Amnesia haze & 9pound Hammer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kobi

Banned
Banovan
26.08.2013
75
188
33
Ne zaboravi da dobro isperes zemlju pre branja da bi stvarno dobila ukus koji je gore naveden...najveci kvarioci ukusa su u stvari preparati za prihranu bilja...to mozes bolje da pogledas i da se informises kako to rade pravi profesionalci na ytubu...samo kucaj Greenhouse.nl
Dva lika koji su vodeci u uzgajanju...samo ih prati i nece biti problema...
P.S. gde si nabavila seme...ako nije tajna, posto bi ja sve narucio al mi zent...voleo bih da cujem iz prve ruke!? :)
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Sretan i obilan grow, još jedan koji budem pratio sa možda najvećim zanimanjem, zbog strainova.Naime Amnesiu pušim veči dio ljeta i zaista je odlična stvar, mene osobno ako sam normalno naspavan drži budnim kad zapalim pljugu poslje posla oko 18h pa oko 23h još jedan pa u 1h cca ujutro još jedan, baš ta amnesia (bar meni sttrain koji je dizalica, volim voziti bicikl ili piskarati na forumu itd...baš daje energije fino lupa, po cjelom tjelu :) što se amnesie tiće gledao sam dva growa od frenda (to i pušim) amnesie i uvijek im je davao bar tjedan do deset dana mimo "oficijelnog" broja dana od proizvođaća, preporućam ti isto jer je razlika povelika, za ove hammere ne znam ali ako oni kažu da dobro lupa "packs a serious punh" ja im vjerujem da je jako, to drži po par sati...recimo..

sretno

peace...

S.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bulldogSplit
08.03.2015
149
125
43
33
:wave:Dobro došao.Pratit ću da vidim kako mi se imenjakinje ponašaju.Reci mi samo zašto su ti oba venta tako visoko i čini mi se da su ti potovi prozirni(jesu to završni)a valjda znaš da korijen ne voli svjetlo ali već će ti iskusniji reći više o takvim stvarima, sretno u nastavku...:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bulldogSplit

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
P.S. gde si nabavila seme...ako nije tajna, posto bi ja sve narucio al mi zent...voleo bih da cujem iz prve ruke!? :)

Kobi brate musko sam :) sjemenke sam,nije tajna,iz amerike dobija za rodjendanski poklon istina malo je kasnija al poklonjenom konju se ne gleda u zube,skup sa grinderom i jos nekim sitnicama :)

Superfly hvala na dobrim zeljama :) ¸
strainove sam izabra bas zbog toga sta su u potpunosti razliciti..amnesiu od kada sam proba i odusevija se nacinom rada koji mi bas odgovara kad sam na poslu odlucija sam da cu je jedan dan imat..i eto doslo je vrime :)
iman problema sa ledjima,posljedica prometne,i sa lezanjem tako da mi je hammer naisa ko budali pleska..navecer trubica i krevet mi je ponovo opustajuce mjesto pain free zona :)
nadam se samo da ce moje bit priblizno dobro kao i to sta sam proba..znam tu je :vutra: da pomogne ako di zapne pa rezultat nece izostat..

Hammer..odsis je uvik u najvisljoj tocki,topli zrak ide put gore...potovi jesu zavrsni i bjeli su nisu prozirni,nadam se da to moze i da korjenu nije previse svitla..nebi bilo zgorega ako naidje koji veterean pa da baci savjet :D
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Pitanje o topingu..kad ga je najbolje napravit?
Kod mene evo 4 kat se formira pa sam ga mislija capnit e sad da pricekam koji dan za jos kat il dva il da skidam odma? Znam da sa svakim stresom krece oporavak i produzivanje vege faze,a ja ih ne mislim drzat u vegi vise od 30 dana,tija bi ih skinit pocetkom 12 miseca da pocastim za rodjendan..
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ako krene ubrzo sa dve nove,onda odradis obe,al s obzirom da planiras 30 vege,dovoljan ti je jedan top uz lst posle :) sad po zelji ti,sve se moze kad se hoce... 30 vege i plus 15-25 dok krene cvetanje,sam procenis po curi,ako joj odgovara,odradis,ako ne,pustis je :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bulldogSplit

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Hellou :vutra:

vrijeme je za update

evo nas na pola puta planirane vegetacije..15 dana je proslo od kad su ugledale svjetlo dana..uzivaju one i uzivan ja gledajuci ih :)
nikakvih problema neman za prijavit..danas su topirane..dan,dva da se malo oporave onda pocimam s lst
rezim 18/6..temp po danu ugodnih 29 a noc 26..vlaga 40-60%..zaljevane su samo jednom prilikom presadjivanja prije 7 dana a zemlja je jos uvik vlazna tako da mislim da im vode nece trebat sigurno 5-6 dana..sretne one sretan ja
par slika
grupna prije topiranja
1.jpg 2.jpg
hammerNo.1
3.jpg 7.jpg
hammerNo.2
4.jpg 8.jpg
hammerNo.3
6.jpg
njemu je tek 7 dana od pocetka sramezljiv al polako vata zaostatak..danas presadjen

amnesia
5.jpg 9.jpg
ona mi je nekako sumljiva sa ovin sirokin listovima :whato:: valjda navarena glava nije promisala sjemenke,uostalom nebi bilo nista cudno za mene..a bas zelim amnesiu..necu se previse opterecivat,gledam sam neke dnevnike i svima je u pocetku imala sire listove..tako da preostaje samo cekanje :)

topiranje
16.jpg
15.jpg
hammerNo.1
10.jpg 11.jpg
hammerNo.2
12.jpg 13.jpg
amnesia
14.jpg

prijedlozi i kritike dobro dosli :)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Odlicne su druze!! Samo bit ce ti guzva malo ako planiras sve trenirati..?? :zvezda::. Hm sumnjiva je ova amnesia zbog oblika listova. Izgleda kao prije neki kush nego haze.. a zavisi mozda je jednostavno takav phenotyp povukla.. sretno dalje,pratim hamere.. pozz :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bulldogSplit

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Hvala peoples :)
Hammeri su regular a nisam te srice da budu svi zemske pa se nadam da nece tolika guzva..jos 15 dana vege pa cu vidit bude li guzvakis borit cu se :)
Buni amnesia i mene al ovi listovi su mi bas ekstra..buci buci,masni i debeli..valjda pokaze ona svoje pravo lice..
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
Kod mene je mozda malo i previse opusteno sto bolju polovicu redovito izbacuje iz takta..Jajani ce bez upozorenja ostat bez glave nece ni znat sta ih je snaslo..jedna,dvi cure ja zadovoljan..nekako bas prizeljkujem guzvu i izazov :)
Opustajuca atmosfera prvi uz jutarnju kavicu a onda sa pasima u djir prije nego sunce upece
DSC_1397~2.jpg
 
Poslednja izmena:

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
pozdrav ljudovi :vozdra:

20 dana stare
temp dan 29, noc 27C
vlaga 40-60%
danas zalivene prvi put nakon presadjivanja znaci nekih 12-13 dana,svaka popila po 4 l na 6,5 ph regulirane vode..nije da copram al da kucnem u drvo problemi me zaobilaze u sirokom luku :)
nastavi li ovako ja pre zadovoljan..
doma mi se desila jedna vazna stvar..zena mi je odvalila,stalno bi ih gledala i cudila se kako rastu..meni je to veliki uspjeh i napredovanje u odnosu,prihvatila je moj hobi i to mi je bitno..sad sam apsolutno miran :) od velike protivnice sveg toga dosli smo na ovo wuuuuuhhhuuuuuuu :banana_rasta:jos da je nagovorit da zapali uff :zvizd:
evo par slika

zajednicka
DSC_1441.JPG

hammerNo.1
DSC_1442.JPG DSC_1443.JPG

hammerNo.2
DSC_1446.JPG DSC_1447.JPG

hammerNo.3
zakrzljav od pocetka al neda se pici on :) 13 dana star
DSC_1448.JPG DSC_1449.JPG

i cudna amnesia debelih i masnih listova
DSC_1444.JPG DSC_1445.JPG

sutra pune 3 tjedna vegetacije i ranije od planiranog bi ih prebacija na 12/12 iz razloga toga sta me nece bit sljedeci vikend doma..ovako mozda nece bit tolike guzve?neznam...
prijedlozi..kritike..nemoj te se sramit ;)
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
nisam je nikad niti cu je nagovarat da proba..znam kakvo joj je misljenje o tome(to je droga) pa tako kad odluci da proba ja cu joj tako rado slozit jednoga..a do tad je sve samo za mene hhhh :D
al napredak je vidljiv sad prihvaca i da je ljek nakon mog objasnjavanja i pokazivanja clanaka i ostalog..
drugacije smo odgajani..ona je iz zagreba malo konzervatnije odgajana dok je kod mene sve liberalno i opusteno :) uvik nekakvi sukobi..more ili unutrasnjost..hajduk ili dinamo..trava(ljek ili droga)..ovcari ili buldozi..ma nama nikad nije dosadno, uvikimamo o cemen pricat ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa