova jer ih ima malo u vegetacijskom boxu. Špricam stranice boxa sa nekakvom ''bootleg'' verzijm biokill-a.
ABroj Gnatova se smanjuje, ali šta da radim sa tom plijesni?
I smije li Biokill doć u kontakt sa listom ili zemljom?


Hvala i :respect:
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Morat ćeš ju ostavit da se dobrano osuši zemlja od vrha do dna tegle, i ručno maknut paučine koliko je moguće. Meni se samo znalo desit na površini zemlje pa sam nasipao cimeta i nisam više imao problema.
 

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.891
233
ni na nebu ni na zemlji
Pozdrav ekipa evo da se i ja javim sa problemom pa ako neko moze pomoc bio bih zahvalan na slikama je cream Carmel auto sweet seeds,imam jos jedan NL auto Linda seeds,koji ima isti problem.stare su 4 tjedna,Coco brix je umjesto zemlje,svjetlo 250w hps Dual spectrum.ako treba slikar cu i NL.hrana koju dajem trenutno je biobizz bio grow i biobizz acti vera,i advenced meta booster.neznam dal' sam pretjerao sa hranom il' necega fali.tem je od 20-30 stupnjeva,pH 6.5-6.8,evo nadodao sam i NL
kokos i biobizz neidu nikako.... moras uzeti neke nutrijente za kokos ili hidro.... pH trebas drzati od 5.6 do 6.2..... svega joj fali.... ocigledno calmg.... stabljika je tanka... ona je gladna i pogledaj joj cvetove....
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Iskreno.. ja se ne bi puno ni brinuo previše što je na dnu, bitno da mi nije na površini pa da dođe u kontakt sa lišćem.
Samo pazit na zalijevanje i da ne ostaje voda u tanjuriću.
A možeš probat i malo nasipat cimeta u tanjurić al se pripremi da će ti narednih tjedan dana totalno prevladavat njegov miris, biljku jedva da ćeš osjetit.