Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2014
29
29
8
Pitanje - Imam biljcicu od par centimetara i nekidan je kisa padala i otkrila donji dio skroz kod pocetka korjena i otad se pocela naglo susiti.Juce sam vratio zemlju na mjesto.Hoce li pomoci ako je dosta zalijem ovih par dana?


Zbog 2cm izlozena suncu citav korijen se osusio.Danas iscupao biljku.Sreca pa je jos mala bila pa i nisam puno truda ulozio do sada :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shonecar
24.04.2015
31
20
8
e meni je biljcica naglo neshto iznikla iz zemlje sad neznam da nije mozda od vetra ili slicno da je neshto,neko otkrilo ali vidi se dva mala listica kao da se klica pocepala na dva dela ali neznam da li da je josh malo zagrnem zemljom ili da je samo ostavim tako!? nebih da ispadne da moram da je bacim!
 
Poslednja izmena od urednika:
24.04.2015
31
20
8
haha! malo u elementu! :puuuh:: ali od prilike sam to i hteo reci cudno mi da od jutra do podneva, od gole zemlje do vec biljke prodje samo 2/3 sata!
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Lijep pozdrav svima!!
Nesiguran sam u jednoj stvari pa da pitam strucnjake,:)
Imam jednu blueberry auto na balkonu u 11l saksiji i koristim zemlju plagron grow mix! Vodu kojom zalijevam spustam sa 7.8 na 6.5 pomocu ph- tekucine. Danas sam izmjerio drenazu kad ono dole izlazi voda ph 5.9. Jel to u redu ili da dignem ph vode kojom zalijevam? Hvala unaprijed;)
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Imam cijeli komplet hesi starter paket, ali posto sam citao na homepage (bulk seeds) da je ta blueberry auto jako osjetljiva na gnojivo, imam u planu jednom max. dvaput sa po pola doze gnojiva za cvat plus mozda malo fosfora. Na vreci plagrona stoji da je u zemlji gnojiva za otprilike mjesec dana tako da ne zurim s istim. Sliku biljke cu okacit(ako uspijem):) cim dodem s posla
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Zasto ne probas Power Zyme recimo? Super vit joj dajes? Steta je ne probati da li prima ili ne prima. HESI je inace podosta blago gnojivo. Ajde nkad nabacis sliku pa da vidimo situaciju :)
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Nista joj za sad nisam dao.Kupio sam je kao klon prosli petak tako da je tek danas sesti dan kod mene, a zemlja je prilicno dobro pognojena pa necu riskirat posto sam pred 2 godine sve spalio :lol: Mogu sliku direktno na Vutra okacit?
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Imas paint na racunalu sigurno. Otvori u paintu pa smanji. AKo imas office instaliran desni klik na sliku - open with - microsoft office 2010 ili koji vec. ;)