Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.254
10.209
358
ništa ne pišeš kako i čime ih hraniš, meni se čini da je možda gladna jer su samo fan listovi u pitanju ili još vjerojatnije da imaš neke bube, uzmi povećalo ili mikroskop i pažljivo pogledaj i drugu stranu lista
ne znam koliko je septoria uobičajena u indoru, mada se slažem da izgledom može podsjećati
 
07.02.2016
61
20
8
38
Bube nisu i nemam nikakve nametnike. Kak je lepo growati u zimi.
Hranim ih Biobizzovim bloom i groow. Prema njihovim podacima kako i koliko.
Ta flekava sigurno nije zbog dohrane. Odnosno, nista nije sigurno.

Procital onaj clanak s linka koji je kolega @hazeri postavil. Podsjeca na septoriu i ima slicnosti al mislim da nije to. Srecom kaze za septoriu da ne moze unistiti cvijetove.
 

mr_nice

Aktivan Član
01.08.2016
52
522
83
34
druze isto se imeni desilo i uspijo zaustavit širenje flushom...nut lock je problem po meni...
a desilo mi se tako sto samo jedanput nisam reguliro ph tokom zaljevanja...počeli mi listovi hrđat poprimat ljubicastu boju....za zaplakat...al flush zaustavio nadam se da ce i tebi...
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.031
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
U zadnje vrijeme ima dosta problema s tim biobizzovim gnojivom i mislim da je vrijeme da se pocme izbjegavati
Mislim koja svrha od skupog i kao kvalitetnog gnojiva kad moras troduple doze davati?
 

mr_nice

Aktivan Član
01.08.2016
52
522
83
34
uopste nije istina sve ovisi kako naviknes biljku tjst kolko joj daješ i nakolko je naviknes....
probo dosta gnojiva i za sad samo čista 5tica...okus tezina ma sve bio bizz top
 

mr_nice

Aktivan Član
01.08.2016
52
522
83
34
neda mi se svadat..htjeo sam samo decku pomoc oko problema...kazem imam iskustva sa biobizzom i nebi ga mijenjo za nista..i uopste nije istina 3dupla doza nikad nisam stavio vise nego 5militra na 1l prikraju tako da neznam ocemu pricas..
 

mr_nice

Aktivan Član
01.08.2016
52
522
83
34
slažem se sa tobom opa cupa sto se tice cjene jesu skupi al meni se svaki put isplatilo....
sto se tice moga gusta....stvarno okus neusporediv sa nicime jedino svoju zemlju jos nisam napravio...sve sto treba je koristit tablicu biobizza i to je sve i stvarno rezultati oduševljenje
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.031
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
neda mi se svadat
Ko se bude svadjo dobije ban :D a i ne znam od kud ti da bi se netko trebo svadjati :)

i uopste nije istina 3dupla doza nikad nisam stavio vise nego 5militra na 1l prikraju tako da neznam ocemu pricas..
Ja ga ne koristim ali znam bar tri covjeka koja su stavljala duple i troduple doze,jer kad su isli po tablici od biza biljke su se zalile na manjak nekog elementa :)
dobro ;) malo smo ljuti na cijenu BB,AN i sl.vazno je da se iskustva podijele..bez dizanja tona :)
Ma nije problem cijena,samo ako me neko vec osisa po djepu onda ocekujem dobar razlog za to sisanje :D

uopste nije istina sve ovisi kako naviknes biljku tjst kolko joj daješ i nakolko je naviknes....
Nego ovo mene najvise zanima u svemu tome
Kako naviknuti biljku da ne bude gladna a da odradi vege i cvjetanje u fulu?
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Malo je nezahvalno pricati o dozama, a da se ne navede kolike su biljke u pitanju i u kojoj fazi. AN preporucene doze su odgovarajuce za biljke koje su porpilicno velike i imaju uglavnom preko 600W svetla po biljci. Ako se vec diskutuje o doziranju djubriva treba pomenuti starost iste, velicinu, fazu u kojoj je trenutno i najvaznije EC/ppm.
Ovako se samo pretvara u raspravu koja nema puno smisla... :bocni::
 
07.02.2016
61
20
8
38
Puuuno priče malo odgovora.
Zemlja je Florabella, žuta. Automatici u 15l teglama. Start im bio 18.10. Svjetlo 20/4.
Vidjeh negdje u nekoj temi o problemima u uzgoju i bas je takav slucaj bio naveden. I nemrem vise naci.
Nema veze. Flush napravljen pa budemo vidli