Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2014
6
0
0
imam jedno pitanje,posto sam pocetnik previse sam zaljevala biljku i sada su mi se doljni listovi poceli susit,sta da napravim da je spasim da mi se ne osusi skroz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
zali jos vise ;) pa sta mozes, sacekaj da se skroz osusi zemlja pa ces videti u kakvom je stanju i jel moze dalje, okaci fotku da vidimo
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Kad su tako male biljke u pitanju,nemam pojma što da ti kažem? možda je zbog prevelikog zalijevanja počeo truliti korijen,možda treba više ventilacije,ima jako puno uzročnika da bi se u par riječi moglo bilo što reći!?!?Napravi kaošto je Power napisao.Prestani zalijevati i moli boga da opstanu... Nije na odmet pročitati malo tutorijala o uzgajanju prije growanja,ima i dosta dobrih dnevnika u kojima je lijepo opisano koliko i kada se zaljevaju biljke itd...
 
22.04.2014
6
0
0
ja sam ih presadila u drugu posudu,promjenila im zemlju i zaljevam ih svaka 2 dana,mozda im moram pocet stavljat gnojivo,jer meni iz te stabljike raste druga ako me shvacas,a listovi su mi suhi na vrhovima....sta mislis o tome? ili da im promjenim zemlju
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
vec sam ti napisao da je potrebna fotka, bez fotke ne mozemo raspravljati o problemima, snadji se, pozajmi od nekog digitalac... kako misis da skontamo ovo "jer meni iz te stabljike raste druga ako me shvacas"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
dora1990 je napisao(la):
ja sam ih presadila u drugu posudu,promjenila im zemlju i zaljevam ih svaka 2 dana,mozda im moram pocet stavljat gnojivo,jer meni iz te stabljike raste druga ako me shvacas,a listovi su mi suhi na vrhovima....sta mislis o tome? ili da im promjenim zemlju
presadila si biljčice od 3 i 5 cm i promijenila zemlju?!?!?
za početak pročitaj
https://vutra.org/topic/1365-amaterski-vodic-za-indoor-uzgoj/
 
24.03.2014
25
28
13
pozdrav ekipa, vec zadnja 2-3 dana mi se cvijetovi suse, i bijele dlacice postaju smeđe puno prije nego ocekivano, uz smeđe pjege na listovima, mislim da je rijec o nedostatku bora, moze biti i do tog da je sprzena gnojenjem, iako nevjerujem da je to, dobija pola od preporucene doze. Pa ako ima ko kakav savjet dobro bi doša. Evo i par slika, predzadnja je zdravi cvijet sa sporednih grana, ostale su problematicni dijelovi
http://imgur.com/a/1WQDH
problem se javlja samo na vrhovima, donje grane i listovi su netaknuti
 
24.03.2014
25
28
13
ne sjećam se točno proizvođača, mala 0.5 L četvrtasta zelena boca sa crvenim čepom, uglavnom služi za cvjetanje, u uputstvu kažu čep te boce (koji ima 10 ml) na litar vode, ja sam stavljao pola običnog čepa na litru. Sutra cu otic vidit tocno kako se zove. Mislis da je gnojivo sprzilo? Mislio sam već jučer flush radit al ako se radi o nedostatku bora vjerojatno bi samo pogorsao stvar