Alien shop i banke semena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2007
5
0
0
39
khm... ja sam narucivo i salju iz sibenika.. tako kaze pecat na kuverti.. i postar ti donese doma na vrata, lijepo mu platis i to je to.. uz to me zvala zena da potvrdi moju narudjbu sto me bilo malo zacudilo, al sve proslo ok.. postarina nekih 20-25kn koliko me pamcenje sluzi..
 
06.04.2007
14
0
0
37
Ja narucio bas early special direktno od njih i stiglo je nepreporuceno u super stealthu. napravi narudžbu i bez straha i u roku 2 tjedna stize. I cisto sumnjam da otvore kovertu na carini da bi skuzila murija zato kaj je jako dobro skriveno.
 
03.05.2008
7
0
0
44
Ej ljudi molim pomoč oko narudzbi sjemena, platio bih dotičnom growshop-u preko računa koji su naveli, samo mi recite kako ide postupak plačanja i nabave?n I da li mi murja može doč na adresu zbog toga?
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Smajser je napisao(la):
Ej ljudi molim pomoč oko narudzbi sjemena, platio bih dotičnom growshop-u preko računa koji su naveli, samo mi recite kako ide postupak plačanja i nabave?n I da li mi murja može doč na adresu zbog toga?

murija ti nemoze nista iz razloga jer u pismu ne dobivas nikakve infoe tko ti salje posiljku niti radi cega nema bas ama nikakve informacije tako da se mozes pravit mutav da nemas pojma tko ti je to poslo i radi cega a oni nemaju nikakav dokaz s kojim bi mogli dokazat suprotno, al jednog se pravila moras drzat... ne narucuj to na svoje ime niti na adresu gdje ces growat tako ces bit 100% siguran...

ajme osjecam se kao papiga :D
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
neznam brate za njih ali jel ti nije jednostavnije naruciti preko aliena ili necega sto je vec poznato na forumu,pouzdani su ja sam narucivao i nisam imao problema s nicim...
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Alien je dobar ,narucivao sam mnogo puta i stizalo je bez problema, mada sam skoro imao problema sa njima nisu mi poslali sta sam narucio jer sam adresu napisao rukom a trebalo je da odstampam.Moja greska.
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
poz, evo malo sam sad gledao po tom alienu i kod ženskih biljaka većina je rasprodana.. jel bi to trebalo brzo doći nazad ili će potrajati neko vrijeme.. naručio bi prvi put, vamo sam se upoznao sa postupkom i svime ostalim, hvala vam puno na pomoći, e sad još samo ako netko može pomoći s time kad dolaze, ako netko zna bio bi zahvalan :-D
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
e, jel ovi iz aliena kad salju semenke za srbiju il hrvatsku il bosnu, znaju da salju nesto sto je ilegalno kod nas?
i procitao sam negde da uopste ne napisu adresu sa koje je poslato, e sad me zanima da li ja njima mogu da kazem da napisu da je op petra perica, a iako napisu tako, ako se nekim slucajem vrati pismo, a ne mogu da ga daju peri pericu, sta bude?
i pala mi jos 1 ideja na pamet, da im u istom pismu sa narudzbenicom i parama posaljem jos 1 ne zatvorenu kovertu na kojoj pise srecna ng i praznici... :) to im na carini sigurno nece biti sumljivo
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
dobar je strah ko ga ima.... :) nemoras se bojati carine 99% je sigurno znaci jakooo male su sanse da nesta krene u krivom smjeru a valjda nisi te srece da 1% prevlada :cool44: napisi im svoje pravo ime i prezime i adresu da se neko nebi drugi obogatio tim carobnim semenom :) :spliff:

p.s: ovo prvo tvoje pitanje bi i mene zanimao odgovor :signs053:
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
nisam siguran da si me razumeo, mislio sam da napisem svoje ime , prezime itd, ali da njima kazem da lupe neko ime i adresu odakle salju, jer citam da skoro uvek posumljaju na pisma bez podataka sendera
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
pozz vutroljupci... imam pitanje a tice se sjemena i njegovog narucivanja. Zasto na stranicama banke sjemena kod nekih sorti pise 5, kod nekih 10 komada a kod nekih nista? cudno mi je da dobis jedno sjeme za 30ak eurica isl pa vas molim za objasnjenje.
Postavljam svoj prvi grow upravo (PC midi, 4x23W) i morati cu naruciti sjeme pa me ujedno zanima i sortu na koju da se koncentriram..? Ja sam mislio [FONT=&quot]Black Jack ili [/FONT] [FONT=&quot]Lowryder-Ak47 [/FONT][FONT=&quot] iz aliena ili Misty s nirvane....

hvala na pomoci
[/FONT]