Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.09.2007
30
2
0
40
Izgleda da sam porucio , snasao sam se nekako i stigao mi je mail order confirmation i tu svi podaci. Nadam se da je porudzbina uspela ??? interesuje me samo za koliko to od prilike stize ako je sve kako treba ???

Hvala na pomoci
 

D_Girl

Banned
Banovan
01.12.2007
0
0
0
41
ma ljudi mene zanim jel ima ko u bg da mi proda dobre vutre.. jak thc... ili neku gljivu?? nadam se da ćete mi odgovoriti..nova sam u ovome.. zato izvinite ako vam se čini čudno... nisam informisana, a sutra bih tj. već danas probala tu gljivu..što pričate da je ima svuda i da je super halucinirati kao u snu..javi te se Beograd molim vas...
 
18.06.2009
23
2
0
39
Evo meni bash danas stigao Alien order porucen 12.08. - Doneo postar na vrata.
Placeno karticom.
Nirvana koju sam narucio 9.07 josh nije stigla - prestao sam da se nadam.
Od sada samo narucujem preko Alien-a... ionako ima izbor skoro svih seedbankova.
 
21.08.2008
46
8
0
43
Ja još ceka od aliena... Poslato 6.10,potvrdili su mi preko maila da su dobili lovu i poslali sjemenke 11. ili 12.10.,al još nista ne dolazi,valjda ce ovaj slijedeci tjedan...
 
19.05.2008
47
4
0
42
.......sta vi mislite o ....... org jel imo iko kakih iskustava s njima....kontaktiro sam ja njih al dalje me zanima neko osobno iskustvo

evo sta su mi odgovorili na pitanja o nacinu dostve itd.:

saljem putem Hrvatske poste.Ili je pismo ili paket.Nema nikakve reklame!
Sijemenke se salju kao otkupno pismo.Postar ti donese pismo,koje mu platis.
Saljem prvi radni dan(ili isti,ako je dovoljno rano).Ako nemam
slucajno na lageru,pozovem,pa dogovorimo.
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Scena u HR još baš nije razvijena. Barem ne što se tiče sjemenarnica. A dotična stranica toliko ružno izgleda, da nemam više volje naručivati od njih. Inače da, meni su slali nekoliko puta i nije bilo nikakvih problema. Ali ond sam samo bio "nešto" načuo o njima i tu je bio kraj. Moj novi favorit je Allien stvarno su PRO!
 
03.12.2009
8
0
0
38
Pozdrav svima molim vas jedan hitan odgovor naime zapela mi je akcija seedshopa http://www.cannabisseeds.com jer daju za 3fem white widowa 20 fem ww džabe i danas je zadnji dan akcije.čuo sam da imaju veze sa alienom pa bi htio pitati dali su pouzdani te naručivanje maestrom da je tamo moguće sam vidio što je u osnovi kartica za tekući račun.dali podržavaju wu ili slanje cashom.i odakle šalju i molio bih odgovor i za moj prethodni post u rubrici kako da naručim seme u vezi /www.marijuana-seeds.nl/ tj. dali su pouzdani i odakle šalju?molim vas što hitniji odgovor bar za ovu prvu stranicu.hvala unaprijed možete mi i na mail poslati poruku
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
NIKAKO NE NARUČUJ! Cijene na tom siteu su višestruko manje za određene sorte nego originali (tipa 6-10 puta jeftinije?!?!?!) iTo ti je 100% scam i još dobiš 20 besplatnih LOL. Da dođeš na sajt sutra valjda bi pisalo da rasprodaja završava 4og ;)
Imaju i respektabilni sajtovi rasprodaje i daju besplatno sjeme... freebies samo što to ne razglašavaju na sva zvona. Pogledaj Alien i Seedboutique, a ima shopova dobrih i u Italiji i Španiji.

EDIT: Evo šta kažu:
20 FREE WHITE WIDOW WITH THIS SPECIAL OFFER, 56 FEMINIZED MARIJUANA SEEDS, Made up of 12 White Widow, 12 Himalayan Gold, 12 Super Silver Haze PLUS 20 FREE Feminized White Widow

30 €
56 sjemenki za 30 evra... To ti je strašna navlakuša
 
03.12.2009
8
0
0
38
Hvala na odgovoru.može mi tko reći o narućivanju sa /www.marijuana-seeds.nl/ tj. jesu li pouzdani i dali salju iz engleske.imaju neku opciju stealth pošiljke pa me zanima koja je razlika.i može tko reći šta o cheese fem za indoor ili je bolji brainstorm fem.dali je istina da daju toliko koliko pišu i da brzo rastu?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
A baš si zapeo za te neke žnj sajtove. Alien, Seedboutique, Samenwhal, vu-du... tu si pogledaj.
Vremena cvjetanja i prinosi su ti jako relativni i često samo okvirni, malo prenapuhani radi marketinga...


Btw onaj http://www.cannabisseeds.com/ je skroz fake! Čak sam pogodio da se dan isteka "akcije" svaki dan miče.
 
03.12.2009
8
0
0
38
www.marijuana-seeds.nl mi se baš uopoće ne čini nepouzdan da ti budem iskren cijene su im više manje korektne a i jednostavno imaju neke informacije u svezi prodaje.sigurno je netko naručivao preko njih pa bih molio lijepo iskustvo bilo pozitivno bilo negativno.imam love samo za jedan pokušaj a i cijene su im u funtama koja je jako povoljna.znam da svi preporučujete aliena ali oni jednostavno trenutno nemaju to kaj me zanima po toj cifri.ajde ljudi molim vas za neko iskustvo sa tog shopa makar na pp ili mail.hvala unaprijed
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Odgovoriče ti neko kad naleti,valjda ima neko ko je naručiva tamo,za alijen i neke spomenute imaš recept na forumu,a za sve ostalo se jednostavno strpi,ili sakupi još nešto para jbga nisu to enormne razlike,ili prilagodi nešto sebi šta je jeftino i jednostavno,ili potroši to para šta imaš na nešto sasvim treče i jednostavno sačekaj bolju priliku.
Evo dao sam ti par izbora,kad sam high pun san ideja ko g.......:vb_kez:
sSamo polako:)
 
03.12.2009
8
0
0
38
Evo ipak sam promjenio mišljene jer sam malo listao po drugim forumima i iskustva su svakakva za taj seedshop pa brijem od aliena uzet.Imam pitanja par;naime najviše me sad na alienu interesira sjeme od greenhouseseeds,dvojim između great white shark fem. i super lemon haze pa kaj biste vi preporučili za indoor dvije biljke bi posadio.Nekako me više vuče na greatwhite shark jer je prije žetva i kako piše na stranici od aliena.Molio bih vas iskustva od greenhouseseeds sjemena(dali je visok postotak germinacije i dali je visok postotak ženka u fem. sjemenu).Odgovore bih molio na private ak može.Hvala unaprijed